Фиона Шрековна• 20 мая 2025

Чоловіка мобілізували. Зараз на навчанні

Скажіть, будь ласка, чи є якісь пільги соціальні для мобілізованих та їх сімей, крім убд? Якщо убд не буде, а, наприклад, це військовий лікар у госпіталі?
Отжигающая• 20 мая 2025
Ответ дляЗроблено у 80-х
А знаєте, що буде далі? Далі буде обвали фронтів, так як бусифіковані воювати не здатні. Це ще тримається за рахунок вмотивованих з 2022-2023 років.
Є приклад історії, кацапська імператорська армія, як просто покидали позиції і їм було плювати на все.
Це питання часу, коли це станеться і жодні репресії не допоможуть. Це цілеспрямоване руйнування з середини українською владою, яка працює на кацапів.
+1000000, винищують найбільш вмотивованих, влаштовуючи котли, зливаючи русні операції, закуповуючи браковане..... Кому цікаво, подивіться відео Максима Ємця ’Якщо я загину’ і почитайте коменти військових під ним...
Отжигающая• 20 мая 2025
Ответ дляПасти Ла
Я за него голосовала. Обещал же что закончит ато и войны не будет.В итоге как все обернулось. Больше никогда в жизни за него не проголосую.
Сейчас слушаю многих политтехнологов, историков, экспертов. Так они говорят что у нас и Петя, и Юля, и Залужный это все партия войны. Так что если сейчас выборы, то и голосовать не за кого.
А мізками подумати і спитати ’а яким чином закончит ато’ ? А те, що і далі продовжуєте слухати таких самих тільки підтверджує мою думку: таких вилікує тільки лоботомія ракетами і кулями. Жаль лиш, що постраждають ті, хто розумів, до чого приведе ваш вирок країну
Отжигающая• 20 мая 2025
Ответ дляНеваляшкина
Боже, арестовичдристович нікого нічому не навчив. Ще слухають експердів.
А головне, ЯКИХ слухає
Отжигающая• 20 мая 2025
Ответ дляАніл
Я ’там’ бачив у якому ми не середньовіччі
’там бачив’, де і нашому потужному мір в глазах путіна привиджувався?
Аніл• 20 мая 2025
Ответ дляОтжигающая
Ну так ви мос.агента обрали ,а хочете щоб він Черчілем був? Він і емітує,грає роль
Отжигающая• 20 мая 2025
Ответ дляАніл
я? ні, я не в стані ні випити стільки, ні викурити так що мимо
А емітує він точно не тут, а все норовить оффшори емітувати, як беня навчив
Госпожа_тамагочи• 20 мая 2025
Ответ дляМоже ще третю?
Про это рассказал канал CNN в прямом эфире
Прочитайте новости нормально сейчас. Прямого эфира вы не видели
іронічна антитеза• 20 мая 2025
Ответ дляМоже ще третю?
А читали, что переводчик украинской делегации сбежал в Стамбуле, чтоб не возвращаться в Украину? Причем не через аэропорт, ушел по земле. Не государство, а Северная Корея - 2. Бегут как только могут
Ви взагалі розумієте хто супроводжує такі делегації? Їм тікати немає чого.
Лукава Кішка• 20 мая 2025
Война началась, но воровать не перестали, а стали ещё больше... Системно уже. Поэтому и херня такая
Оскорбляю всячески• 20 мая 2025
Ответ дляОтжигающая
Як Ваш син? Хай Господь береже і його, і Вашого чоловіка, його золоті руки
Вернулся после реабилитации, имплант в ухе, воюет.
Отжигающая• 20 мая 2025
Ответ дляОскорбляю всячески
Нехай всесвіт і всі святі дарують йому могутнього ангела-охоронця
Зроблено у 80-х• 20 мая 2025
Ответ дляОтжигающая
Читала(
Ласую колобками• 20 мая 2025
Ответ дляПасти Ла
Зеля партия мира
Точу ляси• 20 мая 2025
Ніяких
Блакитна устриця• 20 мая 2025
Ответ дляhrystia
У мого чоловіка зарплата 20000 грн. Як думаєте, вистачає? І пільги мені не потрібні? Дивна ви
От і в мого 20000, купа з одягу і спорядження треба свій кошт купити, плюс фізично нема в сім´ї. Але у нас нема нічого з пільг
Блакитна устриця• 20 мая 2025
Ответ дляWill_Be...
