Весела пiсенька• 23 мая 2025

Інтервали між лазерною епіляцією

Дівчата, почала робити ЛЕ, другу процедуру назначили через 3 тижні, і ось сьогодні після процедури, мене записують на наступну (третю) знову через три тижні. Це нормально? Бо мені відповіли, спеціаліст сам визначає фази росту....
Після першої процедури випало досить багато волосся
Партизанка• 23 мая 2025
Вам все правильно сказали
автор Весела пiсенька • 23 мая 2025
Ответ дляПартизанка
Вам все правильно сказали
Дякую, бо читала що між кожною процедурою збільшується інтервал
Чучало яблуні• 23 мая 2025
Может что-то в протоколе принялось. У меня было: первая процедура - месяц- полтора-двк-два-три и т.д. Приблизительно на 2 недели увеличивается.

После второй больше всего выпадает, а после третьей снова «спящие» делают объемчик
Галя із Дарниці• 23 мая 2025
ходила в марте первый раз на лазерку, и врач сказал 2 месяца перерыв. на вторую пошла в другой салон и там говорят 4 недели. кстати после 1 был оч хороший результат, а вторая - и не выпадает почти ничего. как лотерея. пойду опять в тот, что изначально выбрала.
автор Весела пiсенька • 23 мая 2025
Ответ дляЧучало яблуні

А мені подруга говорила, що в неї після другої якраз був ’обьомчик’)))
Жертва интернета• 23 мая 2025
где делаете? и почем сейчас процедуры?
Квітка Миру• 23 мая 2025
Мені більше подобається самостійно визначати ці інтервали - по мірі активності росту волосся. Приблизно раз в рік ходжу
Оле Лукойе• 23 мая 2025
у меня 3 месяца
очень странно! Вас разводят на деньги
автор Весела пiсенька • 23 мая 2025
Ответ дляЖертва интернета
где делаете? и почем сейчас процедуры?
Місто під Києвом, роблю ноги до колін 700грн
автор Весела пiсенька • 23 мая 2025
Ответ дляОле Лукойе
у меня 3 месяца
очень странно! Вас разводят на деньги
В сенсі, між 2 і 3 процедурою три місяці?
Сусідка знизу• 23 мая 2025
Малі перерви, тільки гроші витрачаєте. Волосяні цибулини не встигають прокинутись
Сусідка знизу• 23 мая 2025
Ответ дляВесела пiсенька
В мене 1,5 місяці, потім 1,5 місяці, потім 2, 2,5 далі 3 місяці
І тд
Ацетилсалициловая кислота• 23 мая 2025
у меня каждый раз интервал был + 2 недели
Оле Лукойе• 23 мая 2025
Ответ дляВесела пiсенька
всегда у меня перерывы 3 месяца между процедурами
делаю всё тело почти, равно
бывает и 4 мес
всё зависит от самого роста волос
Витворунка• 23 мая 2025
Ответ дляВесела пiсенька
А у мене взагалі не було ні після якої. Випадало однаково і росло однаково. Окрім тих разів, коли по купонам хтозна де робила і не випадало.

До речі, менше місяця перерв не було. Дивилася по собі. Як бачу, що заросла достатньо - так і шла. Якщо були гроші, бо то ще студентські роки. Як не було, то ще й чекала. Результатом задоволена
Аноним_1859• 23 мая 2025
Імперія лазер?
Вумна вутка• 23 мая 2025
На ногах 3 недели это очень рано. Не записывайтесь сами смотрите. У каждого индивидуально это. У меня за три сеанса на ногах несколько лет ничего не росло. Вот сделала два контрольных и снова нет. Дело мастера получить больше прибыли, ваше рационально смотреть на это все. Запись это ориентировочно.