заварний look• 20 мая 2025
Аналіз печінкові проби у дитини, один показник сильно завищений
До лікаря тільки завтра ввечері, а у мене зараз поїде криша.
Дитині 4,5 р, побалював живіт, зробили узі , збільшена печінка на 2 см. Здали печінкові проби, і лужна фосфатаза завищена в 2 рази. Я начиталась чому це може бути, і вже панічна атака.а до лікаря завтра ввечері. Можливо тут є спеціалісти, або хтось стикався. Дякую 😭
Носки на подтяжках• 20 мая 2025
Хворіли чимось? Якійсь запалювальний процес може. А кров здавали ?
заварний look
• 20 мая 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Орві часто хворіємо, садочок
заварний look
• 20 мая 2025
Ответ дляМошей ницца
Вітамін Д перевірити ще можна
Перевищення може так вплинути?
Мошей ницца• 20 мая 2025
Ответ длязаварний look
Перевищення може так вплинути?
Недостача + швидке зростання. Якщо був стрибок в зрості, або дитина вища за стандарт - то треба дивитися в той бік ще
Мошей ницца• 20 мая 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Кров ви не здавали? Не накручуйте себе.
Так це ж аналіз крові....
Носки на подтяжках• 20 мая 2025
Ответ дляМошей ницца
Так це ж аналіз крові....
Клінічний аналіз крові? Не тільки печінковий аналіз
Мошей ницца• 20 мая 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
І що очікуєтсья побачити в ЗАК в контексті проблеми автора?
Носки на подтяжках• 20 мая 2025
У мене лужна фосфотаза була підвищена, коли спина боліла. Уколи робила.
Носки на подтяжках• 20 мая 2025
Ответ дляМошей ницца
КАК показує взагалі стан дитини. Може вони недавно хворіли. Ліки приймали. Може якійсь запалювальний процес
Мошей ницца• 20 мая 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
У автора дитина хворіє часто і ЗАК ідеальний може і не буде, тому не є інформативним в контексті збільшеної печінки, болів в животі та високого показника АЛП.