Квітка папороті• 22 мая 2025
Видалення зубів і біль , дитині 14 років
Доньці 14 років , будемо ставити. За призначенням лікаря видалили 2 нижніх зуба ( 4-ки) , сьогодні третій день, болить нижня щелепа , кожен день пʼє ібупрофен ( по 200 1 р/ день) Сьогодні днем випила , зараз каже знов болить . Лікар , сьогодні подивилася , каже все добре , гарно заживає . Сьогодні дала рецепт на антибіотик, на всяк випадок . Але ж біль зберігається третій день. Скажіть , хто видаляв так має бути? Скільки днів можна давати ибупрофен и чи є смисл збільшувати дозу до 400?
Омлетик• 25 мая 2025
Бідна дитина
зараз не видаляють четвірки, особливо дітям, щелепа росте до 21 року, ставлять розширювачі щелепи, щоб усі зуби влізли...люди, шукайте нормальних ортодонтів, перш ніж робити щось непоправне. Видалення четвірок - це методика 30-річної давнини.