Флюорография гуся• 20 мая в 18:22
Психосоматичне? Не можу відвідувати мовні курси. Що робити?
Знаходжусь в іншій країні. Почала ходити на курси з вивчення мови і через півтора місяці злягла. Був тривалий лікарняний. Відрахували, поставили у чергу на повтор.
Ось буквально на днях лише зʼявилось місце. Почала навчатись. Три дні проходила. В понеділок в дитини висока температура, запалення горла, взяла лікарняний на три дні. Думаю, ну посиджу три дні, багато не пропущу. Себе я почувала нормально, але сьогодні вранці прокинулась з болем в животі, під вечір ледь встаю з ліжка, дуже погано, трусить, хоча температури немає. Крутить живіт. Слабкість така, що ледь змогла розігріти дітям суп.
Що це? Психосоматика? Я не можу сказати, що мені не подобаються курси. Я люблю вчитись, але ще на початку свого першого навчання про себе відмітила, що дуже не легко висидіти кожен робочий день. Надто багато інформації, яку мозок не встигає опрацьовувати.
І зараз таке враження, що організм сам відхиляє навіть думку про те, що я буду ходити кожен день на курси і ніби дає мені «відпочити».
Це співпадіння чи дійсно психосоматичне?
Флюорография гуся
• 20 мая в 20:08
Ответ для100%
Вот точь в точь у меня так с работой, не мое ну хоть ты тресни, организм против)))
Декому смішно, але як висидіти, якщо тебе нудить, діарея, руки трусяться від слабкості ?