Чудо в декрете• 26 мая в 21:27

Кому дісталось житло від батьків (подарунок чи спадок)

Цікавить, наскільки багато серед нас тих, хто забезпечений власним житлом завдяки батькам (Саме за їхні кошти. Варіанти - позичили грошей, пустили пожити, але не оформлювали документи, обіцяли що квартира буде моя - не рахуються).
Зараховуються тільки варіанти, коли ваші батьки профінансували більше 90% вартості, переписали на вас родинний будинок, передали у спадок, чи віддали інше житло отримане ними раніше.
Результат:
вже голосів: 170
67 (39.41%) Мені купили/віддали
54 (31.76%) Ні. Сама заробила/знімаю
19 (11.18%) Яка вам різниця
15 (8.82%) Чоловіку батьки купили/віддали
10 (5.88%) Тільки частково допомогли
5 (2.94%) А ви що, з податкової?
Свекруня• 26 мая в 21:28
Сама заробила/знімаю, це як?
Помеха справа• 26 мая в 21:28
Ответ дляСвекруня
Сама заробила/знімаю, це як?
Це два різних варіанти в одному пункті
автор Чудо в декрете • 26 мая в 21:28
Ответ дляСвекруня
Сама заробила/знімаю, це як?
самі заробили на житло АБО живете на зйомному
Белая и пушистая• 26 мая в 21:28
Мого варіанта нема :(
Свекруня• 26 мая в 21:29
Ответ дляПомеха справа
Це два різних варіанти в одному пункті
Та я бачу)
автор Чудо в декрете • 26 мая в 21:29
Ответ дляБелая и пушистая
Мого варіанта нема :(
який?
Свекруня• 26 мая в 21:29
Ответ дляЧудо в декрете
А це одне і те ж?😂
Бавовнятий Пупс• 26 мая в 21:30
Мама подарила квартиру, которую мы продали и купили две в ипотеку.
автор Чудо в декрете • 26 мая в 21:30
Ответ дляСвекруня
А це одне і те ж?😂
так. під цим варіантом мається на увазі, що ви самі забезпечуєте себе жилплощею без сторонньої допомоги
Чеширская кошечка• 26 мая в 21:30
Нет жилья от родителей и никогда не будет. Снимаю
Невидимка Майя• 26 мая в 21:31
Ответ дляЧудо в декрете
Съём и собственное жилье, даже в ипотеку, это две большие разницы.
Заздрість то погано• 26 мая в 21:31
Одна бабуся будинок, інша квартиру у Львові. Я одна внучка в них
Батьки залишать новий будинок моєму сину.
автор Чудо в декрете • 26 мая в 21:32
Ответ дляНевидимка Майя
не було сенсу писати ще й це окремим варіантами. Треба було взагалі 2 зробити ) ’Сама’ і ’не сама’
Оябунчик• 26 мая в 21:33
Ок, батьки дали десь 1/4, яку повернули їм через пару років. Це куди?
Детские_Будут?• 26 мая в 21:34
Брату в этом году осталось наследство дом от отца . Я купила свое жилье.
автор Чудо в декрете • 26 мая в 21:34
Ответ дляОябунчик
Це в ’ні’
Чучело-Мяучело• 26 мая в 21:35
Родители купили первую квартиру 23 года назад за 1 тыс.дол., мне тогда 25 лет было
Потом мы с мужем купили 2 квартиры уже совсем по другим ценам и построили дом
Звезда в шоке• 26 мая в 21:36
Ответ дляЧудо в декрете
який?
Маємо дві квартири в різних областях, а орендуємо бо переселенці.
Десь так, але...• 26 мая в 21:36
В 20 я получила в наследство от бабушки квартиру.
В 24 купила вторую сама
автор Чудо в декрете • 26 мая в 21:37
Ответ дляЗвезда в шоке
якщо одну з ваших купили батьки - голосуйте за ’купили’
Ms. При теле• 26 мая в 21:37
Мне родители купили 3-к квартиру в 22 года
Пишущаяся• 26 мая в 21:38
Мне папа подарил деньги от продажи дома своих родителей. Аж целых 500$. Я живу в городе 250т, этого не хватит и на 1 кв.м. . Вы переоцениваете ’наследство’
Love_Love_Love_• 26 мая в 21:38
На сьогоднішній день навіть якщо батьки купили/ подарували 5 квартир це далеко не значить що люди забезпечені житлом .
автор Чудо в декрете • 26 мая в 21:39
Ответ дляПишущаяся
Нажаль буває й таке. Тут питання саме про спадок у вигляді повноцінного житла
Хачапууури• 26 мая в 21:40
Моего варианта нет
1 квартира мужу досталась
3 недвиги мне
Акуна_Матата• 26 мая в 21:40
Немає мого варіанту.
На квартиру заробили з чоловіком самі. Потім дістався будинок у спадок.
Але зараз через війну живемо на оренді.
Пишущаяся• 26 мая в 21:41
Ответ дляЧудо в декрете
У меня родители живут в 30км от границы с росией. Если квартира уцелеет ,,то можно это считать полноценным жильём? Сейчас в посёлке работы нет, жилье стоит копейки
автор Чудо в декрете • 26 мая в 21:41
Ответ дляХачапууури
Моего варианта нет
1 квартира мужу досталась
3 недвиги мне
голосуйте за ’купили’, для точнішої статистики )
Хачапууури• 26 мая в 21:43
Ответ дляЧудо в декрете
Я проголосовала что мне досталось
Мне ж больше
Ничего не купили к сожалению , ну кроме машины
Я шалунья• 26 мая в 21:46
І заробила сама і спадок дістався. Чогось у вас такі крайнощі ’або-або’.