Автопортрет нурофена• 21 мая в 01:01
Мамы мальчиков 16-17 лет это только украинские девчонки такие?
Сыну 16 хочет встречаться с ровесницами,мы сейчас находимся заграницей, это невесть что. шкуры по 15 лет уже играют ’что ты можешь мне дать ’ Кто встречается с европейскими девчонками у них тоже такой расчет ?
Я вважаю, що то накраще. Хай краще вчиться і добре заробляє потім, бо таке життя. А дічатка, якщо хочуть в ресторан, то хай підробляють, а не по пісюнам скачуть. В мене теж син і бажаю йому до закінчення університету тільки меркантильних дівчат. Любов -то про доросле життя. А якщо дівчинка не відповідає взаємністю, а продається за подарунки - то підліток теж має розуміти - значить просто секс за гроші - то зарано йому
Ответ дляUnmistakable
Ну судя по теме, дамочки решили, что это им все должны, и их драгоценным дочерям. А мужики для обеспечения их потребностей, причем всех)) Поколение потреблядей, и самое печальное, что мамы такими же воспитывают своих дочерей.
Ну думать о себе в первую очередь, не вестись на пустословие, такого и я своих дочерей учу.
Поколение выросшее на постулатах ’место женщины на кухне, быть скромной и помалкивать в тряпочку’ не показало положительных результатов для женщин
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Да я собираю инфу мне ещё не хватало помимо сына ,мамы и животных ещё и девченку тянуть я думала сейчас молодежь пополам платит !
Ага. Пополам платять не дуже ліквідні тітоньки, яким в останній вагон. І зовсім наївні дуринди (але їх мало). А молоді красиві дівчата (син де красивих запрошує, не сіреньких мишок?) у всі часи дорого і ще дорожче)
Ответ дляБожий одуванчик
маменька может и ебанутая, но каждый сам решает с кем ему спать, что бы не говорили дома
сколько бы вам не внушали что жить женщине с женщиной это круто - если этого нет внутри, никакие разговоры не повлияют
мне так кажется
Там не только это было, а ещё и другое, типа спать с мамой до лет 10 и тп
Ответ дляlisulya
Ну і шльондр за гроші ніхто ніколи не поважав. Вважаю, якщо обоє не працюють, а сидять у батьків на шиї, то нехай купують собі розваги порівну. Якщо дівчині не цікавий секс - а за подарунки цікавий - це характеризує її просто як повію. Синові даю кишенькові, як він їх витрачає - все рівно, на наркотики йому 100% не вистачить
а дівчат за гроші гуляти то будь ласка з заробітків
Passiflora_• 21 мая в 15:45
Ответ дляUnmistakable
Покоління потриблядей - це як раз більше про чоловіків. Бо вони зараз в більшості хочуть гроші 50/50, а обов’язки домашні - ’то бабські справи’.
Ответ дляPassiflora_
Ні, жінки самі себе принижують, коли готові віддатися починаючи з такої то суми... це дійсно дно. А підлітки що не заробляють, це нонсенс їх розводити на кросівки та ресторани. Нехай розводять дядечок, але там страшно, бо за гроші її не питаючи будуть мати в усі діри. А от молодих наївних хлопців хочеться порозводити
Ответ дляОксана_12
Ви зараз про дорослих, а ми про підлітків, що не мають власних грошей
Ответ дляsamataka
Так автор ніде не пише, що дівчина збирається віддатись її сину за ресторан)) Повести дівчину в ресторан це ще далеко не значить, що хтось тобі віддасться. Що певно ще більш рощіщлить автора
Ответ дляlisulya
Про похід до ресторану. Ваш підліток що, в ресторані ніколи не був? Не СССР же, коли вхід до ресторану був дозволений тільки вищій партійній еліті
Був, з батьками, що за нього платять. То мабудь дівчина ніколи не була. До речі такі понти тільки в селючок - дівчата з нормальних сімей поводять себе скромно і мають свої гроші від батьків
Ответ дляsamataka
Які понти? Пообідати в ресторані? Які ж це понти. А зважаючи, що дійство відбувається в Європі, де їсти в ресторані взагалі норма життя, то й тим паче, смішно
Ответ дляlisulya
В Європі ресторан на двох коштує 70-90 евро. І туди ходять пари що мають зп 3 тис евро і кожен платить за себе. Ваш підліток так заробляє? Звідки в нього гроші? Нехай такі круті дівчатка розводять мужиків постарше, але щось і там черги немає водити голодних біженок по ресторанам
Ответ дляЯ на хвилинку
так пусть ваша корзиночка дрочит в кулачок, рано ему еще о девушках думать, раз не тянет)
Итог темы - девочки секс не любят / не хотят ,
но за деньги - да !
Тогда пост автора про проданные шкуры к сожалению подходит …
Хорошо что в моем окружении нет таких людей . Каждый себя может сам обеспечивать и не опускаться за еду , одежду , телефоны и тд
но за деньги - да !
