Бавовнятко• 19 мая в 22:59
Кто-то пробовал садить семена лука?
Не маленькие луковички, а именно семена? Которые собраны из стрелок лука. Из них нормальный лук вырастет? И когда сеять? Сейчас, или это осенью?
короткопамятна• 19 мая в 23:00
Все время бабушка собирала и садили сеянку. Осенью собирать уже на тыканку и на второй год садить на цыбулю репку
Бавовнятко
• 19 мая в 23:01
Ответ длякороткопамятна
Так а что вырастет? Лук, только мелкий?
Аноним_1857• 19 мая в 23:02
Ответ дляБавовнятко
Так а что вырастет? Лук, только мелкий?
Стрілка зелена.
А восени зберете цибульку, як перепелині яйця. А навесні посадите її, щоб вже була цибуля на осінь, як яблуко)
дожену і ощасливлю• 19 мая в 23:03
Ответ дляБавовнятко
Так а что вырастет? Лук, только мелкий?
Первый год мелкий, потом можете рассадить и вырастить крупный.
короткопамятна• 19 мая в 23:03
Ответ дляБавовнятко
Так а что вырастет? Лук, только мелкий?
Да, маленькие цыбулинки . Их надо прорывать чтоб не густо было . Прорванную можно на перо , ту что останется на тыканку
Пластилин_Колец• 19 мая в 23:05
Лучше посадите уже готовую сеянку-маленькие луковички. И будет вам зелёный лук для еды.
Пожмаковна• 19 мая в 23:06
Ответ длякороткопамятна
Є ще знаючі люди.
ЖаннаНеАгузарова• 19 мая в 23:06
Автор, в чем смысл? В школе задали эксперимент? Так это очень долго.
Завжди з рушником• 19 мая в 23:17
Кто знает какой сорт взять на будущее , чтоб перо хорошее было. Видела, лук растет, стоит жирный такой, с пучка густое перо. Стоячее перо такое.
Каким сортом тыканки Вы довольны?
На базаре 10-15 наименований...
Каким сортом тыканки Вы довольны?
На базаре 10-15 наименований...
Розвідка Маші• 19 мая в 23:17
Ответ дляБавовнятко
Так а что вырастет? Лук, только мелкий?
да, потом садите этот сеянку и уже полноценные луковицы получаете. Или на зелень можно выращивать мелкую
Мэри Попкинс• 19 мая в 23:23
Ответ дляПластилин_Колец
Зелений буде і з сіянки.
Белочкой зови• 19 мая в 23:32
Ответ дляАноним_1857
«Семенами» сіють на зелень.
Зелень в пучку з такого насіння.
Ні, і на ріпчасту цибулю сіють.
Белочкой зови• 19 мая в 23:35
Ответ дляЗавжди з рушником
Каким сортом тыканки Вы довольны?
На базаре 10-15 наименований...
Каким сортом тыканки Вы довольны?
На базаре 10-15 наименований...
Я беру завжди кущовку, пера не товсті, але вириваю дві цибулини - і сніп цибулі зеленої на всю сім´ю.
Меряю от 0• 19 мая в 23:35
Ну,цибулі різні є
Багаторічні,наприклад.
Їх сіють і не рвуть зелень,поки листячко молоде і рослина тендітна.
На сл рік вже можна зібрати зелень,а цибулину лишати.
От цибуля різунець,або шніт якраз з таких.
Також батун.
Особисто я ним користуюсь з ранньої весни.
Ще є цибуля порей.
Розсаду з неї пересаджують і вирощують сильну рослину.
Багаторічні,наприклад.
Також батун.
Ще є цибуля порей.
Пластилин_Колец• 19 мая в 23:39
Ответ дляМэри Попкинс
Зелений буде і з сіянки.
А я написала щось інше?
ЛеньГуглить_правда• 20 мая в 06:22
рано навесні посійте цибулю в посудину на розсаду.як підросте,висадіть в грунт,як будь-яку розсаду.виросте звичайна цибуля.це точно!
Белочкой зови• 20 мая в 08:57
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ранішемв колгоспах ріпчасту вирощували тільки з насіння.
Воленс-неволенс• 20 мая в 09:29
Ответ дляБелочкой зови
Де берете? Підкажіть, будь ласка. А то задовбалась шукати
Белочкой зови• 20 мая в 10:54
Ответ дляВоленс-неволенс
На ярмарках, базарах, але не скрізь і не завжди є, прям дефіцит. Одну з осені посадила, то вже в березні була зелена, а іншу - в кінці березня, хочу ще, щоб все літо і осінь була роиація зеленої цибулі. Якщо не знайду кущовку, то звичайну потикаю.
Белочкой зови• 20 мая в 11:40
Ответ дляВоленс-неволенс
Ось скільки зелені з двох цибулин. Кастрюля 5 л.