АнтиТроль• 23 мая в 07:58

Чи буде працювати роумінг у оператора Київстар?

Їду в Швецію, цікавить чи буде працювати Київстар роумінг там? Чи можливо краще придбати карту іншого оператора?
Ms. Любмая жена• 23 мая в 07:59
А чому б йому не працювати?)
Тро Нью-Йорку• 23 мая в 08:01
Пробачте автор, спитаю в вашій темі
А я їхати за кордон то треба роумінг окрема підключати чи він автоматом сам ?
Дякую всім
Копирайторша• 23 мая в 08:01
Ответ дляMs. Любмая жена
А чому б йому не працювати?)
Ну я так поїхала а в мене не працював, поки з,ясувала чому- тариф не підтримував. Не думала що так взагалі буває. Прийшлось переходити на інший.
автор АнтиТроль • 23 мая в 08:01
Ну в Польщі минулого року в мене не було зв´язку)
Ms. Любмая жена• 23 мая в 08:02
Ответ дляАнтиТроль
У мене є в Польщі)
При чому оператор, що у вас не той тариф, як тут вище пишуть) чи ви не нажали на кнопочку роумінгу?
автор АнтиТроль • 23 мая в 08:03
Ответ дляКопирайторша
О, можливо в цьому причина, що у мене теж не працював минулого року в Польщі. Дякую
Сливочная пенка• 23 мая в 08:04
Ответ дляАнтиТроль
А в настройках роумінг був включений?
Летюча помилка• 23 мая в 08:07
Ответ дляАнтиТроль
В мене в телефоні був роумінг відключений. Добре, що знайшла
Летюча помилка• 23 мая в 08:07
Ответ дляТро Нью-Йорку
Пробачте автор, спитаю в вашій темі
Дякую всім
Зараз ні, але подивіться роумінг пакети. Я докупляла інтернет
Маю декілька думок• 23 мая в 08:22
Включите роуминг и должен работать по всей Европе. Я много где езжу, вообще никаких проблем с Киевстаром, и звонки и инет есть по всем странам
Аноним ФЕЯ• 23 мая в 08:30
Буде. Але за вхідні дзвінки будуть знімати плату 5 грн хв. Треба можливо підключити якийсь спеціальний тариф на час виїзду, бо просто так зі своїм звичайним тарифом не вигідно.
Пьяная вишня• 23 мая в 08:54
Смотря какой у вас тариф, проверьте условия роуминга именно на вашем тарифе, потому что роуминг ’как дома’ действует не во всех тарифах, в моем недорогом тарифе приходилось использовать ’идеальный роуминг’ и он был невыгоден, поэтому я купила карточку местного оператора.
Манкоголік• 23 мая в 09:30
В додатку Мій київстар треба прокрутити нижче свою сторінку і там є закладки: по Україні/роумінг. От у вкладці роумінг написано, скільки інтернету у вас в роумінгу. В мене 4 гіга, в дітей 5. Потім ще можна докупити в разі потреби лише інтернет.
автор АнтиТроль • 23 мая в 12:48
Всім дякую за поради!
Пез Году Неделя• 23 мая в 13:15
Автор, треба перевірити ваш тариф. У мене працював в Молдові та Румунії, а от в Туреччині я обламалася й була як без рук... не працював