Глаголиця• Изменено 24 мая в 18:56

Кулінарія для підлітків (денний табір) це цікаво чи ні? 11 років

Знайшла дар табір денний в Києві на 5 днів, з 9 ранку до 18 годин..
Готують там страви. Щось схоже на Мастер шеф, у кожного стіл в ньому електроплита, весь набір для приготування їжі

Не можу вирішити чи це буде цікаво мої дитині чи ні, дитина спокійна любить щось робити руками.. творчість
7000 грн 5 днів
Айболитная• 24 мая в 18:58
Ого. Як робота.
Оце потужно• 24 мая в 18:59
Так у ребенка спросите.
Рогнеда Карповна• 24 мая в 18:59
Це максимум на день. За 5 і доросла людина від такої діяльності взвиє
Рву и мечу• 24 мая в 19:00
На Виноградарі?
Моська-слон• 24 мая в 19:00
Хз, моя за свои 18 лет жизни, сложнее чая ещё ничего не готовила.
Love_Love_Love_• 24 мая в 19:02
Моєї подруги донька -10 років, їсти/пити не дай дай щось приготувати. Вона і борщ варить і пече щось не складне, дуже їй подобається, але вона єдина дитина яка в захваті від кулінарії яку я знаю.
бювет_в_обед• 24 мая в 19:34
Моя дочь была бы счастлива, но она обожает готовку и мечтает быть кондитером, на кружок ходит и ей всё мало.
Но ребенок ребенку рознь.
Снегурочко• 24 мая в 19:38
А спросить у ребенка -нет?
ПробілНеПрацює• 24 мая в 19:45
Дорого.
ВыФсеВрете• 24 мая в 19:54
Якщо це Картата Потата, то він жахливий