Я вся ваша• 22 мая 2025
Лист "запрошення" з податкової. Хто пояснить як це розуміти і що робити?
"Повідомлення про запрошення платника податків зборів, платежів або його представника до контролюючого органу". На підставі підпункту 20.1.1 пункту 20.1 статті 20 розділу 1 податкового кодексу України.
Працюю неофіційно, зарплата в конверті. Продаю на шафі, олх, кідстафі свої речі, прольоти, дитяче, книжки, іграшки. Останні місяці трішки були продажі. А взимку скачала додаток нова пей бо там давали знижку на доставку і наложки удобно отримувати. Це з цим повязано?
Я вся ваша
• 22 мая 2025
Ответ дляКукусик
Є шанс, що попадете на нормального податківця, який порадить або відкривати ФОП, або зав’язувати з продажами
А як на ненормального то навішають куєву тучу штрафів? А є нормальні податківці? Це не та робота де обирають працівників по якимось критеріям, там робочі місця в спадок передаються, або кум , брат , сват, вищестоящих.
ИМХОля• 22 мая 2025
А як щодо П.165.1.24 ПКУ ’До загального річного доходу платника податку не входять доходи, отримані від продажу власної С/Г продукції, якщо сума за рік не перевищує 12 мін. зарплат. Зараз мін зарплата -8 тис. грн. Автор, у відписці можете дати посилання на цей пункт і пояснити, що Ви продавали розсаду квітів чи полуниці.Якщо немає зем. ділянки, то розсада могла вирости у Вас на балконі
Я вся ваша
• 22 мая 2025
Ответ дляДайте згадаю
Автор, скільки вам днів дали на відповідь?
6 днів
Заставляличка• 22 мая 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
Цікаво 🤔
А если человек не живет по прописке давно, ну уехала в другую область, что тогда ? Не получит письмо и не пойдет на встречу? Последствия?
Адресу, куди подарков а буде надсилати вам листи, ви самі вписуєте в своєму кабінеті платника податку. За замовчуванням там стоїть та адреса, яка у вас була при отриманні ідентифікаційного коду.
Якщо переїхали і не змінили адресу - це ваша відповідальність.
Ухахайкина• 22 мая 2025
Ответ дляА шо сталося?
Спитаєте в них, що таке дохід. Якщо ви продаєте речі дешевше, ніж купили, то ви не маєте доходу і не повинні платити податок.
Не меліть фігню. Дохід це виручка. А от прибуток чи збиток - це інша справа.
Регионщица• 22 мая 2025
Ответ дляЯ вся ваша
А як я їм доказувати буду що за скільки купила? Я чеки з того проданого не зберігала(
А куди вам цей лист прийшов?
Пьяная вишня• 22 мая 2025
Ответ дляЯ вся ваша
Якось дійсно багато було наложок. Але там не прям суми великі, то 300 то 500 грн. І не кожен день.
За законом ви маєте сплатити 23% від доходу на картку, якщо цей доход перевищує 1 грн. І пофіг їм, що ви свої б/у труси продали
Пьяная вишня• 22 мая 2025
Ответ дляКапризуля
скажите детки растут, свекровь умерла, муж ушел - вот и распродаю их вещи.... могу вам подогнать))
Це не катить, на жаль і вважається доходом, з якого потрібно платити податки
Пьяная вишня• 22 мая 2025
Ответ дляPrervana
Соответственно, доказать что вы не получили эти вещи бесплатно вы не сможете. Готовьтесь заплатить 18%НДФЛ и 5% военного сбора с поступлений (минус необлагаемый налогом минимум)
Зараз нема ніяких мінусів
Замурмишка• 22 мая 2025
Ответ дляА шо сталося?
А ще розкажіть, що не брали тисячу Зеленського, тому договір не підписували і цікавитись, що там у вас на карті колоситься ніхто не має права))
Всюди влазю• 22 мая 2025
Ответ дляИМХОля
в ттн новой почты, особенно если товар с олх, всегда пишется какой именно товар отправляется. легко проверить
А шо сталося?• 22 мая 2025
Ответ дляУхахайкина
Не суть. Якщо я витратила на річ більше, ніж отримала при перепродажі, то я нічого не заробила. Отже, з чого платити податок?
Крайня невістка• 23 мая 2025
Ответ дляПьяная вишня
А тим часом....
Екснардепу Онищенку, якому дали 15 років позбавлення волі в ’газовій справі’, скасували вирок – ЗМІ
Ішлося про зловживання під час реалізації газу, видобутого за участю компанії ’Укргазвидобування’. За даними слідства, державі завдали збитків на суму приблизно 3 млрд грн.
ИМХОля• 23 мая 2025
Ответ дляВсюди влазю
Товари для дому і саду
А шо сталося?• 23 мая 2025
Ответ дляЗамурмишка
Брала) чому ні) в мене на картках все прозоро - хай дивляться))
Я вся ваша
• 23 мая 2025
Ответ дляПьяная вишня
Купити за 100, продати за 200, 100 грн дохід. Купити за 1000, продати через 2 роки за 500 це дохід? Який дохід, -500 ? А ті хто за готівку надає послуги, продає, то нічого не повинні сплатити? Бо ж через картку не пройшли. Легше сидіти за компом і слідкувати скільки людина операцій провела по карткам, чим йти туди де люди масово ведуть підприємницьку діяльність роками і ловити за руку коли вони тисячі беруть.
ПотеряласЯ Я...• 23 мая 2025
Ответ дляА шо сталося?
Це працює, якщо Ви ФОП і платите податок з прибутку. Як це стосується фіз особи?
Ласую колобками• 23 мая 2025
Ответ дляКрайня невістка
А тим часом....
ну так і ’яйця по 17’ також так само.
шикарно ’юріст’ рулює.
Молодець!!( знімаю шляпу..)
шикарно ’юріст’ рулює.
Молодець!!( знімаю шляпу..)
Ответ дляЯ вся ваша
Переживаю щоб штраф не дали. Бо вже прочитала що може бути штраф мінімалка, а я навіть і не продала на ту мінімалку.
так закона еще нет, за продажи чтоб налог брали. перепишите все фио от поступений денеги в пояснени пишите, что это не доход, а кто вам денег должен, или например может вы гадаете, я люди благодарят. короче пургу всякую
Пушка заряджена• 23 мая 2025
То есть надо отключить способ доставки НП? Вот это они охренеют от злости🤣
ИМХОля• 23 мая 2025
Ответ дляOxsi10
Гадания -это вроде бы незаконная деятельность, или нет?
Белочкой зови• 23 мая 2025
Ответ дляИМХОля
пояснть ,будь ласка, що таке відписка...,...
Пьяная вишня• 23 мая 2025
Ответ дляЯ вся ваша
Я вас абсолютно підтримую і мене це теж обурює
Просто болталка• 23 мая 2025
Автор , яка кількість переказів у вас була? Отримували на картку від новапей чи іншого банку?