Летюча помилка• 27 мая 2025

І я спитаю. Аналіз на гепатит С. Який потрібно зробити щоб виявити?

Я так розумію аналіз на антитіла показує чи попадав вірус в організм. Але не показує чи ти хворий на гепатит.
Якісний аналіз показує чи ти хворий на гепатит, чи є вірус в крові в данний момент
Але якщо якісний буде негативний. То чи є це підтвердженням що людина ніколи не була інфікована?
У контактної особи виявили гепатит с.
Який краще зробити аналіз?
Тракторні війська• 27 мая 2025
Плр треба
Тракторні війська• 27 мая 2025
Якісний робіть. Якщо вірус попав в організм, то він нікуди самостійно з нього на дінеться
автор Летюча помилка • 27 мая 2025
Ответ дляТракторні війська
Плр треба
Дякую. Мені так в лабораторії порадили.
Я хотіла впевнитись чи не нав´язують вони дорожчу послугу.
Якщо тест негативний - можна з впевненістю казати що вірус до мене не попадав?
Тракторні війська• 27 мая 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Дякую. Мені так в лабораторії порадили.
Так.
ЗабежАЛОЧКА• 27 мая 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Дякую. Мені так в лабораторії порадили.
НІ, не так. Треба здавати сумарні антитіла, якщо вони позитивні, плр кількістне. Чому саме так, довго пояснювати)
Ms. Откровенность• 27 мая 2025
Вам делали переливание?
Или пользовались одним шприцом?
Асталависта бэйби• 27 мая 2025
Потрібно плр або якісне /воно дешевше /, або кількісне /воно показує вірусне навантаження/
автор Летюча помилка • 27 мая 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Вам делали переливание?
Или пользовались одним шприцом?
Секс з носієм
Тракторні війська• 27 мая 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Секс з носієм
Так зразу не покаже, якщо не помтляюся... Бо там довгий інкубаційний період.

Коли я здаю кров як донор, вона пів року
на карантині зберігається...
Хоче експреси роблю перед донацією
Ms. Откровенность• 27 мая 2025
Ответ дляЛетюча помилка
Секс з носієм
Гепатит С не передается половым путем
У меня ’стаж’ секса с носителем 20 лет (не знали).
Анализы конечно сдайте, месяца через 3
Сейчас гепатит С хорошо лечится, поэтому этот диагноз давно не приговор