БоХатая• 19 мая 2025

Не можу навчитися водити машину. Механіка чи автомат?

Механіка, історія з правами триває 2 роки. З теорією проблем нема, здала одразу, в червні іду перездавати, бо вже рік минув. Від´їздила більше 40 годин з інструктором, ще на машині знайомого декілька годин
Ніби їду, але до мене дуже довго доходить, я дуже повільно виконую всі дії, послідовно, роздумую. Зараз розумію, що їздити не буду, не подобається. Чому роблю права? Бо може колись пригодяться, у Європі всі тільки машинами пересуваються. Ну і права раз в житті робляться(якщо все добре)

Три рази пробувала здати - провальні. Перший раз - перехвилювалася навіть з мрео парковки не змогла виїхати, другий раз - паркування, третій раз - в дзеркало не подивилася, повортник запізно включила, заглохла..

Не знаю, скільки ще уроків водіння брати, щоб здати. Здача на права тягне повно грошей з бюджету. Ще талони так складно шукаються, суцільні нерви. Коли бачу якісь історії в інтернеті про права чи відео водіння на машині - починає сіпати
Думаю, над тим, щоб пробувати здавати на автоматі. Мало бути легше..але хотілося би механіку, щоб якщо що могти на будь-якій машині..
Невгамовна Бу• 19 мая 2025
купите права..и спокойно накатывайте опыт. Глядя на то, как ездит 90 % вокруг - вы не будете хуже это делать
Госпожа_тамагочи• 19 мая 2025
Думаю, що у Вас і на автоматі будуть проблеми
Черный Ловелас• 19 мая 2025
40 часов это мало
Майданщица• 19 мая 2025
У меня 30 лет стажа.
Смотрю ,как ’ ездуны и ездунихи’ катаются- ощущение,что купили права все!!!!
Мои лежат для истории.
Булку Дай• 19 мая 2025
Ваш выход только в занятиях с инструктором. Чем больше- тем лучше. Я бы сдала на автомате на вашем месте, но если вам принципиально, то ищите инструктора
Госпожа_тамагочи• 19 мая 2025
Ответ дляМайданщица
У меня 30 лет стажа.
Мои лежат для истории.
Я 14 років за кермом, механіка.
4 рази тиждень їду на роботу 90 км в одну сторону і це жах, які водії, особливо на бАльших авто.
Раніше таких було значно менше.
isida_86• 19 мая 2025
Нащо ви себе мучаєте тією механікою!?? Ніколи не жалкую про те, що зробила. Але якби була змога переграти, я б не пішла вчитись на механіці. Як тільки отримала права, купила машину на автоматі і щасливо катаю вже стільки років)))
Реально, краще увагу приділяти дорожній обстановці, чим думати коли сцепуху вижимати)))
dulenok• 19 мая 2025
40 часов маловато значит. берите еще. Я 4 года за рулем..права ’за сало’, механика, самоучка, езжу хорошо. Есть много знакомых, которые получили права, сдав экзамен самостоятельно, но ...ездить так и не научились, они просто сдали экзамен, заучив маршрут.
Бабка-ежика• 19 мая 2025
Это просто не ваше, у меня есть права, уже более 10 лет, сдала сама, не езжу, потому-что для меня это жуткий стресс. У нас машина автомат, казалось бы легче легкого, а нет , стресс такой, что аж ладони мокрые
Спасу мир• 19 мая 2025
На автомате сдадите. А механику для себя периодически накатывайте, потому что на самом деле это надо уметь. Я тоже учусь и тоже не получается. Буду дальше.
Йосип_молодий• 19 мая 2025
ну у Вас мало практики, я до экзамена на автомате отъездила почти 40 часов, уже год как с правами, сама сдала - и то туплю, и бывает медленно думаю, и страшно в незнакомые места ездить. а тут вообще ни о чем
Творю чудеса• 19 мая 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
глядя вокруг, я понимаю, что 90% последовали вашему совету..
МЕСТО_Встречи• 19 мая 2025
думаю, вождение это не ваше..забить и сесть на троллейбус....
Невгамовна Бу• 19 мая 2025
Ответ дляТворю чудеса
еще до того, как я его дала.
Бабка-ежика• 19 мая 2025
Ответ дляТворю чудеса