Автор,не знаю, как в Вашем городе, у нас, знаю, семьи мобилизованных, без УБД могут претендовать на: путевки в санатории, лагеря для детей, новогодние подарки им же, одноразовая материальная помощь от города, ещё предлагали гуманитарку для таких семей, питание в школах/садиках. Уточню: я говорю за мобилизированных, без УБД. Я часть оформляла по справке из военкомата, часть, по форме 5 из мужа части.
Я питала у нас в школі, харчування безкоштовно тільки УБД
hrystia• 20 мая 2025
Ответ дляБлакитна устриця
А Ви зверталися по пільги?
Блакитна устриця• 20 мая 2025
Ответ дляhrystia
А Ви зверталися по пільги?
Ні. Сказав що нічого нема, вони ж між собою спілкуються. Частина київська, але зараз в учбовому центрі. Про харчування в школі я питала, сказали тільки УБД
hrystia• 20 мая 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Ви не в чоловіка питайте. Я зверталася до міської ради, подала форму 5 і мені компенсують частково комунальні послуги. Також, принесла цю ж форму у школу і дитина безкоштовно харчується. Музшкола безкоштовна. Питала за одноразову допомогу, в нас немає коштів у бюджеті, а в сусідньому містечку дають.
автор Фиона Шрековна • 20 мая 2025
Тільки зайшла. Всім відповідати не має ні часу, ні бажання. Прочитала. Відповім одним повідомленням. Всі, хто писали, що тут він отримував три копійки, а решту клав в кишеню неофіційно. Можете десь піти висратися в іншому місці, ви не в тему. У мого чоловіка була приватна практика, весь дохід був офіційний, він сплачував повністю всі податки, донатив великі суми і співпрацював з військовими. Добре, що в живому оточенні люди набагато адекватніші, ніж тут. Я звернулася в відповідні інстанції, де все чітко і зрозуміло пояснили, ставлення тепле і привітне, не таке як тут. Пільги є, на виплату маємо право. Тепер до тих, хто кричав ’2 дня в учебке, а вам только выгода’. Мені було начхати на ті вигоди, мені чоловіка треба мого. Це чоловіка наполіг, щоб я дізнавалася, бо йому, як справжньому чоловіку, не байдуже, як ми тут з дитиною.
І найстрашніше, що все це пишуть жінки, при чому не кацапські курви, а наші, українські жінки. Ну шо ж, життя воно таке буремні, сьогодні ти на цьому березі, а завтра...
Всім, хто відповів адекватно і по темі, вам низький уклін і шана. Дякую вам. Разом до перемоги!
Цветов Мне срочно• 20 мая 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Все адекватно написали, наче і зрозуміла вас, поки не дочитала до перемоги
автор Фиона Шрековна • 20 мая 2025
Ответ дляЦветов Мне срочно
Прикро, що розчарувала вас
Цветов Мне срочно• 20 мая 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Прикро, що розчарувала вас
Розчарування чекає вас, не мене
Дайте вподобайок• 20 мая 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Так які пільги маєте? Бо мій чоловік служить , але пільг жодних і в нашому цнапі мовчать як німі риби.
Дайте вподобайок• 21 мая 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Так само і в нас. На гражданці отримував 35000,00. У ЗСУ 20700,00 у мене купа болячок діабет, щитовидка, гіпертонія , проблема з опорно-руховим апаратом, що дає працю віддалено, але то не грОші, а грошІ. .
Пасти Ла• 21 мая 2025
Ответ дляОтжигающая
Вам би пробиватися на телемарафон, може буде пуття. А то така розумна, та тільки дарма тут товчете воду в ступі. На мені одній ви вибори не виграєте)
Блакитна устриця• 21 мая 2025
Ответ дляФиона Шрековна
А можете написати,які є пільгі і куди треба звернутися?
Незламна Україна• 21 мая 2025
Никаких. Но иногда можно попросить скидку в клиниках, отелях как семье военного.
Привіт з ботойбіччя• 21 мая 2025
Ответ дляЧучело-Мяучело
Удалено администрацией...
Чучело-Мяучело• 21 мая 2025
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Удалено администрацией...
Тут не ваш дневник, зачем нам тут ваши разговоры само с собой?