Не обижаюсь• 19 мая в 19:38
Печень с яблоками
Кто готовит, что добавляете кроме лука и яблок?
Продаю витрішки• 19 мая в 19:39
Сметана/ сливки, смотря что есть в хозяйстве. Нашраб/ соевый/ тирияки, тоже из того, что есть в холодильнике.
Мамзелькіна• 19 мая в 19:41
Попередньо яблука трішки обсмажити на маслі вершковому. Можна сметану додати, коли тушите, але мені жирно.
Продаю витрішки• 19 мая в 19:41
Ответ дляМамзелькіна
Я цибулю не додаю, тільки яблука
Зря. С луком тоже вкусно
Сначала жарить/ томить лук и яблоки, а потом уже печень добавить, получается очень интересно.
Мамзелькіна• 19 мая в 19:41
Ответ дляПродаю витрішки
Зря. С луком тоже вкусно
Мені не подобається це поєднання.
Продаю витрішки• 19 мая в 19:42
Ответ дляМамзелькіна
Мені не подобається це поєднання.
Бывает. На вкус и цвет
60 метрів сметани• 19 мая в 19:43
Ответ дляПродаю витрішки
Зря. С луком тоже вкусно
Я не люблю лук, например
Слухи-руки не распускаю• 19 мая в 19:45
Я так часто готовлю, только лук не кладу , яблоки вначале слегка карамелизую, на сливочном масле томлю с сахаром, а потом туда обжаренную печень и немного водички , протушиваю минут 15
ЗдохниПуйло• 19 мая в 20:45
У мене швидкий рецепт, в муці куряча печінка, в кінці соєвого трохи, яблука крупно, все в скляну посуду, трохи діж.гірчиці, води трішки, протушила у мікрохвильовці
Мамина корзиночка• 19 мая в 21:11
Додаю і цибульки, але небагато. Ще з приправкою ’томати з базиліком’- теж аромату додає..
Син не любить печінку, а от з яблуками- залюбки)
Бідося• 20 мая в 03:10
В нас в столовій на заводі куряча з яблуками досить смачно готують, сподобалось що зараз в сезон притрушують свіжим кропом вже коли готова в тарілці, спробуйте