Так и есть, из-за них и боюсь ездить, ты едешь по правилам, а тебя то подрезают, то едут чуть не в тебя, где у тебя преимущество. Заграницей без проблем , а у нас ездить не могу из-за таких
Творю чудеса• 19 мая 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
еще до того, как я его дала.
ну вы не единственная, кто до этого додумался)
Бринзолетта• 19 мая 2025
Ответ дляdulenok
фігня. Як колись сказав мені інструктор на моє бажання взяти ще додаткові години їзди (теж механіка), ’Ви можете ще 40 годин взяти, але смислу в тому нема, бо зі мною Ви їздите, як собачка бігає на повідку, знаючи, що хазяїн завжди підстрахує і в потрібний момент смикне за повідок. Ви їздите нормально, все решта - справа досвіду. Сідаєте за руль, самі, і ЩОДНЯ накатуєте. Спочатку по безлюдних дорогах, потім поступово, коли ’відчуєте’ машину, додаєте складніші маршрути. Але щодня і регулярно’.
Час показав, що він був правий на 10000000%
Эскиз бесконечности• 19 мая 2025
Автор, згодна з іншими, забудьте про механіку.
На автоматі здасте і не заглохнете, і їздити будете.
dulenok• 19 мая 2025
Ответ дляБринзолетта
ессс-но, без ежедневных самостоятельных выездов и 100 часов не помогут
Творю чудеса• 19 мая 2025
Ответ дляБабка-ежика
Я привыкла, но бесят муд..ки летающие на крутых тачках и таких же номерах, показывая, что ти пох на всё и на всех. Отдельный котёл в аду у бмвистов, отвечаю.
Наивная Хо• 19 мая 2025
Я училась на механике, теорию сдала с первого раза, практику - со второго.
Тоже поначалу нервничала и думала, не моё, сейчас только рада, что получила права, езжу. И когда ты сам уже едешь без инструктора, это другое, чувствуешь себя свободно
dulenok• 19 мая 2025
Ответ дляНаивная Хо
и вы прям сразу свободу почувствовали? Я вам тогда завидую. При первых самостоятельных выездах - у меня от напряжения ноги сводило и потели даже ногти
Бринзолетта• 19 мая 2025
Ответ дляМЕСТО_Встречи
У мого інструктора на момент мого навчання було 30 років водійського стажу і 15 з них він працював, помимо автошколи, інструктором з екстремального водіння, а 22 - інструктором в автошколі. Так от, його слова ’за 22 роки роботи інструктором я можу на пальцях рук перерахувати тих, хто дійсно водити авто ніколи не зможе’. Йому я вірю більше.
А ще в реалі бачу, хто продукує подібні Вашим ’поради’
Радостина• 19 мая 2025
я також + що Вам варто спробувати на автоматі, хоча я сама вчилась колись на механіці, після того як отримала права вони ще багато років пилилися, а я просила у своїх ухажерів дати мені сісти за кермо, але потім вже купила машину на автоматі, чоловік перший час мене типу ’вчив’ але то був суцільний стрес, потім якось без нього сіла і думаю - буду тихенько їхати, так і навчилась. Досвіду вже 10 років, але до сих пір не люблю їздити в незнайомі місця.
Наивная Хо• 19 мая 2025
Ответ дляdulenok
Поначалу муж рядом сидел, потом уже и сама могла.
Тех уроков вождения в автошколе всё-таки маловато, нужно ещё ездить помимо этого
Наивная Хо• 19 мая 2025
Ответ дляdulenok
Тех, у кого за сало, видно на дороге.
Чудовий каламбур• 19 мая 2025
3 раза - це, майже, нічого🤣🤣🤣 Моя подруга здала на 7 раз))). Перший раз вона взагалі з ручника не могла знятися. Сама про це розповідає і симіється)). Брала додаткові години між здачами. Зараз потроху їздить по місту, в ліс, на рибалку🤣🤣. Але каже, що як тільки тиждень не поїздить, то важче. Практика ваше все, автор.
dulenok• 19 мая 2025
Ответ дляНаивная Хо
Тех, у кого за сало, видно на дороге.
я не скрываюсь
Сирожено_пирожено• 19 мая 2025
Автор , с такими страхами неплохо еще б к психологу заглянуть )
Интересно , бывают авто психологи ?
Сирожено_пирожено• 19 мая 2025
Какая механика??
Вы шо !