Наталья22291• 25 мая 2025

Ну как, любители мира с РФ?

Слушайте, а помните людей, которые пол года назад громче всех орали, что нужно договариваться, и что лишь бы Зеленский все не сорвал? Что сейчас с лицом у тех, когда РФ отказалась от переговоров и хочет наступать на другие области?
annu-b519• 25 мая 2025
Ответ дляBLUE_SKY
в людських життях?
Удалено администрацией...
Magnifique_• 25 мая 2025
Ответ дляЧомучка
А вам принципово коли вас кацапи вб´ють? До капітуляції чи після?
Вони повинні її вбити, бо ви так сказали?
Екатерина27• 25 мая 2025
Удалено администрацией...
Чомучка• 25 мая 2025
Ответ дляУнция яда
Удалено администрацией...
annu-b519• 25 мая 2025
Ответ дляЕкатерина27
Объясните мне женщины, как вы можете хотеть продолжения войны, если ваши мужья и сыновья там? Как? Это противоестественно! Как вообще можно думать об этом???
Удалено администрацией...
Еленнн• 25 мая 2025
Ответ дляШеллар
У нас більших патріотів чим Крупа і їй подібні не знайти. Уявіть скільки вона занесла наверх, що їй ’копійки’ у вигляді 6мільйонів дол. залишилось. Вони перші будуть волати про ні кроку назад.
а чоловіку з реальними хворобами і маючи доки,що то підтверждають.-- групу спішать дати, аж бігом.
Зато по единмарахроні на днях розповідали. як із МСЕК, після реконструкції викинули корупційну складову.
АГА.
SantaMonika• 25 мая 2025
Ответ дляMarinamariana
Супер ! А вы не хотите присоединиться ? Ваш бы дед вами гордился бы
Я ні, я не піду
Це все одно, що мені на ринг з Усіком вийти, може не вбʼє, але поколотить до інвалідності
Як би боротися має зміст, коли сили плюс мінус рівні і коли є реальна ціль
А так, ні. Вибачайте
Я такі потужні лозунги, не кидаю
Чомучка• 25 мая 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Наташа_32• 25 мая 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Чомучка• 25 мая 2025
Ответ дляMagnifique_
Бо так доводить історія, яку ви старанно заперечуєте)
Наташа_32• 25 мая 2025
Ответ дляMagnifique_
Удалено администрацией...
Скарга адмінам вже надіслана! Ловіть бан!
Шеллар• 25 мая 2025
Ответ дляЕкатерина27
Удалено администрацией...
Пару годин московити в аеропорту посиділи, кордони 91-го року наблизились як ніколи раніше.
kissaniya• 25 мая 2025
Ответ дляЕкатерина27
Удалено администрацией...
annu-b519• 25 мая 2025
Ответ дляЧомучка
Ну да, якщо не запускати по москві, то київ же не чипатимуть

що тільки від ботів не прочитаєш
Удалено администрацией...
Наташа_32• 25 мая 2025
Ответ дляЕкатерина27
Удалено администрацией...
Alexsandra• 25 мая 2025
Ответ дляЧомучка
Важливіше. То чому ви все ще тут, в такому небезпечному приреченому місці?
Я не знаю як правильно, і я не порадниця, якій Ви писали, но хіба у нас простих смертних є вибір бути чи не бути в цьому небезпечному і приреченому місці? Нас закрили і ми змушені тут бути.
Я всім серцем люблю Україну, но також вважаю, що ми в тупіку. У нас не лише зовнішній ворог , но нажаль і внутрішній всі роки незалежності і від цього безвиходдя вить хочеться.
На 4 році війни вже готова розглянути навіть виїзд, який ще рік тому категорично не розглядала, но у нас немає 45 тис у.е. щоб виїхав чоловік, син і брат. А залиши їх, а самій з дітьми поїхати це самовбивство своєї психіки.
SantaMonika• 25 мая 2025
Ответ дляЕкатерина27
Удалено администрацией...
Ну там трохи вікна вибило їм, були відео. Але то наче і не Москва, а обл
kissaniya• 25 мая 2025
Ответ дляannu-b519
Похоже Киеву теперь ни днём ни ночью покоя не будет, зато пару дрончиков на Москву запустили, идиоты 🤦
А то раньше не прилетало в Киеев?
Екатерина27• 25 мая 2025
Ответ дляШеллар
И у нас эти посиделками в аэропорту прям по всем каналам разнесли. Вы лучше разгромите по всем каналам, как мужчин избивает тцк, как рвут их документы об отсрочке, как откровенно больных отправляют в окопы. Но это ж не на часи
Наташа_32• 25 мая 2025
Ответ дляSantaMonika
Я ні, я не піду
А так, ні. Вибачайте
Я такі потужні лозунги, не кидаю
Удалено администрацией...
Екатерина27• 25 мая 2025
Ответ дляkissaniya
Удалено администрацией...
Чомучка• 25 мая 2025
Ответ дляШеллар
Цікаво, це вже вкотре вони там сидять?
unona4ka• 25 мая 2025
Ответ дляЧомучка
дуже жалію, дуже. Що доводиться з такими як ви спілкуватися
Удалено администрацией...
Brita• 25 мая 2025
Ответ дляMagnifique_
фото
Удалено администрацией...
Наташа_32• 25 мая 2025
Ответ дляAlexsandra
Ворого був обраний в 2019 році, і зараз ворог сидить у ОП на вулиці Банковій!
Туди, до речі, не прилетіло жодного разу!
Ще про щось треба писати!?
Екатерина27• 25 мая 2025
Ответ дляSantaMonika
Это прям победа) Трохи выбило вікна) це прям потужна помста за загиблих дітей. Прям сатісфакция
SantaMonika• 25 мая 2025
Ответ дляНаташа_32
Удалено администрацией...
Це Ви до мене? Я якраз не лох,я свою сімʼю теж захистила по максимуму, не гірше банкової
Ну ще тата чекаю півроку, буде скоро 60
А з ними боротися я не буду. Скільки того життя залишилось ? Роки на боротьбу? Я не проживу стільки, як Путін
В мене рік за два. Тому, борітеся- поборете, хай Бог помогає
Flower Girl23• 25 мая 2025
Ответ дляAksinia 111
Хоть один пример , когда НАТО отжало территории и вписало в Конституцию другого государства .
Не знаю, как там конституция, но Югославию 1999-го года, я помню прекрасно...
kissaniya• 25 мая 2025
Ответ дляШеллар
Вам шо абідно за мацкву?
Чомучка• 25 мая 2025
Ответ дляannu-b519
Удалено администрацией...
Яке нещастя. Тобто в 22гому році Антонов длубали, бо ми вже щось накоїти встигли? Овва, та ми прям супернація! Щойно народилися і вже чимось кацапам не догодили!

А коли вони на Крим напали - ми що накоїли, не підкажете? Я суто для рощвитку цікавлюся.