Мира всем• 21 мая 2025
Вы ели бы такое угощение в гостях ???
БЦАшка• 21 мая 2025
Ответ дляКопуша
Я держу, и соседи почти все держат
Для какого именно гостя держите?)))
Копуша• 21 мая 2025
Ответ дляБЦАшка
Для какого именно гостя держите?)))
Для себя любимой
но за раз столько не чьем, так что и гостям останется. Ну и не кабанчиком единым))
Санта Барбара• 21 мая 2025
Ответ дляМира всем
Не нравилось ,но с жадности ели все равно,да ???
Чого з жадності?
Я для годиться спробувала, бо ще й голодна була.
При чому жадність. Таке як понаписують тут
Санта Барбара• 21 мая 2025
Ответ дляМира всем
Жадность людська
И шара .
Я би на вас вивернула зараз оте місиво з фото, а потім рота вашого з милом вимила б
Санта Барбара• 21 мая 2025
Ответ дляМира всем
Є такі люди ,що на шарка і холодним і черствим з´їдять і не моргнуть.
То тільки у вашому оточенні
Плету интриги• 21 мая 2025
Ответ дляБЦАшка
?))) Кто это в селе кабанчика держит при нынешних ценах на зерно? Видать давно были в селе. Там одна лошадь на все село и аж пару коров. Даже птицей особо не раскошеливаються.
Люди, які купили дачу, звичайно не знають як тримати господарство, треба мати досвід і вміти працювати. В селах давно все по іншому, замість коней зараз майже на кожному подвір´ї трактор чи мотоблок. Корів і справді мало, але є кози. Зерно дають за паї, які здали в оренду. І дуже розвинуте бджільництво, у багатьох є пасіка. В селі головне не бухати, хто не п´є, той все має.
А у нас макарошки• 21 мая 2025
Ответ дляБЦАшка
А вы думаете что люди в селе живут раскошно и богато?
А причем к этому фото село. У меня бабушка там всю жизнь прожила. Сосиски не ела и блюда с них не готовила. Всегда было мясо, курица, утки, кролик.