Верочка 100%• 26 мая в 15:09
Моя сьоголнішня тема про сніданок ))
Хто хвилювався, що мало/ багато, нема вуглеводів. Ось обід ))) Всім, хто їсть - смачного.
Верочка 100%
• 26 мая в 16:31
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Это вы в зале как белённая качаетесь или то другая девушка? Но у той весы вроде бы белые.
Я не люблю спорт, зали - це нудота. Я не качаюсь, вдома щось роблю по мінімуму, багато ходжу, велик.
Верочка 100%
• 26 мая в 16:33
Красота неземная• 26 мая в 16:41
Ответ дляВерочка 100%
Дуже гарний. Чого ж при такому сніданку не нормально себе почувати!?
Углеводов нет🤣🤣🤣
Верочка 100%
• 26 мая в 16:52
Ответ дляКрасота неземная
Углеводов нет🤣🤣🤣
Аааа, менше треба слухати місцевих експертів, а покладатися на свою інтуіцію, смаки, потреби.
Верочка 100%
• 26 мая в 17:09
Ответ дляМerida
Боже, кайф какой. Нереальной красоты. Люблю такую посуду
І я люблю. Дякую!!!