Слоник-тоник• 27 мая 2025
Підліток з Харківщини згвалтував та вбив малолітню дитину
Підліток 13 років з Харківщини згвалтував та вбив 6 річну дитину. В США за такий злочин в´язниця для малолітніх, у нас - безкарне оприлюднення та й все. Спокійно наразі цей маніак мешкає в Харкові, куди й переїхав після вбивсива зі своєю родиною.
Дівчата, не відпускайте дітей самих на вулицю хоча б до 10-11років...