Ласковая_львица• 28 мая в 09:13

Вы заметили какой дорогой относительно остального стала еда?

Раньше поесть купить было не дорого, а одеться- затратно.
Сейчас наоборот - футболки в синсее по 180 грн, шорты 260. На 1000 на лето одеться можно.
В то же время еды купить на 1000 - смотреть не на что.
Почему так произошло?
Ведь развитие промышленности удешевляет производство не только пром группы товаров, но и продуктов питания
сама себе прекрасная• 28 мая в 15:35
Ответ дляПринцепесочка
Ну знаю, восени було 6 тис тонна, зараз 10-11тис тонна. Я питала в селян про зерно. Тут якось прочитала,то потім перепитала в селян, в кого купую продукцію. Підтвердили
Цікаво, за паї будуть платити також в 2 рази більше. Бо зазвичай ціна роками майже та сама.
220В• 28 мая в 15:35
Ответ дляВсе будет, но потом
Бачила, як люди вибирають з відходів на ринку. Там є досить непогані ще овочі та фрукти. Але захватити то нереально.
І я бачила, як люди перебирають відходи, що залишаються після суботньої ярмарки. Це сумно...
Фоточки нема• 28 мая в 15:36
Ответ дляНе зви чайна
у маразматиков безграмотных
с чего бы была картошка противопоказана? прекрасный богатый витаминами и полезными крахмалами продукт, еще и достаточно малокалорийный и содержащий клетчатку
хлеб - при многих заболеваниях только белый подсушенный допустим
поэтому не ищите себе проблем и не читайте доморощенных нутрициологов
100%, мені лікар радила споживати, дуже корисна.
Фоточки нема• 28 мая в 15:37
Ответ длясама себе прекрасная
Ні, на вартість паю це ніяк не вплине.
сама себе прекрасная• 28 мая в 15:39
Ответ дляФоточки нема
Ні, на вартість паю це ніяк не вплине.
Вартість оренди паю сплачують з урахуванням вартості зерна. Але людей завжди дурять.
ЯсноВидящая• 28 мая в 15:39
Ответ дляТвоя космішна
Среднестатистически женщинам после 40 белый ни,хлеб и картошка противопоказаны.Но они доступнее остального,это да
Хліб легко можете викреслити.
Картоплю - так, не знаю чим можна в супах замінити. Але, виходить, що жінкам після 40 років, за вашим твердженням, наших звичних супів і не можна. Бо картопля. Я вірно зрозуміла?
Фоточки нема• 28 мая в 15:39
Ответ длясама себе прекрасная
Нічого подібного.
сама себе прекрасная• 28 мая в 15:40
Ответ дляФоточки нема
Нічого подібного.
Ок, але в договорах оренди наших чотирьох паїв такі умови прописані.
Свекруховна• 28 мая в 15:40
Ответ дляЯсноВидящая
Хліб легко можете викреслити.
А чего вычёркивать хлеб? Батон да, бесполезная еда, а вот какой нибудь гречаний на закваске вполне полезный хлеб
Свекруховна• 28 мая в 15:41
Ответ длясама себе прекрасная
Вот только во время сбора и формирования цены аренды зерно стоит намного дешевле чем зимой и весной
Самохвалова• 28 мая в 15:42
Ответ для220В
Але ж зарплати та пенсії в Європі інші - як можна їх порівнювати.
Але і в порівнянні з нашими вони мають дорожчу оренду, медичне страхування обовʼязково, комунальні по 200-300 євро на місяць
Тому на ті ж умовно 2 тис євро зп вони можуть собі дозволити значно менше, ніж ми в Україні
Lux Aeterna• 28 мая в 15:43
чек 5 дней назад в Испании. Литр (именно литр - а не ’850 граммов’) молока 3.6 процента в тетра-паке - 1.20 евро. Вкуснейшее. НДС на это - 4%, а не как у нас 20. У нас дороже, факт
220В• 28 мая в 15:44
Ответ дляЛасковая_львица
Нет таких цен - 10 грн пучек
Не буду сперечатись, я спеціально ціни не досліджувала..
