Помогалочка• Изменено 18 мая в 08:16

Обережно Німеччина

Дівчата, живу вже багато років в Німеччині і думала, що мене вже нічим не здивувати, але ситуація в країні погіршується з кожним роком. Вчора я зайшла в ювелірку, купити мені щось на подарунок - в мене день народження був недавно. Жіночка продавець як завжди лялякала по телефону, я попросила відкрити вітрину поміряти щось. Потім позвонив чоловік питати де я і плани на вечір - я повідомила йоиу що забронювала наш сімейний ресторачик де ми вечеряємо кожні вихідні і щоб він підходив з дітьми і собакой. Я придивилася дві речі пофоткала і сказала що зайду на днях. Дійшла до ресторану - це десь 8 хв ще чекала на столик і тут дивлюся дзвонить якийсь мухамед мені - думаю дивина. Я в телефон - а він не мій. Продавщиця на вітрину поклала свій телеіон в червоному чехлі як і в мене. Я відразу пішла до магазину повернути його і вибачитися. Ми посміялися і я првернулася до рестррану де мене чекали діти і чоловік. Через пів години в ресторан приходять поліцейські і ця мила жіночка і просять мене вийти з ними. Вона типу передивилася відео запис, де видно що вона відвернулася, а я поклала телефон в кишеню... і типу це доводить, що я її телефон вкрала. Тепер на мене чекає обвинувачення в крадіжці. Я в шоці, поліцейскі теж в шоці - вибачалися теж, але по закону кожен може подати заяву за будь що. Так що рослаблятися не можна. Я звичайно винувата що не звернула уваги - але вибачте коли міряєте каблучки, то логічно що телефон був в руках. Я првернула телефон десь через 15 хв як вийшла магазину... дичина просто. Дівчата, будьте уважні в Німеччині - це країна абсурду.
Поросенка• 18 мая в 12:26
В мене нащодавно на заправці полячка сумку підрізала 😏 я в туалеті на гачок повісила і забула, вийшла в зал загальний, повернулася через 1хв в туалет, а сумки вже нема. Полячка зʼявилася, коли ми вже перерили всю заправку і викликали поліцію, сказала, що взяла сумку і пішла в МакДональдс через дорогу питати чи ніхто не загубив. Всі відділення сумки були відкриті… так старанно власницю шукала
автор Помогалочка • 18 мая в 12:46
Ответ дляВидящие_помогите
У нас рядом живёт молодёжь. Они регулярно летом устраивают пати и не до 22 или 23, а гораздо дольше. Соседи регулярно вызывают полицию. Полиция уезжает-пати продолжается. И такое происходило почти каждую неделю.
Круто, а в нашій землі 3 тис евро штраф, повторний 10 тис після 21.00 100 тисячне місто вимирає
автор Помогалочка • 18 мая в 12:47
Ответ дляlilul990
Невідомо що ви з телефоном продавчині робили. Вона вирішила перестрахуватись

Може ви на неї мікрокредитів набрали і повернули їй телефон. Цілком доречно звернутись до поліції. Щоб у разі чого мати на руках докази що телефон був ’викрадений’
Яких мікрокредитів чужим телефоном за 15 хв що ви курите?
lilul990• 18 мая в 12:49
Ответ дляПомогалочка
Автор, ви не повірите, скільки негараздів можна спричинити людині, отримавши її телефон навіть на 15 хв. Телефон віддавати комусь в руки - тільки під наглядом а то і взагалі не давати. Ніколи і нікому

