lilul990• 21 мая 2025

Рубіо змирився з невідворотним

🫠США більше не можуть «вирішувати всі світові проблеми», – держсекретар Рубіо.
coch100• 21 мая 2025
Ответ дляlilul990
Яка воєнна поміч. В наступальному озброєнні? Ну не буде більше наступів у нас
В оборонной. Мы ж не палками обороняемся.
Манула• 21 мая 2025
Трамп прокинувся, зараз буде потік його свідомості
Під час останньої розмови з путіним досягнуто великого прогресу у врегулюванні війни в Україні, — Трамп
автор lilul990 • 21 мая 2025
Ответ дляcoch100
Були моменти коли ми оборонялися при дефіциті снарядів і помочі
coch100• 21 мая 2025
Ответ дляlilul990
Помощь США всегда была основой всех поставок. Ес сами говорят, что без Америки не потянут. Про наше производство лучше не говорить вообще.
LudaSHS• 21 мая 2025
Про то фото машини з прапором
Непонятно що і де
Хоча, повторюю, вони потроху йдуть (Покровський, Сумський )
Nadiaaaa• 21 мая 2025
Ответ дляLudaSHS
Про то фото машини з прапором
Непонятно що і де
Там залишається десь півтора кілометра. Не сьогодні, так завтра (умовно) вони таки вийдуть(((
автор lilul990 • 21 мая 2025
Ответ дляNadiaaaa
І шо?
tala-li• 21 мая 2025
невідворотне дісталося і до Портнова..
LudaSHS• 21 мая 2025
Ответ дляNadiaaaa
Можливо
Це не змінює нічого, доступ до кошмарингу міст є і так, тай край області тими бпла -ФПешками і т д є і так
І будуть на інших ділянках ще повзти
Так що робити?
Nadiaaaa• 21 мая 2025
Ответ дляLudaSHS
Можливо
І будуть на інших ділянках ще повзти
Так що робити?
Що робити? Не знаю. Не бачу хорошого виходу для України з цієї війни.
LudaSHS• 21 мая 2025
Ответ дляNadiaaaa
У війнах жертві не має ніколи хорошого.тай нападники можуть в часі, в майбутньому, програші рахувати і смисл того всього, навіщо воно було починати.
Як держава будемо, хоча не в своїх кордонах.
Еленнн• 21 мая 2025
Ответ дляkanuka
Понятно что не могут, да и зачем им, они получили в принципе что хотели. У нас есть потужный президент, уверена что он все порешает Слушаю его речи, начиная со стадиона, тутне дать не взять, белиссимо..
до речі, вчора ж був ювілей- 6 років після інавгурації.. і чомусь така тишина... а привітати ????
mymoly• 21 мая 2025
Ответ дляlilul990
І шо?
І нічого. Внесуть ще ці 3 області у конституцію і будуть торги вже не за 4 області
автор lilul990 • 21 мая 2025
Ответ дляmymoly
Ну а які торги? Основані на чому? Віддайте бо ми так хочемо?
alenka3108• 21 мая 2025
Ответ дляMary4444
Так свій потужний є, чого на чужого заглядати
Про найпотужнішого я взагалі мовчу.
mymoly• 21 мая 2025
Ответ дляlilul990
Так за 4 області краще торгуватися ніж за сім . І я вже не кажу що вони х@р вийдуть з зайнятих територій.
Хоча може колись Україна дійде до кордонів14 року. Все в цьому житті можливо
Lilly-2e23• 21 мая 2025
Так не надо ничего решать.
Ребята, вы сами вызвались что-то решать...
Просто нужно было продолжать грамотную политику Джозефа Байдена.
Не лезть в дела Украины и России, имеется ввиду не посредничать и не общаться с русскими.
Просто делать свое дело, печатать на станке ФРС $$$ и давать Украине, что бы украинцы убивали российских оккупантов.
И просто ждать погоды пока Путин и Россия приползут на коленях взад.
Вместо этого парни бросились быть посредниками и что-то решать и кого-то мирить.
Джозеф Байден уже придумал идеальную формулу.
Заниматься развитием США, работать, отдыхать, просто высылать оружие параллельно Украине что бы убивать российских оккупантов.
Все уже было придумано до Трампа. Не знаю зачем ребята сейчас на что-то жалуются.
mymoly• 21 мая 2025
Ответ дляLilly-2e23
Так не надо ничего решать.
Нуда. Вечная война с верой в чудо
В Афганистане сколько воевали. И чуда не случилось
Lilly-2e23• 21 мая 2025
Ответ дляmymoly
Нуда. Вечная война с верой в чудо
Афганистан закончился развалом СССР.
А сейчас Трамп бросает спасательный круг путину что бы тот вернулся в международную политику и общаться с ним означало ’новую нормальность’ вот зачем это делать?
Украина все равно не позволит выползти Путину что бы там Трамп не делал))))
С нами демы США, с нами Великобритания, с нами ЕС, с нами мейнстримовые СМИ...
Так что без разрешения Украины Трамп не сможет отбелить Путина и дать ему пропетлять) Пусть не мечтают.
mymoly• 21 мая 2025
Ответ дляLilly-2e23
Афганистан закончился развалом СССР.
Как показывает опыт, каждый последующий год, хуже предыдущего
Не чіпай - вб ю• 21 мая 2025
Ответ дляmymoly
і що це змінить?
wind-d470• 21 мая 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
і що це змінить?
шо віддамо потім 7
Не чіпай - вб ю• 21 мая 2025
Ответ дляwind-d470
шо віддамо потім 7
А 4 чого не віддали?
wind-d470• 21 мая 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
А 4 чого не віддали?
ще не всіх чоловіків утілізовали, але й вони закінчуються, а сорі , у нас все добре, скоро кордони 91 року, чого це я
Aksinia 111• 21 мая 2025
Щас начнётся. ’Переговорщики плохие’ им не походят . Абы продолжить войну , а повод всегда найдут. Чмошники .
’Україні доведеться змінювати склад переговорної групи для роботи над меморандумом із РФ
У складі делегації, яка брала участь у зустрічі в Стамбулі, не вистачає професійних політиків, — росЗМІ
mymoly• 21 мая 2025
Ответ дляwind-d470
Все рано чи пізно закінчується. Але якщо вірити владі є ще 6млн. От коли вони закінчаться, тоді шось треба думати
Не чіпай - вб ю• 21 мая 2025
Ответ дляwind-d470
І коли закінчаться?
wind-d470• 21 мая 2025
Ответ дляmymoly
та ще баби є
wind-d470• 21 мая 2025
Ответ дляНе чіпай - вб ю
І коли закінчаться?
ну якщо піхотинець живе місяць, то мабуть пару років і все
mymoly• 21 мая 2025
Ответ дляwind-d470
та ще баби є
Якщо лишаться самі баби то це вже не буде Україна