буреЛОМКА• Изменено 24 мая 2025
Як ви вважаєте, якщо чоловік постійно пише іншим дівчатам, він здатний на зраду?
Мій чоловік мʼякий і спокійний.
Недавно почала спалила його на тому, що він регулярно фліртує з іншими на роботі, а з одною їх взагалі освятили парою (приділяв дуже багато уваги)
Та звільнилась, він почав іншій писати відверті пропозиції на секс.
Все це не мало продовження поза роботою, але сам факт.
Результат:
вже голосів:
36 (92.31%)
Колись зрадить
3 (7.69%)
Це просто флірт
Бриджит_Фрикандо• 24 мая 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Ну мій писав молодій гарній дівчині
Автор, робіть що хочете зі своїм гулякою . Я точно надивилась на таких тіхонь, іпуться, аж гаї шумять. А ви вірте в що вам заманеться.
ПесиКот• 24 мая 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Так. Ваш, думаєте, не пише нікому?
Головне, що це не втілюється в реальність
Ви троль?
ПесиКот• 24 мая 2025
Ответ длябуреЛОМКА
100% 😂
Мені було б гидко жити з таким чоловіком. Вам ок. Ну то що ж
Бриджит_Фрикандо• 24 мая 2025
Ответ дляСито для думок
А вы?
Ще раз) до чого тут ваша історія, до історії автора???
Чи до вас пролонговано тексти доходять. Чоловік автора пише молодим і гарним.
Плету интриги• 24 мая 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Так. Ваш, думаєте, не пише нікому?
Тоесть для вас измена, исключительно только, если всунул?
Квітка папороті• 24 мая 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Так. Ваш, думаєте, не пише нікому?
Ви дура?
СкокоМнеДадите• 24 мая 2025
Ответ дляПесиКот
Ви троль?
Так, це офісний тріль) теми впізнаються на раз два)
Самая СоветЧиваЯ• 24 мая 2025
Он явно будет изменять, когда появится возможность или уже. У меня на работе такой, подкатами задолбал, уже весь коллектив ржёт, я его посылаю мягко, а он продолжает, дала бы зелёный свет, уже был бы секс