🫠США більше не можуть «вирішувати всі світові проблеми», – держсекретар Рубіо.
Perfect look• 21 мая в 18:57
Ответ дляlilul990
В Афганістані тим самим цікавляться певно
Так меня реально интересует, за что отдали ресурсы, засекретив от народа, что там за пункты вообще.
По сути это договорняк, в котором кинули всех украинцев!
Perfect look• 21 мая в 19:00
Ответ дляlilul990
В смислі не всю? Коли вони не просувались?
В Днепропетровской обл. они не были никогда, если реально вышли на границы, то это капец просто. А когда летом закончится, что дал бидон, то вообще будет
spart-5037• 21 мая в 19:00
Ответ дляMary4444
Він нам по суті нічого не винен, в то послухаєш, Трамп лоханувся. А наш президент не лоханувся? Все ок?
Ну а наш то чего лоханулся ? У него денег за эту войну, его пра-пра-правнуки...не потратят... красавчик
Perfect look• 21 мая в 19:01
Ответ дляlilul990
Якими такими темпами? Як ви собі це уявляєте?
Так если их нечем будет отбивать, то как вы думаете ?
Perfect look• 21 мая в 19:02
Ответ дляlilul990
Шо буде? Чому саме вихід на ці границі є ключовим?
А вы типа не понимаете, что будет с Днепром, если они близко подойдут ?
spart-5037• 21 мая в 19:03
Ответ дляPerfect look
Вам сейчас напишут тут..ждите..)
Perfect look• 21 мая в 19:03
Ответ дляlilul990
А ви знаєте хоть чим відбивають і як? І шо для цього треба?
Знаю, у меня есть и родные и друзья на фронте, не проходят обучение в Польше по 3 года, как некоторые
Perfect look• 21 мая в 19:04
Ответ дляspart-5037
Вам сейчас напишут тут..ждите..)
Не напишут, нет у них на это ответа
spart-5037• 21 мая в 19:06
Ответ дляPerfect look
Не напишут, нет у них на это ответа
Не, есть - Все правильно ! Верной дорогой идём товарищи !
Лозунги не меняются, несмотря на прошедшие года
Ответ дляLudaSHS
Ну є стаття
Forbes нещодавно підрахував, що, просуваючись нинішніми темпами, Росія зможе захопити Україну до 2256 року, занапастивши 101 мільйон власних солдатів.
Не нещодавно, а рік назад. Зараз темпи змінилися і поставки зброї теж, і українці від Тцк вже на деревах ховаються, як коти