kuskus• 14 марта 2014

На какое максимальное количество дней выдают больничные по уходу за ребенком?

Второй раз сталкиваюсь с ситуацией, когда после истечения больничного на 14 дней мне предлагают идти на справку по уходу за ребенком. Такая справка не оплачиваеться. Это правильно? У ребенка обструктивный бронхит, все предписания выполняем, ни я ни ребенок не виноваты, что он не смог вылечиться за две недели.
мама Ярошки• 14 марта 2014
на 14

Vera04• 14 марта 2014
Законодательство:
З-н № 2240 Стаття 35. Страхові випадки, умови надання допомоги по тимчасовій непрацездатності та тривалість її виплати

3. Допомога по тимчасовій непрацездатності по догляду за
хворою дитиною віком до 14 років виплачується застрахованій особі
з першого дня за період, протягом якого дитина за висновком лікаря
потребує догляду, але не більш як за 14 календарних днів.

Допомога по тимчасовій непрацездатності по догляду за хворою
дитиною віком до 14 років, якщо вона потребує стаціонарного
лікування, виплачується застрахованій особі з першого дня за весь
час її перебування в стаціонарі разом з хворою дитиною.
ksanka_z• 14 марта 2014
http://hrliga.com/index.php?module=norm_base&op=vi...

Оплачиваемый больничный выдается на 14 к.д. Потом справка неоплачиваемая. Это не прихоть врачей, а законодательная норма
автор kuskus • 14 марта 2014
3.3. Для догляду за хворою дитиною віком до 14 років листок непрацездатності видається на період, протягом якого дитина потребує догляду, але не більше 14 календарних днів, а для догляду за дитиною, постраждалою внаслідок аварії на ЧАЕС, на весь період її хвороби, включаючи санаторно-курортне лікування.
Кто относиться к детям, пострадавшим от аварии на ЧАЕС?
ksanka_z• 14 марта 2014
Ответ дляkuskus
Дети из зараженных зон у которых есть удостоверение ’ребенок пострадавший от ЧАЕС’. Но сейчас таких детей уже нет, так как времени прошло много уже и дети становятся совершеннолетними
автор kuskus • 14 марта 2014
Ответ дляksanka_z
Ясно, я так и думала. У меня - ребенок чернобыльца...
natik14• 14 марта 2014
больничный дают на 14 дней, но вы можете с врачем договорится, закрыть больничный, на день выйти на работу, и открыть новый больничный опять на 14 дней!
или закрыть больничный перед выходными, и с пн на новый)
Аленка 80• 14 марта 2014
Ответ дляkuskus
Вам неправильно ответили. Если Вы или муж имеете 1,2 или 3 категорию - ребенку выдается удостоверение. У моего мужа 1 категория, у сына удостоверение ребенка-чернобыльца. Я на него больничный беру на любой срок. Только 2 раза в год просят пройти профосмотр
Питание в садике бесплатное

Стаття 27. Визначення дітей, які належать до потерпілих від
Чорнобильської катастрофи

До дітей, потерпілих від Чорнобильської катастрофи, належать
неповнолітні діти, які:
1) евакуйовані із зони відчуження, у тому числі діти, які на
момент евакуації знаходились у стані внутріутробного розвитку;
2) проживали на момент аварії чи прожили або постійно
навчалися після аварії не менше одного року у зоні безумовного
(обов´язкового) відселення;
3) проживали на момент аварії чи прожили або постійно
навчалися після аварії не менше двох років у зоні гарантованого
добровільного відселення;
4) проживали на момент аварії чи прожили або постійно
навчалися після аварії не менше трьох років у зоні посиленого
радіоекологічного контролю;
5) народились після 26 квітня 1986 року від батька, який на
час настання вагітності матері мав підстави належати до категорії
1, 2 або 3 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, або
народжені матір´ю, яка на час настання вагітності або під час
вагітності мала підстави належати до категорії 1, 2 або 3
постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи;
6) хворі на рак щитовидної залози незалежно від дозиметричних
показників, а також хворі на променеву хворобу;
7) одержали дозу опромінення щитовидної залози внаслідок
Чорнобильської катастрофи, яка перевищує рівні, встановлені
центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування
державної політики у сфері охорони здоров´я.
автор kuskus • 14 марта 2014
Ответ дляАленка 80
Питание в садике бесплатное

Чорнобильської катастрофи

неповнолітні діти, які:
(обов´язкового) відселення;
добровільного відселення;
радіоекологічного контролю;
Тобто моя дитина підпадає під дію пункту 5 статті 27 (посвідчення у нас є). А мені безсовісні у поліклініці сказали- та ні, діти-чорнобільці ніяких пільг не мають. Чоловік належить до другої категорії.