Глаза_в_3_карата• 20 мая 2025
Все! Абсолютно все советчицы дружно написали, что у них доход 80 тыс гр
и больше на семью от 2 человек..И это Украина плохо живет,хотите сказать?Прочла ниже топ тему о 40 тыс гр на четверых.Где автора обозвали нищенкой!!!Да европейцы не все так живут круто.,что б на двоих от 2 тыс евро доход
Баба Йога• 21 мая 2025
Ответ дляОдні думки
Не бачила, щоб в тій темі дружно писали про дохід 80 тис.
І хоч той автор тріль, йшлося про інше.
40 тис на 4ох це всього лиш 10тис. на людину. І всі чомусь одразу їх бачать у відрах їжі, які пепеводять в унітаз.
В 25-30 років, за умови допомоги молодих батьків і стартового капіталу у вигляді квартири з ремонтом і автомобілем це можливо і достатня сума.
Але в умовні 40 років зношується все - ремонт, техніка, автомобіль, банальні весільні сервізи/постіль/штори. І діти росиуть і збільшуються потреби, батьки старіють, іноді хворіють і потребують допомоги. Для таких потреб 40 тис. мало.
В мене зп до 18 тис (це майже половина від 40 тис), своєї сім´ї і дітей нема, тільки батьки пенсіонери, з пенсією мінімалкою - 3200-3700.
Так от рівень життя дуууже скромний, їжа скромна, одяг здебільшого з секонду і весь час щось ламається. Так от живу в бабушатніку з прямо плачевною підлогою і меблями 70их (від бабусі залишилася) і зрозуміло, що ремонт не по кишені. Є заощадження з кращих часів, але їх якось страшно на ремонт витратити.
І хоч той автор тріль, йшлося про інше.
Повністю погоджуюсь з вашим текстом. Молода людина 28 років без дітей, з молодими батьками, відносно здорова це одне.
Родина, де 45+ і починаються. Проблеми зі здоров´ям, тиском, гормонами, суглобами+ діти вже підлітки дуже багато затрат потребують на навчання, розвиток, спорт, харчування і в цей час вже батькам родини близько 70 і треба допомога.
графиняВишенка• 23 мая 2025
Ответ дляБрехушечка
В жизни не поверю в эту чушь. Докажите
погуглите. Декларашки все в свободном доступе, любой сельсовет возьмите. А то они мне еще киллера наймут с такими-то зарплатами