Сиамская сороконожка• 26 мая 2025
Как рекруиинговое агенство ищет сотрудников?
Как лучше искать сотрудников через агенство или ворк юа?
ТигрЛьвович• 26 мая 2025
Дивлячись, якого рівня вам потрібен співробітник. Раніше, коли мій чоловік ще не був власник бізнесу, а був найманим співробітником (але дуже хорошим спеціалістом у вузькій сфері), то йому телефонували саме рекрутингові агенції і пропонували роботу в конкуруючих фірмах
Також на сайті фірми/підприємства можна викласти вакансії
На пів ставки• 26 мая 2025
напишіть приблизний перелік вакансій. бо є своя специфіка і на рекрутингові і на ворк\робота. юа. А іноді прості професії взагалі простіше через центр зайнятості шукати.