Эскиз бесконечности• 27 мая в 11:34

Так натякаю чоловіку про новий телефон

А ви пишіть ,що жлоб
автор Эскиз бесконечности • 27 мая в 11:42
Ответ дляЛорка-хлорка
Скажіть вже прямо без натяків, що вам потрібен новий телефон.
Він не купить
Викликаю на дебати• 27 мая в 11:43
Ответ дляЭскиз бесконечности
В розетку чи сучасний?
Ви і сучасна зарплата - несумісні речі.
автор Эскиз бесконечности • 27 мая в 11:43
Ответ дляМамзелькіна
За 15 лет статус разве не поднялся ,если в кредит пылесос купили?
В нього піднявся ,пилесос в кредит то мій ,а не його, якщо ви не читали
Відірву та викину• 27 мая в 11:43
Ответ дляЭскиз бесконечности
Він не купить
почему?
Синиця у спідниці• 27 мая в 11:43
Ответ дляЭскиз бесконечности
Я взяла сучасний ,а не в розетку і таскати по всій квартирі
Ну теперь выплатите свой современный пылесос и через годик возьмете современный телефон
Коренная киевлянка• 27 мая в 11:43
Ответ дляЭскиз бесконечности
Ну знаєте мій телефон із 2020 року ,чи є сенс його ремонтувати?
Мій з 2018. Звичайно є. Це не глобальний ремонт, можливо треба просто почистити.

Для чого так ганьбитись перед чоловіком?
Ответ дляМамзелькіна
Не купили,а купила
Викликаю на дебати• 27 мая в 11:44
Ответ дляЭскиз бесконечности
Він не купить
Молодец мужик, дружит с головой и знает цену заработанным деньгам.
автор Эскиз бесконечности • 27 мая в 11:44
Ответ дляВикликаю на дебати
Ви і сучасна зарплата - несумісні речі.
Так який у вас пилесос?
Синиця у спідниці• 27 мая в 11:45
Ответ дляЭскиз бесконечности
Так який у вас пилесос?
Звоните по пылесосу
Бабайко• 27 мая в 11:45
Ответ дляЭскиз бесконечности
На кого?
На телефон
Може ще третю?• 27 мая в 11:45
Автор, вы на себя давно забили, соответственно, не предоставляете ценности для мужа. Пылесос не по средствам, зато телефон выпрашивать. Примите этот факт, вы не на первом месте.
автор Эскиз бесконечности • 27 мая в 11:45
Ответ дляВідірву та викину
почему?
Скаже,що не до того зараз і так витрат багато,і що ще можна із цим ходити роками спокійно
Весняний Марафон• 27 мая в 11:45
Ответ дляпарИла я парИла
тестировщики с з/п 15 тыс тоже айтишники
А с чего вы взяли, что у тестировщика зарплата 15тыс? У меня 76 тыс.
Даже джунам дают на много больше чем 15
Мамзелькіна• 27 мая в 11:45
Ответ дляЭскиз бесконечности
Я читала
Тогда тем более странно,что муж айти,а жена выплачивает пылесос за 20000 со своей зарплаты 14000.Это вас муж так держит в ежовых рукавицах?
Бабайко• 27 мая в 11:46
Ответ дляЭскиз бесконечности
В розетку чи сучасний?
Пылесос без розетки
Телефон без говорилки
Позитивна• 27 мая в 11:46
Вы нищая, муж не жлоб. Принцев на всех не хватит
Черный Ловелас• 27 мая в 11:47
Купить пылесос в кредит за 20000 грн и ходить потом плакать что смартфон старый 2020 года? Что у вас в головах люди вот что?
Бутерброд и я• 27 мая в 11:47
Нема грошей на таксі, то їдь на трамваї - завжди так було, все правильно чоловік вам каже. Погано із мікрофоном - здайте у ремонт, або купіть б/у за 500 грн., там не буде інсти але дзвонити можна і все всім добре чути
Кидстаффовна• 27 мая в 11:48
Если у человека нет денег, то он не жлоб. А если бы при таком раскладе вам бы еще и последнее отдал, то дурак.
автор Эскиз бесконечности • 27 мая в 11:48
Ответ дляКоренная киевлянка

А що у вас за телефон?
Непогодка• 27 мая в 11:48
У меня з/п 30 тыс и пылесос за 3000 грн
При такой з/п в 14 тыс пылесос за 20 тыс?
Подурели что ль
Бутерброд и я• 27 мая в 11:48
Ответ дляМоже ще третю?
Вона не забила, а вкрай обнагліла
Викликаю на дебати• 27 мая в 11:48
Ответ дляЧерный Ловелас
Угольки....
Мerida• 27 мая в 11:49
Ответ дляНепогодка
У меня з/п 30 тыс и пылесос за 3000 грн
Подурели что ль
Вы какая-то нн правильная
Коренная киевлянка• 27 мая в 11:50
Ответ дляЭскиз бесконечности
Подивіться на себе зі сторони - стогнете за той динамік, не змінюєте, а продовжуєте далі ходити з таким телефоном. Вам норм, аби понити. Це для вас норма, ваш чоловік це знає. Я впевнена, що так само було з пилосмоком - теж нили, бо шнур заважав?
Ви себе не поважаєте, а вас - оточуючі.
Вам не соромно виправдовуватись за той динамік перед співрозмовниками?
автор Эскиз бесконечности • 27 мая в 11:51
Ответ дляМамзелькіна
Я читала
Нічого дивно,в нього робот пилесос був до мене,він мене не влаштовував ,я взяла той ,що мене влаштовує,він був проти нового пилесосу
Рассказница• 27 мая в 11:51
Маразм якийсь, вициганювати телефон. Ще на прокладки повипрошуйте.
Ответ дляЧерный Ловелас
Пилесос конче необхідна річ
Инстагра_мерша• 27 мая в 11:51
Автор, ви мабуть айфон промакс будете купувати, зверніть увагу не економте на зарядку і навушники, беріть відразу усе