ГЛЮкоза• 19 мая в 14:51
Свекруха
Не спілкуємося зі свекрухою. Живе поряд. Була у гостях разів 3 від народження малого. Тиждень після виписки приходила ,запрошували,далі на хвилинку і додому. Не цікавиться внуком взагалі. Мені так комфортно . Перша свекруха лізла скрізь і контролювала витрати сина. Другий чоловік не пускає нікого в наше особисте. Впринципі все норм ,але хотілося б щоб бабуся бачила внука. Мої батьки за 150 км, щодня дзвонять і в гості приїжджають. Думаю свекрусі незвичайно ,що син до нас прив´язаний. В мене є донька від першого шлюбу, також чоловік її дуже любить. Після знайомства всім сказав що і мені є донька,крім свекрухи. Раніше кошти йшли на свекруху,тепер їй допомоги немає. Думаю тому вона і така холодна. Але всеодно хотілося ,щоб моя дитина бачила бабусю і проводила з нею час. Думаєте варто робити якісь кроки на зустріч?
ПампушОК• 19 мая в 15:13
Ответ дляГЛЮкоза
Він єдина дитина. В років 9 як йому було тікав з дому бо вона коханців привозила
Нащо Ви нам це вивалюєте?Шкода його,мати не дуже та і з дружиною не дуже пощастило.
ГЛЮкоза
• 19 мая в 15:14
Ответ дляПампушОК
Ну да. Я жахлива
Коник-стрибунець• 19 мая в 15:14
Ответ дляmarishka1001
А какие интересы у них в этой жизни в первую очередь должны быть? Просто интересно. Приходить значит когда ей удобно и когда удовлетворила свои интересы? Позабавиться в свое удовольствие с ребенком как с мартышкой и бай бай. И помогла заодно,галочку модно поставить
Ти ба які, в них ще й життя якесь є?😂 В першу чергу свої потреби, а вже потім онуки. У онуків є батьки, нехай займаються.
Дама_с_коготками• 19 мая в 15:14
Ответ дляДля драки
таке відчуття, що ви находу придумуєте
дивна ви мати: бажати, щоб бабуся-алкголічка приймала участь в життя вашого сина
Якась фантастика. Починалася тема з свекрухи,яка холодна і не хоче спілкуватися і автор думає,чи так правильно,що дитина росте без бабушки. А тепер договорилися,що бабка алкоголічка,п´є щодня.
. Хз ,в автора манна кашка в голові
ГЛЮкоза
• 19 мая в 15:15
Ответ дляДама_с_коготками
. Хз ,в автора манна кашка в голові
Так п´є і курить. І курила завжди. Просто я думала ,що яка б е була бабуся треба спілкуватися ,але тепер думку змінила
ГЛЮкоза
• 19 мая в 15:16
Ответ дляArctic777
подарунки онлайн
Подарунки передають знайомими
Коник-стрибунець• 19 мая в 15:16
Ответ дляГЛЮкоза
Не повинна мені від його рідних взагалі нічого не треба
І довго Вас ще кидати буде? Потрібна-непотрібна.
marishka1001• 19 мая в 15:18
Ответ дляКоник-стрибунець
Ну это мысли явно очень любящей бабушки,в кавычках
Коник-стрибунець• 19 мая в 15:18
Ответ дляГЛЮкоза
А от це вже не Ваша справа
ГЛЮкоза
• 19 мая в 15:19
Ответ дляКоник-стрибунець
А от це вже не Ваша справа
Тоді і допомоги в сина нефіг просити. Добре що чоловік її поставив на місце
Для драки• 19 мая в 15:19
Ответ дляКоник-стрибунець
охрініли ті бабусі вкрай, чесслово
нє, ну ти глянь, особисте життя жити вирішили...
Бжоли-бандерівці• 19 мая в 15:19
Автор, а для чого вам бабуся-випивоха? (хоча це її діло і життя)
Що ви хочете щоб вона навчила внука?
Я супер-пупер• 19 мая в 15:20
Ответ дляmarishka1001
интересы в первую очередь свои и неважно какие они , а не интересы невестки и внуков .
Бжоли-бандерівці• 19 мая в 15:21
Ответ дляГЛЮкоза
Коли виросте ваш син і ви попросите допомоги, то теж плануєте таку відповідь від нього почути? Нефіг просити?
Для драки• 19 мая в 15:21
Ответ дляГЛЮкоза
не без вашої допомоги, однозначно
колись і ви будете свекрухою. дивіться акуратненько, бо як втрапите на таку зміючку як сама - вип’єте і закусите на старість
Дама_с_коготками• 19 мая в 15:21
Ответ дляГЛЮкоза
Куріння це не показник взагалі. В мене мама покійна курила,була дуже гарна і відповідальна бабуся. Курити ходила швидко на загальний балкон в парадне, або на вулиці,поки діти на площадці бігали,то відходила під дерево і курила. А молодь 13-30 зараз поголовно з сосками ходять
Коник-стрибунець• 19 мая в 15:21
Ответ дляГЛЮкоза
Допомога з умовами, це вже контракт. Не допомогав би він їй, навіть якби вона було святою.
Я супер-пупер• 19 мая в 15:21
Ответ дляДля драки
таке відчуття, що ви находу придумуєте
мама алкашка , какого классного сына вырастила , ну просто парадокс
Для драки• 19 мая в 15:24
Ответ дляЯ супер-пупер
та трохи забрехалася авториця, заблудилася в трьох соснах, тепер ліпить всяку єрєсь
а десь же живе її свекруха і не знає. якою вона є кончаною скуреною алкашкою, яка все життя по йохарях стрибала, з сина гроші тягне і на внука йух забила
мати ж рідна... мені ж теж бути свекрухою... починати шо лі, пить/курить/блядувать, щоб не обідно потім було?...
ГЛЮкоза
• 19 мая в 15:25
Ответ дляБжоли-бандерівці
Якщо я його покину і буду бухати а на нього хер покладу тоді да
ПампушОК• 19 мая в 15:26
Ответ дляГЛЮкоза
Вже і покинула і хер поклала?Коли встигла?
ГЛЮкоза
• 19 мая в 15:27
Ответ дляДля драки
не без вашої допомоги, однозначно
Ну ні. Просто він живе з людьми,які його люблять. Я коли подарувала йому перший раз на день народження,він в шоці був,мама його витрачала на горілку більше ,ніж на подарунки сину
БезникаЯ• 19 мая в 15:27
Ответ дляГЛЮкоза
Автор, даю підказку: нерозвинена тема вашої дочки від першого шлюбу, на цій тємі можна теж ’чучу отчєбучіть’
Для драки• 19 мая в 15:27
Ответ дляПампушОК
та ось , хвилину як, папіроску докуривши
ГЛЮкоза
• 19 мая в 15:27
Ответ дляДама_с_коготками
Знаєте якщо на куриво і пляшку було а дитині відсвяткувати день народження не було то показник
Коник-стрибунець• 19 мая в 15:27
Ответ дляПампушОК
Ага і при тому пропонувала допомогу по догляду за автором і внуком. Яке курвище😂
ГЛЮкоза
• 19 мая в 15:28
Ответ дляЯ супер-пупер
Він виховувався з нею і паралельно в тата . Тато віруючий