Йшла увечері з роботи і бабуся пропонувала зелень по 10 грн. Можливо, вдень вона продавала її по 15-20.
Але ж щоб виростити пучок кропу, то його треба було посіяти в парник або під плівку, поливати, доглядати, потім зірвати, помити, зв´язати у пучки, привезти на електричні чи автобусі в Київ, простояти день на вулиці... Це важка праця.
Lux Aeterna• 28 мая в 15:45
Клубника фасованная в супермаркете в Испании 500 граммов - 2.19 евро. Отборная, вся сладкая и не размякшая на дне упаковке.
ЯсноВидящая• 28 мая в 15:45
Ответ дляСвекруховна
Ну твердження було, що зовсім хлібу неможна. Я в ’кошик’ додала хліб (чорний, доречі), бо багато хто не уявляє як їсти борщ без хліба і сметани. Але, хто не їсть хліб зовсім - будь ласка, можна їсти без нього.
Ще й бюджетніше ’кошик’ вийде.
Lux Aeterna• 28 мая в 15:46
Дороже, чем у нас, были по-моему - только яйца. 6 штук разброс цен 1.70-2.20 евро
Твоя космішна• 28 мая в 15:48
Ответ дляСвекруховна
А где можно почитать какие продукты противопоказаны?
Спросите у врачей,хороших
Мне это независимо друг от друга сказали несколько в разных странах
Молочка туда же
автор Ласковая_львица • 28 мая в 15:52
Ответ дляЯсноВидящая
Ще й бюджетніше ’кошик’ вийде.
Ха, а если вообще не есть - то бесплатно получается
ЯсноВидящая• 28 мая в 15:55
Ответ дляЛасковая_львица
’Не їсти хліб’ і ’не їсти зовсім’ - дещо різні речі. Не знаходите?
Доречі, як і: ’не економити’ і ’транжирити’.
Lux Aeterna• 28 мая в 15:55
меня вчера поразили яблоки в форе по 70 грн/кг
Самохвалова• 28 мая в 15:57
Ответ дляLux Aeterna
Ну якщо 850 грам це вага, а не обʼєм упаковки, то 1 літр молока це не 1000 грам або 1 кг
Це тільки у води так працює
автор Ласковая_львица • 28 мая в 15:57
Ответ дляЯсноВидящая
А, я поняла: хлеб это уже из разряда дорогих продуктов.
Не есть хлеб в целях экономии...
Сильно, однако
автор Ласковая_львица • 28 мая в 15:58
Ответ дляLux Aeterna
Меня уже давно они поразили).
Мы в этом году яблоки брали только осенью и то - тех что я люблю было мало и цена по 50-55 грн.
В октябре!
ЯсноВидящая• 28 мая в 16:00
Ответ дляЛасковая_львица
Не есть хлеб в целях экономии...
Сильно, однако
З чого б це? Я запропонувала викреслити хліб конкретно автору повідомлення про те, що жінкам після 40 хліб їсти неможна.
Ферштейн?
220В• 28 мая в 16:00
Ответ дляLux Aeterna
Так дешево?
Я вже вище писала: у ВК Експрес вчора яблука були по 93 і 98 грн. - звичайне яблуко середнього розміру
Принцепесочка• 28 мая в 16:01
Ответ дляLux Aeterna
35 грн/л базарного цільного молока. Те, що в пакетах я не вважаю молоком. Молоковмісний продукт
Фоточки нема• 28 мая в 16:01
Ответ дляСамохвалова
Це тільки у води так працює
P (ро)=m/V. Елементарна фізика.
автор Ласковая_львица • 28 мая в 16:02
Ответ дляЯсноВидящая
Ферштейн?
Для тех, у кого проблемы с краткосрочной памятью
Принцепесочка• 28 мая в 16:02
Ответ дляLux Aeterna
В нас через2тижні місяць клубніка бубе вдвічі дешевша. Іспанія в іншій кліматичній зоні , давайте ще зараз з польською порівняємо.
Принцепесочка• 28 мая в 16:03
Ответ дляLux Aeterna
Дешево