РокерША• 24 мая 2025

Не слухала нікого і йшла до цілі

Стільки бруду начиталася, що треба йти працювати, що "пособія" то соромно. А я 3 роки сиділа на виплатах, вчила мову і от отримала роботу, яку хотіла. Яку не скажу, не має значення. Але якби я пішла на кухню чи прибирати, я би цього не досягла, а так би там і залишилась. Тема просто порадіти за себе
Поліцейський патруль• 24 мая 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Ну вы же ориентируетесь значит лишь на свое окружение, где все снимали

Слухайте , достатньо включити мозок .
Чи я винаймаю чи ні , не відміняє факт що згідно статистики третина українців живе за межею бідності і стверджувати зворотнє дивно і розказувати як дорого імпланти в Німеччині

Латексне альтер ЕГО• 24 мая 2025
Ответ дляПоліцейський патруль

Слухайте , достатньо включити мозок .
Так включите же наконец
lilul990• 24 мая 2025
Не обезцінюючи ваших заслуг, але я таких історій наслухалась за кордоном від тих хто приїхав давно

І по 6 тис дол платили за переправу, і ночували в церкві з афганцями на полу, і боялися тої поліції на кожному кроці, і заміж ішли за всяке дно, і мову вчили між людей на всяких дуже чорних важких роботах, і платили за легалізацію шалені гроші

Умови у наших біженців просто лакшері в порівняні з тим

І який такий тяжкий шлях ви пройшли маючи житло, виплати, і змогу легалізуватись - я не зовсім розумію
я Кукарача• 24 мая 2025
Ответ дляРокерША
Не хочу говорити. Але госструктура.
Автор, а який рівень мови?
Поліцейський патруль• 24 мая 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Ппц логіка порадниці
Де написано що я знімаю ?
А взагалі дорослі люди оцінюють реальність не за знайомими - он Зеленській скумбрію продають по 8 , але ж реальність інша - ні ?
Поліцейський патруль• 24 мая 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Так включите же наконец
Ви включіть якщо маєте що
Латексне альтер ЕГО• 24 мая 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Ппц логіка порадниці
Де написано що я знімаю ?
Так и знала, что будет про Зеленского, еще вспомните Цукерберга, его тут часто любят приводить в пример по поводу и без)

автор РокерША • 24 мая 2025
Ответ дляя Кукарача
Автор, а який рівень мови?
В2, але твердий, не той, що після курсів. Він реально А2-В1
Латексне альтер ЕГО• 24 мая 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Ви включіть якщо маєте що
Когда у советчиц заканчиваются аргументы и умение вести диалог, они переходят на личности)
автор РокерША • 24 мая 2025
Ответ дляя Кукарача
Автор, а який рівень мови?
Мрію про пончик• 24 мая 2025
Ответ дляРокерША
Я про це не думаю зараз. Але робота кваліфікована і по професії
У вас навіть текст, як у п´ятикласниці.
Яка там кваліфікована робота?
Хіба що дешевим копірайтером на форумах
Поліцейський патруль• 24 мая 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Написала та що запропонувала мені включити мозок
Латексне альтер ЕГО• 24 мая 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Я ответила той, что перешла на личности
Поліцейський патруль• 24 мая 2025
Ответ дляМрію про пончик
У вас навіть текст, як у п´ятикласниці.
Яка там кваліфікована робота?
Хіба що дешевим копірайтером на форумах
У вас прямо філологічний опус
Шукаю стакан• 24 мая 2025
Ответ дляРокерША
Пройшла випробувальний термін раніше строку і отримала контракт, тому і радію. Вірте в себе. В мене ніхто не вірив, а я йшла до мети
Так вы шли до мети за чужой счёт, сидя на пособии
Поліцейський патруль• 24 мая 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Я ответила той, что перешла на личности
Ви навіть слабо відслідковуєте що ви ж мені і нахилили
Поліцейський патруль• 24 мая 2025
Ответ дляШукаю стакан
Ще одна
А ви як дійшли ?
Латексне альтер ЕГО• 24 мая 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Перечитайте свои сообщения
Поліцейський патруль• 24 мая 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Так включите же наконец
Станом на 2024 рік, за даними Світового банку, близько 9 мільйонів українців, або приблизно 29% населення, живуть за межею бідності.

Головне що у ваших знайомих є житло
Як в дитинстві - закрив очі і сховався

Шукаю стакан• 24 мая 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Так тут 100% таких, которые сами себя содержат. Достижение в чем? К примеру, вы выучили мову, подтвердили дипломы (или получили новое образование) и нашли работу топ-менеджером, сео? Сама себя содержу - это ни о чем. Бомжи возле бака тоже сами себе содержат.
Самому себя содержать - это норма, а не достижение
Латексне альтер ЕГО• 24 мая 2025
Ответ дляПоліцейський патруль

Головне що у ваших знайомих є житло
Як в дитинстві - закрив очі і сховався
В 2024 году война шла уже 2 года, fyi
Поліцейський патруль• 24 мая 2025
Ответ дляШукаю стакан
Пишуть форумчанки які беруть гроші в тумбочці у більшості випадків
Поліцейський патруль• 24 мая 2025
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
В 2024 году война шла уже 2 года, fyi
2 ?
Ясно
ИграйМойГормон• 24 мая 2025
Ответ дляШукаю стакан
Для автора это достижение. После трех лет сидения на шеях немецких налогоплательщиков. Но автор считает, что она ’все сумела, все смогла’ только благодаря своей настойчивости и уверенности в своих силах. Жаль, что этого нельзя сказать о украинских ВПО, на которых Украине плевать. Для них с первого дня самообеспечение.
автор РокерША • 24 мая 2025
Як я і казала, багато українців просто не вміють радіти за інших. Обісцінити і вигуляти своє біло пальто - то перші. Але радію, що є люди, які і підтримають, і порадіють разом.
Залізний кіготь• 24 мая 2025
Ответ дляКундалина
И шо? Вряди тут кто-то искренне вам порадуется, в лучшем случае всем пофиг
Я порадовалась , тоже в таком же состоянии но иду к своей цели .
На паровозе• 24 мая 2025
Ответ дляЧебураха з перцем
Видно що самі в житті нічого не досягали.
Виднелка у вас сломалась
На паровозе• 24 мая 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Ви
Все добачаю. Хто не спробував сам - тим легко
Не легко всем. Но автор обесценила труды всех, кто пошёл работать не по специальности для чего? Без этого медалька не такая значимая?
Залізний кіготь• 24 мая 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Когда только эти успешные немецкие фрау успевают работать на своих успешных работах и строчить здесь свои темы
Рабочий день в Европе 6 часов + пятница короткий день до обеда
я Кукарача• 24 мая 2025
Ответ дляРокерША
Мені треба С2, ось почала готуватись.