Самая СоветЧиваЯ• 20 мая 2025
Тік ток, питання
Дівчата, доброї ночі, цікавить питання чи видно в Тік тоці хто заходив на аккаунт? Чи можна якось режим невидимки ввімкнути? В мене ніжки намальовані й видна тільки кількість відвідувачів, я так само не симофорю на чужих сторінках?
ШобВам_КакНам• 20 мая 2025
Ти можеш бачить лише тих, хто увімкнув опцію бачити. Тобто ніхто, в мене так.
Самая СоветЧиваЯ
• 20 мая 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
Дякую вам 🤗 намагаюся розібратися