Я би теж на вас заяву написала. Без обід. Тільки щоб перестрахуватись, якшо почнуть звонить колектори
автор Помогалочка • 18 мая в 12:50
Ответ дляЦвірінь
Совок в голове как раз у вас, угрожать проверками)
Типичный совок. Ничего, адвокаты владельца магазина вам быстро расскажут что к чему Мухаммед скорее всего рожден в Германии и у него немецкий паспорт, а вот к вам будут вопросики
Ніхто нікому нічим не погрожував, але з понеділка я зателефоную в усі інстанції, бо треба взагалі перевірити, що то за бізнес такий дивний, що там з виручкою, як з податками і тп.
автор Помогалочка • 18 мая в 12:50
Ответ дляSeehund
Документы надо всегда носить с собой, могли и просто вас остановить проверить документы. И как вас могли обвинить в краже, если вы вернули телефон. Или она сказала, что не вернули?
Ось так, повернула, але вона все рівно говорить що я вкрала і повернула
автор Помогалочка • 18 мая в 12:51
Ответ дляSeehund
Поэтому моя соседка немка сегодня цветы пересаживает. Пойти что ли полицию вызвать. Правда боюсь вместе приедет скорая психиатрическая помощь.))
Якщо це на вулиці і ви це бачите, то спокійно телефонуйте. Вона не має права працювати навіть в своєму дворі
автор Помогалочка • 18 мая в 12:52
Ответ дляЩедрик
Как для человека, который больше 20 лет живет в Германии, вы очень грамотно пишите по украински. Даже запятые все ставите где нужно.
Золота медаль в школі
Я_канеша_извиняюсь• 18 мая в 12:56
так я б і в Україні на вас заяву написала б
Однозначно• 18 мая в 12:56
Напишіть зустрічну заяву, про те, як продавчиня забрала ваш телефон, підмінивши на свій.
автор Помогалочка • 18 мая в 13:14
Ответ дляНу що ви, мамо!
Капец вы палитесь.
Ні, це мій особистий досвід, а ще в будній день косила траву механічною косаркою без мотора після обіду - теж сусідка прибігала лаятися. але до поліції діло не дійшло
автор Помогалочка • 18 мая в 13:15
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Німці все в фундбюро несуть ( гаманці, телефони, документи), що знаходять. Щось нікого ще не знаю, щоб судили за це)
Та не несуть вони нічого, максимум вішають одежу на гілку, піднімають з дороги на тин наприклад.
автор Помогалочка • 18 мая в 13:17
Ответ дляНенька наша
Ой, автор, вы же долго живёте в Германии и должны знать, что коррупция там имеет место быть. И все эти магазины, рестораны и пр. тесно ’сотрудничают’ с той же полицией и их проверками.
Мій чоловік працює в державній установі, з якою краще не сваритися. І з начальником поліції міста п´є каву. Я ж говорю, що поліцейскі вибачалися, що потурбувади, але вони не можуть по іншому - мають реагувати на будь-який брєд.
автор Помогалочка • 18 мая в 13:21
Ответ дляBochum
Автор, я вашу ситуацию легко могу в германии представить. Продавщица, конечно, дурна, но огненна. Я и истории с окнами могу тут вспомнить и своих историй штук десять накидать, которые коренные жительницы незалежной с искренним украинским восторгом залепят рука-лицом. Но дело не в этом. Вам совет, вы ведите себя корректно и самое главное уверенно. Дадите слабину, продавщица вас сожрет. Благодаря уверенности и налету наглости я смогла в германии в разные годы несколько дел в свою пользу провернуть: таки удалось в воскресенье поработать газонокосилкой, не заплатила 360 евро за чужой батут, который порвали мои дети, отбила у жителей деревни свой участок, который они себе присмотрели. Самое главное, никого не оскорбить и не угрожать, производить впечатление адекватной и все будет по феншую.
Я так і роблю, дякую. Все ви правильно пишите. Ми знаємо як поводити себе. Просто борзо поводять себе останнім часом, все гірше і гірше ситуація саме з нехристиянами. Дуже велика різниця культур
автор Помогалочка • 18 мая в 13:25
Ответ дляТра Ля Ля
Наших людей уже майже ничем не испугать и будут ехать в ваши Европы, занимая ваши рабочие места, а если вам что- то не нравится,то это ваши проблемы
Я за те, щоб сюди їхали українці і складали критичну масу, а не мусульмани. В мене по роботі багато теж цікавих випадків, шахраїв і тп. Німці бояться, європейські іммігранти бояться, а ці просто творять діч без розбору.
автор Помогалочка • 18 мая в 13:26
Ответ дляlilul990

Це неможливо в Німеччині
автор Помогалочка • 18 мая в 13:26
Ответ дляОднозначно
Нажаль в мене були два телефони
дожену і ощасливлю• 18 мая в 13:35
Может она это сделала ДО того как вы вернулись.

Не вижу ничего странного
lilul990• 18 мая в 14:01
Ответ дляПомогалочка
Це неможливо в Німеччині
Автор, відкрийте очі, це всюди можливо тим більше зараз. Хочете я візьму ваш телефон на 10 хв і віддам знайомому спецу по кібербезпеці? До вас спецназ з обшуком прийде і вимогою передати вас інтерполу
ПростоБелка• 18 мая в 14:06
Ответ дляПомогалочка
Та я в шоці, таке навіть вигадати важко - але так відбувається реально в Німеччині зараз
Та неважко таке вигадати. ти ж вигадала. І стільки деталей зачепила, щоб було про що поговорити. Може, тепер пару копійок премії дадуть
ТайТаке• 18 мая в 14:22
Ответ дляПомогалочка
Я при ній говорила чоловікові що на сьому забронювала рестора і назву звичайно вкрала телефон, а потім пішла вечеряти і ще й при продавщиці сказала на скільки і назву ресторану. Добре що були документи при собі до речі, інакше би забрали взагалі до участку. Ви розумієте, наскільки підло діяла та людина?
После отдыха в турции где в отеле было много теток турецких я поняла какие они кон..ные.
ТайТаке• 18 мая в 14:25
Ответ дляПомогалочка
Звичайно, а ще не остання людина в місті. Мій син вчора сказав, що він вангує, що вони скоро закриються ми теж можемо дати по зубам в юридичному полі.
Дайте. Я за вас .💪

