Аристократка-тунеядка• 27 мая в 21:08

Дата закінчення заграну та поїздка по Європі

Плануємо в Італію поїхати з дитиною в началі липня. В дитини Загран паспорт закінчується в кінці липня. Їхати потягом з Німеччини. Хто знає, чи не буде проблем з паспортом? Повернемся до дати закінчення паспорту.
автор Аристократка-тунеядка • 27 мая в 21:10
Рада,що комусь смішно
tereska• 27 мая в 21:10
Щось ви трошки так спізнились...
автор Аристократка-тунеядка • 27 мая в 21:11
Ответ дляtereska
Щось ви трошки так спізнились...
Якщо паспорт ще дійсний , то повинні ж пропустити? По Європі його взагалі часто не дивляться
жінка незаміжня• 27 мая в 21:11
Ответ дляАристократка-тунеядка
Рада,що комусь смішно
Робіть дитині другий загран
Ответ дляжінка незаміжня
Робіть дитині другий загран
Не встигнемо
жінка незаміжня• 27 мая в 21:12
Ответ дляАристократка-тунеядка
Не встигнемо
Ви не в Україні?
Love_Love_Love_• 27 мая в 21:12
Ответ дляАристократка-тунеядка
В чому проблема зробити новий паспорт ?
автор Аристократка-тунеядка • 27 мая в 21:12
Ответ дляжінка незаміжня
Ви не в Україні?
В Німеччині , плюс я працюю в з роботи не відпустять зараз щоб в посольство їхати
tereska• 27 мая в 21:12
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ви ще встигнете оновити його, вас не пропустять навіть і при реєстрації, якщо це буде літак, то не дасть змоги її пройти.
ОдинРазНадетое• 27 мая в 21:13
Ответ дляАристократка-тунеядка
Не встигнемо
Делайте срочный.
Я думаю хватит ли 3-6 месяцев до окончания, чтобы съездить на пару недель, а Вы за 1,5 месяца спохватились.
жінка незаміжня• 27 мая в 21:13
Ответ дляАристократка-тунеядка
В ДП Документ можна зробити.
автор Аристократка-тунеядка • 27 мая в 21:13
Ответ дляLove_Love_Love_
В чому проблема зробити новий паспорт ?
Написала вище, не в Україні, тут термінових нема і нема можливості зараз їхати робити
ОдинРазНадетое• 27 мая в 21:13
Автор, чего Вы такая упертая? Вам говорят по факту, а Вы свое доказываете.
Ответ дляtereska
Їхати потягом , не літак
ПушАпница• 27 мая в 21:14
Пограничники Германии любят проверять поезда из Италии. Поэтому, лучше уточните заранее у них, не будет ли у вас потом проблем. По правилам, паспорт должен быть действителен еще 3 месяца на момент въезда в Германию
tereska• 27 мая в 21:14
Ответ дляАристократка-тунеядка
Є ДП документ, зробіть терміновий і за місяць-півтопа ви його отримаєте, тим паче що зараз вже немає тієї всирачки, що була.
ПушАпница• 27 мая в 21:14
Ответ дляОдинРазНадетое
Делайте срочный.
Мы с марта ждем срочный ребенку, ДП Документ Мюнхен
Секретница• 27 мая в 21:15
Минимум три месяца должно быть до окончания, а в некоторых странах 6 .
автор Аристократка-тунеядка • 27 мая в 21:15
Ответ дляtereska
Це виключено нажаль. У мене нова робота, плюс в так погодились на відпустку і тут ще відпрошуватись і не зроблять так швидко там
Love_Love_Love_• 27 мая в 21:16
Ответ дляАристократка-тунеядка
Їхати потягом , не літак
Так а в чому проблема якщо ви в Європі?
Чи ви в пришибленій Німеччині де як в концтаборі в кожній землі доки перевіряють?
ПушАпница• 27 мая в 21:16
Ответ дляtereska
Не отримають. Ми чекаємо з березня
tereska• 27 мая в 21:16
Ответ дляАристократка-тунеядка
Їхати потягом , не літак
Задайте питання тому перевізнику, яким плануєте їхати або пошукайте відповіді на офіційному сайті перевізника, може і пропустять.
жінка незаміжня• 27 мая в 21:16
Ответ дляПушАпница
Ого. Моїй родичці зробили в ДП Документ за 1,5 місяці терміновий, не терміновий - 3 місяці
ПушАпница• 27 мая в 21:17
Ответ дляLove_Love_Love_
Так а в чому проблема якщо ви в Європі?
Паспортний контроль на всіх в´їздах. Також в аеропорті вибірково перевіряють паспорти прямо при виході з літаків з рейсів поза Німеччиною
Галя із Дарниці• 27 мая в 21:17
Ответ дляАристократка-тунеядка
Не пропустять, якщо будуть перевіряти
tereska• 27 мая в 21:18
Ответ дляПушАпница
Не отримають. Ми чекаємо з березня
Напишіть в чат особисто, можливо вже чекає на вас. Прямо так і пишіть: коли подавали документи, на яке ім´я.
Ми подавали на початку травня, в кінці червня вже був готовий, але по їхали за ним в серпні, це був минулий рік.
автор Аристократка-тунеядка • 27 мая в 21:19
Ответ дляLove_Love_Love_
Так а в чому проблема якщо ви в Європі?
Можуть перевірити десь в Швейцарії, не знаю, ще ніколи не їздила нікуди
Галя із Дарниці• 27 мая в 21:19
Ответ дляLove_Love_Love_
Так а в чому проблема якщо ви в Європі?
Як ви читаєте тему ?
-Їхати потягом з Німеччини
Автор пише
ПушАпница• 27 мая в 21:20
Ответ дляtereska
На сайті такий статус: Міграційна служба отримала персоналізований документ 11.04.2025. Здійснюється його передача до місця видачі (підрозділу ДМС/ЦНАП/центру обслуговування «Паспортний сервіс»).
автор Аристократка-тунеядка • 27 мая в 21:22
Ответ дляПушАпница
Я собі через консульство робила - 3 місяці чекала