Щебетуха• 23 мая в 16:48
Верещук: українські діти мають готуватися до війни ще зі школи
Ми повинні переналаштувати свою свідомість, а нові покоління українців повинні вміти жити в умовах постійної загрози. Якщо Росія знатиме, що ми готові дати відсіч і стрілятиме кожна хата, і під ними горітиме земля — вони не наступатимуть. Ось наша стратегія, ми її закладаємо зі школи. Діти мають знати, що таке війна.
Як вам?
Не чіпай - вб ю• 23 мая в 17:36
Ответ дляil-mari
а чому не вмиэмо, не навчились, бо наша влада краде краде т краде...а нам вчитись7уже руки опускаются от этого розкрадання....
Ну не вчиться. Виїздіть з країни, раз опустилися.
Вже нудить від таких ’втомлених’.
ЗСУ та волонтери значтиь не втомлюються, зате цивільні - аж бігом.
Вже нудить від таких ’втомлених’.
Не чіпай - вб ю• 23 мая в 17:52
Ответ дляil-mari
Удалено администрацией...
А, ну да, в розумінні ж таких втомлених, що свідомо залишатися в країні можуть виключно крадії. Ваш рівень зрозумілий, пані.
Ого! Верещучка відмочує перли!
А де, з дозволу спитати, перебувають зараз її сини?
Відповідь - за кордоном ще з 2022 року!
А де, з дозволу спитати, перебувають гравці Студії Квартал-95 та їх члени родин!?
Відповідь - за кордоном!
Якщо все так кепсько, то може досить гратись в не існуючі освіту, культуру, науку, спорт?! Бюджетні кошти спрямувати на підтримку ЗСУ!
Мабуть все вище скзане говорить про одне - Зеляюгенд готують!
А це значить, - кепські справи!
Після такого 85% ще звалить з України!
Й так Держкомстат оприлюднив цифру, з початку 2025 року Україну залишило 100 000 громадян працездатного віку!
Ось і все! Це бізнес, це бюджет, це пенсії, це виплати!
При таких розкладах ще рік, ну півтора максимум, й Українська економіка просто не витримає. Перейдемо на бартерний обмін!
А Верещучка за валізи й за кордон!
Відповідь - за кордоном ще з 2022 року!
Відповідь - за кордоном!
А це значить, - кепські справи!
Після такого 85% ще звалить з України!
А Верещучка за валізи й за кордон!
Ответ дляМию вікна у мороз
А в Израиле тоже закрыли всех в стране и отлавливать как скот на убой, или у них уровень такой-же жизни ? Для этого мы воевали что бы из нас сделали безправных рабов ? Такого даже в рашке нет! Откройте границы и пускай каждая семья сама решает жить ей с такой властью или нет...
Да, ребята-добровольцы шли, чтоб дети под мирным небом жили.А сейчас по максимуму ищут варианты, чтоб уволиться и вывезти семьи ради будущего детей.
Не чіпай - вб ю• 23 мая в 18:28
Ответ дляlilul990
Трамп дасть путіну понаступати до кінця літа а потім витребує в України вибори шантажем. І на цьому все скінчиться
Що саме скінчиться? І ви ж буквально днями давали трампу ще скільки там - 90 днів здається? А тепер вже про кінець літа заговорили)
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Потім перерва і повторний напад - на нас і Прибалтику. Вже не пишу Європу бо багато хто не вважає Прибалтику європою
Шантаж Польщі не передавати нам зброю.
frumoasa17• 23 мая в 18:56
Ответ дляНе чіпай - вб ю
ну а в чому вона неправа? чи краще було оце як наше покоління?
в Крим прийшли - ми ніц не маємо, на Донбас прийшли - ніц не вміємо, в 22гому прийшли - а ми все ще ніому не навчилися.
Було б суттєво менше втрат, якби ми готувалися завчасно. Саме це нам і намагаються донести.
Не права. У дітей повинно бути дитинство, вони повинні хотіти навчатися, розвиватися, стати кимось та інше, а не закладати одну функцію, що настане 18 років значить на фронт вмирати в посадці за бубочку.
Не чіпай - вб ю• 23 мая в 20:40
Ответ дляfrumoasa17
Ніхто й не пропонував налаштовувати дітей на те, що вони мають вмерти за щось там.
Але ніколи не завадить замість того ж уроку Праці зробити урок самозахисту, самодопомоги, тощо.
Ответ дляНе чіпай - вб ю
В Крым пришли - наши бравые вояки не сделали ни одного выстрела, в Донецк шли в прямом эфире уроды во главе с Гиркиным - ни одного выстрела. Вся полиция, все ТЦК либо перешли на сторону раши, либо заранее сбежали, бросив оружие в оружейках. Кто-то был наказан за дезертирство? Мы кормили это шоблу, с как воевать, то все убежали. Пусть сами сдают курс молодого бойца. Я с нетерпением жду, когда их кончат те, кому уже терять будет нечего. А этот момент настанет.
Не чіпай - вб ю• 23 мая в 20:58
Ответ дляuma
Выпустите мужчин и мы осчастливим вас своим отъездом.
Я тримаю ваших ’мужчин’?
Не чіпай - вб ю• 23 мая в 22:24
Ответ дляuma
Вы предлагаете невозможное. Отправляете выезжать, зная, что это не реализуемо. Смысл такие советы раздавать?
Ну а навіщо тоді брякаєте абищо? Я тримаю ваших чоловіків що ви мені це пред´являєте?
Не чіпай - вб ю• 23 мая в 22:31
Ответ дляuma
Вы рассказываете как моим мужчинам нужно взять и выехать. Расскажите как это сделать и мы это сделаем. Пока только вы здесь брякаете.
Я писала про вас, бідну, в якої ручки опускаються (с)
Ваші чоловіки мають цікавити виключно вас, а не мене.
Не чіпай - вб ю• 24 мая в 00:53
Ответ дляuma
Вы меня с кем-то перепутали. Но и у меня ноль оптимизма. Вынуждены жить в этом концлагере. Сражаться за него точно не собираемся.
Ну обрали жити - то живіть.
Чи ви чекаєте що вам медальку дадуть що ви мужньо залишаєтеся в ненависній вам країні?