Смайликівна• 27 мая в 09:00
Вам принципово яка у вас машина?
Чи є машина, в яку ви ніколи в житті не сядете? Навіть якщо фінансово не тягнете всеодно купите машину круче?
Невже понти так багато коштують?
Я просто не можу зрозуміти...
Невже понти так багато коштують?
Я просто не можу зрозуміти...
Жена миллионера• 27 мая в 09:19
Не, у меня машина из салона по моим возможностям, без кредитов и т д. Считаю это правильным для себя.
Графиня Шезвездицкая• 27 мая в 09:20
Ответ дляTaFo
не трындите). или у вас просто никогда не было машины. речь не о яме на дороге. речь о машинах, которые ломаются постоянно. и ты вечный обожаемый клиент сто
Не хамите..
Лично у меня не было, у мужа была.
И я предпочту ехать на машине, какой угодно, чем ехать в маршрутке.
И не нужно навязывать мне свое мнение.
Лично у меня не было, у мужа была.
И не нужно навязывать мне свое мнение.
Смайликівна
• 27 мая в 09:21
Ответ дляАкуна_Матата
На механіку не сяду.
Вимог особливих не має- не бита, чиста, щоб все працювало, клімат.
Купити авто, яку ти не тянеш це як? Вкрасти?
Купують бу іномарки, приганяють . Потім не тягнуть ремонти, жаліються, залазять в борги. У мене дуже багато знайомих, які купили машину, а потім не можуть заправити її відповідним нормальним бензином, на круту тачку ставляють газ😳
Потім плачуть, що то туди 20 тис, то туди 30 тис, а там 50...
Але в Ланос ніколи не сяду
Акуна_Матата• 27 мая в 09:22
Ответ дляСмайликівна
Але в Ланос ніколи не сяду
В мене інше коло спілкування.
А ви про своє задумайтесь))
ShopLeoCity• 27 мая в 09:23
З свого досвіду скажу, сидіти в дорогих авто поруч водія це одні почуття. Бути за кермом це інше....
Поки молодий, хочеться багато і таки щоб на тебе звернули увагу. Понти? Ні! Це коли низька самооцінка і так піднімається самооцінка. Їздила на дорогих авто, як поруч так і за кермом. Але тут і розбиратися треба в них. Уявіть дівчатка, що знак на авто Lamborghini, а це середина від Audi)))), ось вам понти. Тому хтось дивиться що ой яке дороге авто, а хтось дивиться на власника і розуміє як він лоханувся, маркетинг рулить добре.
Молодість обирає швидкість, але не обирає змогу фінансового обслуговування, зрілість обирає безпеку. В великих містах круто на маленькій, це практичніше. У полі пікап, крузак...
Беха, Мерседес 600, ауді, порш, туарег, крузак, ..зараз це volvo xc90 і це найкращий вибір, це комфорт, це найголовніше Безпека...мене і сім´ї.
Love_Love_Love_• 27 мая в 09:28
Так, мені принципово щоб в мене була комфортна машина яка не ломається.
Love_Love_Love_• 27 мая в 09:29
Ответ дляСвисток ля-минор
Тарантаси в ремонті дешевші від авто преміум класу. А ламаються всі, колись.
Вот іменно….. колись
ShopLeoCity• 27 мая в 09:30
Ответ дляСмайликівна
Але в Ланос ніколи не сяду
1000% так і є. Купують бо сподобалося. В салоні авто коштує одну ціну, лише після придбання воно падає в ціні на 30%. Обслуговування інколи вартує третю частину або половину суми самого авто. А це ніхто не враховуює практично ніколи. Прозрівають коли приганяють на СТО.
По б/у таж історія, головне іномарка😉
Смайликівна
• 27 мая в 09:30
Ответ дляLove_Love_Love_
Що оберете,новий Ланос з салону, який не буде ламатися багато років,чи круту інормарку бу, в яку постійно доведеться вкладати?
Love_Love_Love_• 27 мая в 09:32
Ответ дляСмайликівна
Новий ланос не буде лрматись багато років?
Ви серйозно?
Ну допустимо 15 річний лексус rx, не буде ломатись багато років з більшою вірогідністю ніж ланос з салону
Ви серйозно? Ну допустимо 15 річний лексус rx, не буде ломатись багато років з більшою вірогідністю ніж ланос з салону
Love_Love_Love_• 27 мая в 09:32
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Не хамите..
Лично у меня не было, у мужа была.
И не нужно навязывать мне свое мнение.
Лично у меня не было, у мужа была.
И не нужно навязывать мне свое мнение.
Вона вам все правильно написала
Смайликівна
• 27 мая в 09:32
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви серйозно?
