Вся в кредитах• 26 мая в 19:56
Чи є в Україні школа закритого типу?
де дитина може проживати весь час крім канікул ? раніше була в Чернігові ,але її розформували давно .Може десь залишились ...
Отчебучкина• 26 мая в 20:08
Є приватні школи-пансіони, наприклад, в КМ Золоче, або спеціалізовані державні школи -інтернати - математичні, балетні, спортивні тощо, але там , зазвичай, з 7-8 класу.
Якщо коштів вистачає то, імхо, має сенс розглядати школи -пансіони в Британії, Швейцарії чи Мальті - і безпечніше, і рівень вищий
Знову Я• 26 мая в 20:09
В нас в місті є колегіум з гуртожитком. Жити в гуртожитку може дитина любого віку
Дюймовочка• 26 мая в 20:50
В Боярці, під Києвом, є Ренесанс, там школа Леді і Кадетство. Не дешево.
Несемо світло разом• 26 мая в 21:04
В Кременчуці ліцей Політ, але мабуть він класа з 8го. В Полтаві спортивна школа є з гуртожитком, ну і туди ж просто так не візьмуть.
БлинчикБезСметанки• 26 мая в 21:06
В кожному обл центрі має бути ліцей з гуртожитком. Вам в якому місті треба? І з якого класу?
Вся в кредитах
• 26 мая в 22:18
Ответ дляБлинчикБезСметанки
з 10 ,байдуже місто
БлинчикБезСметанки• 26 мая в 22:32
Ответ дляВся в кредитах
з 10 ,байдуже місто
Тоді моніторьте і взнавайте. В нас наприклад це найкрутіший ліцей-інтернат і туди попасти ще той квест
Ухахайкина• 26 мая в 22:42
Ответ дляВся в кредитах
з 10 ,байдуже місто
тоді це коледж + гуртожиток
Екатерина27• 26 мая в 23:55
Есть такой. В Волынской обл. Когда я училась в универе, у нас треть группы была оттуда)
Не могу почему-то скопировать ссылку на сайт