Банка з медом• 20 мая в 07:55
Потрібна порада в делікатному питанні. Дуже огрядна людина, маломобільна.
Як проводити гігієнічні процедури дуже огрядній людині яка через об´єми не можу дотягнутись до відповідних місць. Бажано щоб вона могла це роботи без сторонньої допомоги. Можливо існують спеціальне приладдя, чи взагалі які можуть бути ідеї.
Оч@ров@Шк@• 20 мая в 09:33
Володарка мрій• 20 мая в 11:27
Ответ дляПухнасті штани
Спеціально препарати для схуднення - ні.
Саме харчування обмежене.
З дому не виходила, вона була сліпа, плюс 4 поверх без ліфта. Коли її привезли із села до міста то вона заходила на 4 поверх з перервами бо задишка.
Також змушували ходити по квартирі, або по загальному коридорі (він довгий на 8 квартир). Бо в селі вона тільки лежала.
Саме харчування обмежене.
Скажите, если знаете, меню мама составляла сама или обращалась к врачу? И если да то к какому в такой ситуации. По меню исключали что-то или просто уменьшала мама порции насильно раза в два или больше пришлось? Как справлялась с недовольством бабушки? Ведь это зависимость от еды, проявляется агрессия и понимаю что просто уговорами здесь не сработает.
Ні за холодну воду• 20 мая в 12:02
Ответ дляНульовий сантиметр
Там часто нужен психиатр.
Там - это вам нужен психиатр? Пока так выглядит
Нульовий сантиметр• 20 мая в 12:05
Ответ дляНі за холодну воду
Ну какой нормальный человек разьестся так до 140 кг при том что уже видимо давно не может вытереть дупу самостоятельно.
Ні за холодну воду• 20 мая в 12:06
Ответ дляНульовий сантиметр
Ваши ответы уже ненормальные, так что я бы на вашем месте задумалась - вполне вероятно, что вас то же саме ждет.
Пухнасті штани• 20 мая в 12:16
Ответ дляВолодарка мрій
Уговоры закончились когда мама поняла насколько родители себя запустили. И их пришлось забирать из села в квартиру. Только в приказнном порядке.
Она так и объясняла, что если ты сляжешь то я физически не смогу за тобой ухаживать, потому как своё здоровье угроблю. И лишний вес это дополнительная нагрузка на сердце. А с давлением тоже беда была. И про то, что она даже не способна до задницы дотянуться. То есть когда начиналось какое-то ворчание то она это всё снова приговаривала.
Недовольства особого не помню, в плане еды. Там больше было ссор по вопросам, что не хотели двигаться, мыться, проветривать комнату и т.д. Типо ’чего ты к нам пристала, нам все равно скоро помирать’
Нет, к врачу не обращалась. Специального меню не было. Просто как говорится на полведра меньше + меньше мучного + больше двигаться.
Сколько веса ушло я не знаю, весов не было, просто это визуально было видно и отдышка стала меньше, и приступы повышения давления реже.
ЛижТолько• 20 мая в 12:32
Ответ дляБанка з медом
душова ккабіна, але є проблеми з суглобами важко пересуватись і часто ходити туди не може, а навіть коли в душ іде, тонамилити дупу не може, то можливо щітки якісь є , вже не знаю що придумати.
Душем пусть моется, щетки с ручками длинными тоже есть, но они ж не для слизистых, ни попу, ни наружные половые органы ими не помыть, разве что мочалку привязывать к палке
ПироженкА• 20 мая в 15:28
Ответ дляБанка з медом
Змушуємо вже котрий рік. За інформацію про бабцю дяку.
Це має лише сама людина захотіти схуднути. Не настільки старий вік ще.
Якщо стільки жиру, маса, як ви нормально її помиєте? Це ж нереально, щоб отак раз в ванну поставили і помили. Ну а мова про те, що людина помиється сама, зрозуміло, не йде.
Тому тут лише або в перчатках, масці, мочалка, + зрозуміло що все це одноразове - або худне.
Інакше ніяк.
Але якщо худнити не буде / не хоче - обов´язково лише все одноразове на 1 прийом душу. Щоб не розводити антисанітарію.
Інакше ніяк.
Банка з медом
• 20 мая в 19:08
Ответ дляМрію про пончик
Є приспособа, не знаю наскільки ефективна. Але думаю що до всього треба пристосуваться. Може на Алі чи Тему щось подібне можна знайти
Дякую! Я про щось подібне думала, виявляється воно існує.
Банка з медом
• 20 мая в 19:09
Всім дописувачам дуже дякую!
Це реальна проблема в нашій родині, будемо шукати шляхи вирішення.