Буде, але витрати не значні, там не та вартість деталей і обслуговування. Їх простіше знайти в Україні
НаБалКоніХодять• 27 мая в 09:33
Ответ дляСмайликівна
Але в Ланос ніколи не сяду
Ну купите себе ланос, какое вам дело до других. Вы уверены, что не разоритесь на ремонте того ланоса? Дешевая машина потом и дешевая - хуже материалы, качество самой конструкции, сборки. А это все безопасность и долговечность. Битки из-за границы я вообще не понимаю, там стоимость с учетом приведения ее в нормальное состояние может выйти не на много дешевле новой.
Love_Love_Love_• 27 мая в 09:34
Ответ дляСмайликівна
У вас є машина?
Фляшунька• 27 мая в 09:34
Було всяке в житті, доводилось навіть переганяти Ниву з табуреткою замість сидіння, але добре що не далеко. А так - будь яка машина це в першу чергу для мене засіб пересування. На понти і т.д. не звертаю увагу, але помічаю на дорогах що марка і модель авто має значення у нашому суспільстві - на LandCruiser в пробках частіше пропускають і не сигналять, на Yaris можно і закатані очі інших водіїв побачити, і сигналять частіше.
БЦАшка• 27 мая в 09:36
Принципиально, чтобы автомат, после него уже на механику непонятно , как пересаживаться, и не совсем древний, иначе на ремонтах разориться можно.
ShopLeoCity• 27 мая в 09:36
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви серйозно?
Пропозиція не правильно вам зроблена. Новий ланос при належному обслуговуванні точно не буде ламатися ну дуже багато років. Ремонт це коли вам кажуть, що ви довели такий стан, упустили.
Обслуговування це те, що не варто пропускати. Вчасне обслуговування береже ваші кошти.
Аль де Барановна• 27 мая в 09:36
Мені комфортно у моєму SEATі вишневого перламутру....,Зручно ,комфортно,легко в управлінні....На понтах далеко не заїдеш
Пузата Хата• 27 мая в 09:37
Принципиально, чтобы была исправна)) и минимальный комфорт - скажем, кондиционер.
Нашей с мужем машине 19 лет, механика, нам двоим удобно, детям тоже
НаБалКоніХодять• 27 мая в 09:39
Ответ дляСмайликівна
Вот вы явно ни разу не покупали машину из салона. Как только заканчивается гарантийный срок, машины начиают сыпаться. Чем дешевле машина, тем сильнее. Кстати, вы в курсе, что купить новый Ланос из салона уже не получится? Их уже не выпускают.
Чемодан-Вокзал-Майами• 27 мая в 09:40
Якщо не тягнеш, то і не купиш. Типу машини десь роздають. Якщо вже купили, значить мали змогу.
Кидстаффовка• 27 мая в 09:40
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви серйозно?
Вы неправы. На самом деле ланос рабочая лошадка. Одна из самых неприхотливых в запчастях и ремонте машин. Ну и даже такой сякой комфорт есть: кондер, усилитель руля.
Точу ляси• 27 мая в 09:43
Ответ дляПанна Кота
Нет такой машины в которую я ’никогда в жизни не сяду’. Такой не существует.
Если мне надо ехать, то в любой поеду.
100%! Лучше плохо ехать, чем хорошо идти!))
Чемодан-Вокзал-Майами• 27 мая в 09:43
Ответ дляСмайликівна
Ланос з салону не ламається?
БЦАшка• 27 мая в 09:43
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви серйозно?
Не согласна.
В 15 летней машине под замену уже большая часть внутренностей.
А ланосы довольно крепкие как раз, дубовенькие и не сильно комфортные, но выносливые
Тумба-юмба• 27 мая в 09:44
Ответ дляаромат Жука
Покупаю такую, какую могу обслуживать . Без понтов, как в Украине
Яку?
Чемодан-Вокзал-Майами• 27 мая в 09:45
Ответ дляShopLeoCity
Утопія. 2 капіталки за 3 роки при вчасному обслуговуванні. Це хлам, а не авто. Тільки й того, що дощ на голову не капає
Шкварочка• 27 мая в 09:54
Да, мне принципиально на какой я за рулём. Если кто-то мне все равно , сяду в любую
Гола з конопель• 27 мая в 10:12
Ответ дляВредняжка
Фольц не намного дороже киа
’Фольца’ быть не может, только ’Фолькс’, так как по-немецки пишется ’Volkswagen’. Если уж пишете, то думайте немного😉
Графиня Шезвездицкая• 27 мая в 10:17
Ответ дляLove_Love_Love_
Вона вам все правильно написала
Я написала свое отношение к данному вопросу и не понимаю, зачем рвать жили и доказывать мне что - либо.