Весёлая морковка• 18 мая в 19:03
Дивна поведінка однокласника.
У класі хлопець порушує особисті межі інших дітей. Обнюхує їх або їх речі ( спортивну форму).
Дочка поскаржилася, що він намагається вхопити дівчат або покласти голову їм на коліна , зображаючи цуцика. А насправді нюхає їх.
Хочеться припинити це, пока не зайшло ще далі.
Але як зробити це максимально тактовно ?
Все знаю від і до• 18 мая в 19:10
Ну, коли ’особливі’ діти досягають віку статевого дозрівання, вони можуть робити всілякі такі речі. Що з цим робити, незрозуміло, адже в нас практикують інклюзію тепер.
Весёлая морковка
• 18 мая в 19:12
Ответ дляЛичко Невеличке
Сколько лет?
12-13 років. Це 7 клас.
Шкідлива молекула• 18 мая в 19:13
Головне аби не мітив, тільки нюхав.
Треба сказати про це вчителю, щоб вона тактовно поговорила з батьками хлопчика щодо його поведінки. А дівчатам потрібно казати хлопчику ’мені неприємно, не роби так’
Нічний дожор• 18 мая в 19:14
Ответ дляВесёлая морковка
12-13 років. Це 7 клас.
Жесть. Як мама дівчинки, я б уже била тривогу
Личко Невеличке• 18 мая в 19:14
Ответ дляВесёлая морковка
12-13 років. Це 7 клас.
Подключать родителей, пусть они с ним разговаривают, через классного руководителя, конечно. Они в этом возрасте дурные какие-то, творят дичь всякую.
Карамелька• 18 мая в 19:15
а что остальные дети не отталкивают его, не высказывают вслух публично?
почему молчат?
Пасхальний тролік• 18 мая в 19:32
Так батьки самі своїх діток одягають в тваринок і дуже милуються своїми квадробиками, а потім ці дітки злітають з катушок, коли дорослішають, і починається те, про що ви пишете. Питання до батьків для чого вони роблять дітей психічно неврівноваженими
Ленне-Рейма• 18 мая в 19:49
Ответ дляПасхальний тролік
Сегодня надел кошачьи ушки - завтра забьешься в угол и начнёшь шипеть
Мрії у вирії• 18 мая в 19:53
какой добрый класс, никто не буллит )
Автор, ну конечно же, сказать классной, пусть разговаривает с родителями того ребенка. Понятно, что она знает, просто ей так удобно, все молчат - и проблемы нет. А если там у ребенка начинается псих заболевание? Сегодня он обнюхивает, а завтра принесет нож, например, и пырнет им другого ребенка. Тогда меры примут, но будет уже поздно.
Мальчижка• 18 мая в 20:03
Ответ дляВесёлая морковка
12-13 років. Це 7 клас.
Це вже не дитячі пустощі. Правильно вище писали, вчитель, директор і нехай викликають його батьків на розмову.
Галя-краля• 18 мая в 22:41
В нас тнж є хлопчик, який веде себе не дуже, якби так сказати... прийнятно. Мала скаржиться, що він весь час намагається її ’помацати’. Поки сказала класному керіанику, чекаю