Пампушечка• 18 мая в 11:33
Він, вона і нерухомість.
Чоловік 35, зустрічається з жінкою 32.
Йому залишається у спадок кошти, за які він хоче придбати житло в столиці. Довго шукає варіанти, час іде. Вона тим часом влаштовує скандали, що їй вже пора вагітними і народжувати, бо час віку іде, здоров´я, потрібно весілля. Він хоче придбати майно, до цього всього моменту.
Ваш погляд зі сторони .
Уравнобешенная• 18 мая в 11:34
Нам все равно. И почему это у нее в таком возрасте нет жилья то
Зайканалужайке• 18 мая в 11:34
Ответ дляУравнобешенная
У нього так то теж нема. А він ще й старше.
Эт вернячОк• 18 мая в 11:36
Я бы оплодотворил женщину и купил бы хату,записав на себя до брака
Мейк-ап форева• 18 мая в 11:36
— Ты хочешь, чтоб у нас был ребёнок?
— Да! И как можно скорее!
— Но я не могу сейчас. До конца работы ещё два часа и Калугина тут
…. Служебный роман
— Да! И как можно скорее!
…. Служебный роман
Файна_зупка• 18 мая в 11:36
Ответ дляУравнобешенная
Ну например купили новострой. Застройщик не выполнил свои обязательства, дом не сдан в эксплуатацию. Ни квартиры, ни денег
Зайканалужайке• 18 мая в 11:36
Ответ дляЭт вернячОк
Жлабіна і ніщєброд.
Аноним ФЕЯ• 18 мая в 11:36
Ну які тут можуть бути погляди.
Напевно і після купівлі житла він не захоче одружуватись і мати дитину
Електрохарчування• 18 мая в 11:37
Якась дуже дивна жіночка . Нащо влаштовувати скандали ? Хай шукає іншого , якщо в цих відношеннях шось не те .
Эт вернячОк• 18 мая в 11:37
Ответ дляЗайканалужайке
Жлабіна і ніщєброд.
Почему?отцом не отказываюсь стать и квартира будет
Мейк-ап форева• 18 мая в 11:37
Ответ дляФайна_зупка
Да, у моих знакомых именно так. Киев, Аркада
Рожева юбка• 18 мая в 11:38
Все він правильно робить. Бо після весілля на квартиру вже не вистачить
Госпожа Белладонна• 18 мая в 11:38
Я б з нею точно не купувала спільне майно.Своє до одруження-так.Та й дівчина собі має думати,як мати своє.
Файна_зупка• 18 мая в 11:39
Ответ дляМейк-ап форева
Люди которые пишут ’как можно не иметь своего жилья в 35 лет’, они наверное вообще не интересовались, что в Украине происходит на рынке недвижимости
Тоска в носках• 18 мая в 11:40
Ответ дляФайна_зупка
Война вообще-то в стране… как это у нее нет жилья? И правда… капец люди
Алина-1240• 18 мая в 11:40
Наверное мужчине нужна более умная девушка, которой тоже что то в жизни надо🙄
Аноним ФЕЯ• 18 мая в 11:40
Ответ дляГоспожа Белладонна
Якщо дівчина буде думати як мати своє. То там немає місце сім´ї і дитині
СирОжино пирОжино• 18 мая в 11:41
Ответ дляЕлектрохарчування
Видно очередь за ней не стоит
Аноним ФЕЯ• 18 мая в 11:41
Ответ дляАлина-1240
Ну може усній дівчині теж не потрібен ніщеброд який до 35 не придбав своє житло.
( Спадок це просто лотерея)
вкрации• 18 мая в 11:41
Він все правильно робить!
Весілля і все що потім зароблять, то і буде спільне
А витрачати спадок на весілля чи спільне майно дурість (як зі сторони чоловіка, так і зі сторони дружини)
Алина-1240• 18 мая в 11:42
Ответ дляАноним ФЕЯ
( Спадок це просто лотерея)
Ну если у нее ни кола ни двора и одни роды на уме..ну такое себе
Редиска Я• 18 мая в 11:42
Ответ дляУравнобешенная
А де написано, що а неї немає житла?
Уравнобешенная• 18 мая в 11:42
Ответ дляТоска в носках
Война три года всего
Аноним ФЕЯ• 18 мая в 11:42
Ответ длявкрации
Він все правильно робить!
То може він спеціально тягнув з весіллям? Чекав поки бабка помре?
Санька-4b93• 18 мая в 11:42
Ответ дляЕлектрохарчування
У иншого может не быть шансов на скорую покупку квартиры )
Аноним ФЕЯ• 18 мая в 11:43
Ответ дляАлина-1240
Срать і рожать не ждуть ’ підождать’