Ответ дляjulia_kid
но за деньги - да !
Да, тема написана грубо...
Но... большинство мам подтвердило что так оно и есть
Хотя 20 страниц доказывают что нет
Это не хорошо и не плохо
Просто факт
Хотя 20 страниц доказывают что нет
Это не хорошо и не плохо
Просто факт
Ответ дляsamataka
В моєї дитини є кишенькові, подаровані гроші на свята, а також певна сума зароблених.
І так, скільки не бувала в Європі, при запрошенні в ресторан місцевими жителями не платила за себе. Про ’у Європі пополам’’ то байки
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Нет я не боится мама 42 лет в Европе с сыном подростком в одной из самых дорогих стран тут в кафе пойти это 50-100 надо евро ...
То все ж логічно!
Нашим дівчатам(як і хлопцям) треба зачепитися і будувати життя в новій країні!
Легше і приємніше це робити з місцевим хлопецем, а наші хлопці це проблема на проблемі. Навіщо робити своє життя гірше, якщо можна робити його кращим?
Я б із вибору австрієць чи українець в житті не уявляю навіщо б обрала нашого, бо це тільки тягар!
Ответ дляДай подивлюся
Я також від дівчат чую таку тенденцію українок навіть малих що шукають спонсорів собі відразу
Дуже неприємно
Я також мама хлопчика майже 16
На дівчат ще не дивиться не помічала але я ось чую такі відгуки від наших мам(
Просто гидко
Дуже неприємно
Я також мама хлопчика майже 16
Просто гидко
А навіщо обирати українського біженця?
Ответ дляlisulya
Ну звичайно байки. Пишіть ще.
ваша дочка підліток і запрошена підлітками? Жінкам тут тільки оплачують ресторани за секс. Просто так ніхто нічого не робить. Спускайтесь на землю.
Якийсь збор мам майбутніх корзиночок і черешеньок
У половини сини ще ні з ким не зустрічаються, але всі точно знають, що дівчата меркантильні шльондри. Давайте, налаштовуйте синів, що вони обрані, нічого нікому не винні, в взагалі бубочки, на яких молитися треба. Потім ті бубочки пару разів розлучаться, і прийдуть назад до мами. А ви будете нити, що ніхто такого красунчика не хоче
Ответ дляjulia_kid
но за деньги - да !
Удалено администрацией...
Ответ дляjulia_kid
но за деньги - да !
Удалено администрацией...
Якось все перекручено в темі
Все починається з кохання. Якщо хлопець любить дівчину, він буде старатись її радувати і балувати. Якщо такого старання немає - це не кохання
Дівчата закохуються у відношення. Якщо хлопець дивиться на неї закоханим поглядом і Турбується про неї - ймовірно дівчина теж розтане
Якщо ж цього немає - вертаємось до банальних відносин з меркантильності, сексу і торгів
Ответ дляКумедна
Вы посыл не поняли. Любить себя и требовать в 15-16 лет не пойми чего это вещи разные. Что может хотеть девочка 16 лет? Айфон? Бриллианты? А потом резко растет проституция в стране. Потому что оказывается что мальчики 15-17 лет финансово и физически еще не способны своим трудом заработать и обеспечить. Отношения в таком возрасте это вообще не про деньги. Ухаживания да. Ну букет, ну кофе / кафе. Но так то на этом и всё
Ну так автор жаліється, що кава це вже дорого)
Ответ дляКумедна
Конечно лучше растить принцессу. Которые в итоге у разбитых корыт. Женщина должна быть самодостаточная, уметь обеспечивать себя самостоятельно и рассчитывать на себя в первую очередь. Так поступают мудрые женщины. А глупые ждут принца. А потом оп и оказывается что жизнь не сказка.
І що, самодостатнЯ жінка не буде цікавитися, що може запропонувати їй чоловік? Вибачте, але це якийсь сюр. Чим успішніша жінка, тим вона дорожча, і вся різниця
an.ge.lina• 21 мая в 18:31
Ответ дляsamataka
Згодна з вами, це жесть, вже тітки подуріли зі своїм ’забезпеченням’, вже діти школярі їм винні і мають їх доньок вже з дитячого садка спонсорувати, бо заговорив з принцесою і подивився в її сторону
Ответ длязабиякина
А чому у вас такі крайності? Ви думаєте не існує чоловіків, які гарно заробляють, балують свою дружину та дітей, і розуміють, що базові потреби - це такий мінімум, що людина відчуває себе нещасною. Коли на кохану людину шкодуючи грошей і її не хочется вразити, не хочеться бачити її посмішку, - це шлях в нікуди. Гроші - це ресурс, дуже важливий, і не всі, хто їх мають гівно
Але ж в нас, багатий та поганий, бідний та хороший
Є ще варіант, це багатий і хороший
І бідний гівнюк, навколо якого одні меркантильні)