Не поняла чего эти на вас кидаются. Фу .
ТайТаке• 18 мая в 14:28
Ответ дляПомогалочка
Це нормально, мені викликали, що я в неділю в себе дома руками мила вікна я ще тоді молода була, чоловік пояснив, що неділя - то святе тільки в церкву можна. А я думала - я ж тихо - нікому не заважаю, але німців турбує взагалі, якщо хтось щось робить в неділю. Такий закон - всі мають відпочивати.
Пздц. Как там жить , всюду носяки пихают
Видящие_помогите• 18 мая в 14:36
Ответ дляПомогалочка
Та, да. Австрийский художник , наверное, в гробу переворачивается))).
Bochum• 18 мая в 14:43
Ответ дляНевгамовна шахиня
Розкажіть свої лайфаки, про батут, мабуть маєте страховку на цей випадок.
С батутом было так. Позвонила женщина немка с соседней улицы зимой и сказала, что мои сыновья 10 и 9 лет порвали ей новый батут и теперь мы должны заплатить 360 евро. Я переговорила с сыновьями, открыла гугл мепс после чего перезвонила немке и сказала: денег от нас никаких не ждите, потому что:
1. Ваш батут старый. На фотографии местности в гугл мепс в моем собственном саду стояи предметы, которые три года уже как не существуют. Значит фотография старая. На этой же фотографии в вашем саду батут уже стоит. Батута хватает как правило на много лет, а у вас один ребенок и он младше моих, следовательно с большой вероятностью мои дети сломали старый батут, который на фото.
2. Вы разрешили моим детям зайти на вашу территорию, значит вы несете ответственность за их действия, потому что у меня нет опции контролировать моих детей на чужом участке.

3. вы знали, что при температуре -16 батут непригоден для использования, а дети этого не знали, а вы не удосужились им объяснить.
Ну и в заключении я сделала наезд:
1.Кто вам разрешил чужих детей приглашать к себе домой, если их семья не была поставлена в известность?
2.вы своим бездействием и безответственностью подвергли чужих детей опасности - они застряли в батуте, когда тот лопнул.
3. есть подозрение, что за чужой счет вы пытаетесь избавиться от старого батута и купить новый.
Тут некоторые пункты слегка притянуты за уши, но на это и был расчет. Дама нас больше не беспокоила.
булоТАЙминуло• 18 мая в 14:53
Ответ дляПомогалочка
Ви дивна, я не закликаю нікого повертатися з Німеччини в Україну - я попереджую бути уважними. Та коза чула назву ресторану. Для мене це просто дикий позор, бо люди знають мою сім´ю. Я не знаю, що має бути в голові в таких людей, що коять таке. Гроші козі точно не потрібні.
Авторе, як на мене, то це ситуація абсолютно з розряду ’ну, трапляється різне в житті’ а не про те яка абсцрдна німеччина і її порядки. В любій країні купа людей з ріщними тараканами в голові, я вже мовчу прр неадекватниз, хворих і т.д. Ви не маєте уявлення що то за жінка і що в неї в голові,коїться, вона так сприйняла цю ситуацію що ви вчинили невдалу спробу поцупити телефон і щось вас налякало, може згадали що там камери. Вона мала докащи з якими звернуласяив поліцію - як на вашу думку мала діяти поліція? Поржати з неї, покласти заяву в дальній ящик до кращих часів через дріб´язковість крадіжки чи що? Це ж класно що такий високий рівень захищеності, в Україні спробуй добийся дій від правоохоронців. Хіба це добре? Вас мабуть пепевірять чи не промишляєте ви крадіжками на постійній основі, та і все.
Мядуза аля моргонер• 18 мая в 14:59
Ответ дляПомогалочка
Мила моя, я тут живу більше 20 років куди повертатися?
и за 20 лет вы не поняли, что это страна бюрократии и соблюдения законов??
Мядуза аля моргонер• 18 мая в 15:00
Ответ дляПомогалочка
Не тролінг, але не розумію, чого так всі заздрять. Я пишу для наших людей, що нещодавно приїхали, що може бути така ситуація - без вини можуть звинувати.
без какой вины?? вы украли телефон! Или продавщице надо было ждать, а не вернут ли его, а не заявлять в полицию??
булоТАЙминуло• 18 мая в 15:05
Ответ дляРубаю олівлє
Автор,если бы не фраза ’пофоткала’,сценарий хороший,но.....как можно сфотографировать вещь и тут же взять чужой телефон, ещё и чехлы похожи))ну умора))
о боже, та запросто. Пофоткала каблучку на пальці, кинула телефое в сумку, зняла з пальця каблучку і поклала на стенд щоб продавець забрав, взяла телефон і засунула в задню кишеню джинсів) все швидко і на автоматі)
Пік Антна• 18 мая в 15:53