Глаголиця• Изменено 24 мая в 18:56
Кулінарія для підлітків (денний табір) це цікаво чи ні? 11 років
Знайшла дар табір денний в Києві на 5 днів, з 9 ранку до 18 годин..
Готують там страви. Щось схоже на Мастер шеф, у кожного стіл в ньому електроплита, весь набір для приготування їжі
Не можу вирішити чи це буде цікаво мої дитині чи ні, дитина спокійна любить щось робити руками.. творчість
7000 грн 5 днів
Рогнеда Карповна• 24 мая в 18:59
Це максимум на день. За 5 і доросла людина від такої діяльності взвиє
Love_Love_Love_• 24 мая в 19:02
Моєї подруги донька -10 років, їсти/пити не дай дай щось приготувати. Вона і борщ варить і пече щось не складне, дуже їй подобається, але вона єдина дитина яка в захваті від кулінарії яку я знаю.
бювет_в_обед• 24 мая в 19:34
Моя дочь была бы счастлива, но она обожает готовку и мечтает быть кондитером, на кружок ходит и ей всё мало.
Но ребенок ребенку рознь.