Узагальнено.
❗️путін озвучив свої вимоги щодо завершення війни в Україні
1. Він вимагає, щоб Захід письмово пообіцяв не брати Україну в НАТО, а також Грузію, Молдову та інші колишні республіки СРСР.
2. Нейтральний статус України.
3. Зняття з рф санкцій.
4. «Захист» російськомовних українців. Фактично деукраїнізація України.
🤬росія буде вимагати «повернути в Україну рускій язик» на наступних перемовинах.
Лавров заявив, що на наступному раунді переговорів з Україною, дату якого оголосять найближчим часом,росія буде наполягати на скасуванні ’дискримінаційних законів’ щодо обмеження російської мови
Чому такі вимоги до незалежної держави? І скільки можна говорити, що мова не має значення?
В Україні має бути лише одна державна мова- українська.
ㅤ
2. Нейтральний статус України.
3. Зняття з рф санкцій.
ㅤ
klaraneill• 28 мая 2025
Ответ дляAsteroidea
Уточніть, будь ласка, що ви маєте на увазі, кому саме не допоміг кацапам чи латишам?
латышам бы не помог полный отказ от русского. потому что в войне решает сила, а не идеология
Ответ дляAsteroidea
Вони там зовсім й@бнуті? Ніхто російськомовних українців не пригнічує, не стримує в їх правах. Кожен розмовляє тією мовою, якою хоче. Але державна мова в нас одна єдина і не фіг втручатися в закони НЕЗАЛЕЖНОЇ держави.
Вони будуть вимагати… та вони хоч всертися можуть від свої спроб вимагати, а Україна буде мати одну єдину державну мову
Точно! А ще - кордони 91го!
Ответ дляAesonne
Та кто вообще говорит о знании? Знать его должен абсолютно каждый гражданин! Это государственный язык.
Мы говорим о языке общения. И никакому коммерческому работодателю дела нет до этого факта, если ты специалист и хорошо работаешь свою работу.
Есть дело только пришибленным некоторым на этом форуме)
Ага, мрійте
floricia5121• 28 мая 2025
Ответ дляAesonne
Господи, в Швейцарии 4 (!!!) языка и люди живут.
У нас готовы ложить людей тысячами ради мовы… главное кто? Те кто сам сидит на диванах или по закордонами в уюте и комфорте.
Такое.
А люди будто не понимают этого (((
Аноним ФЕЯ• 28 мая 2025
Сьогоднішня повальна «какая разніца» - є наслідком чітко спланованої жорсткої русифікації, яка проводилася протягом століть в Україні.
На сьогоднішній день лише радикальні заходи зможуть змінити ситуацію. Я в звичайному житті, крайнє проти радикалізму , але тут ситуація критична і потрібен саме цей примус. Рос язік повинен бути викорінений з України.
floricia5121• 28 мая 2025
Ответ дляAsteroidea
Точно ?? Не пригнічує ??
Скільки тут тем було що звільняють навіть за російську . А лагідна українізація як вам ?
Та навіть на рівні політиків вона пригнічується
Asteroidea• 28 мая 2025
Ответ дляklaraneill
Мова це не тільки розмови, написання слів та вимога держави щодо ведення документації, робочого спілкування, викладання в закладах освіти тощо. Мова це початок самоідентифікації, усвідомлення себе як людини певної нації, певного народу та держави, це формування менталітету. Прибалтів завжди нудило від радянщини і був лише мізерний відсоток совкодрочерів, які через певний час або померли, або заткнулися. А замість них виросло вже не одно свідоме покоління, яке самим своїм існуванням на дає шанс ср@ній рашці навіть замислитися над тим щоб напасти на Прибалтику. А наші недоумки все ще переймаються за те, щоб не прітєсняли їх руській язик. Але якщо їх спитати чого вони так за нього тримаються, то вони або почнуть цитувати кацапію, або взагалі не зможуть відповісти.
Asteroidea• 28 мая 2025
Ответ дляfloricia5121
Точно ?? Не пригнічує ??
Не глупіть і не вірте всьому, що читаєте. Що таке ІПСО знаєте? Переважна більшість тих тем створена з певною метою, створена кацапами або ждунами на їх користь. Як можна не розуміти цього?!
Хоча…. Не здивуюсь, що ви одна з них, якщо не розумієте такі прості речі
oksana_kseniya• 28 мая 2025
Ответ дляrybka21
як це - письмово пообіцяв?
типу, дай чесне піонерське?
і хто таки ’Захід’ як суб´єкт права.
типу, дай чесне піонерське?
і хто таки ’Захід’ як суб´єкт права.
Ага...рашка вже нам обіцяла....
Вірити їм себе наАхувать!
spart-5037• 28 мая 2025
Ответ дляAesonne
Такое.
И не только в Швейцарии. И как уживаются в других странах тоже ? Тут уже 10 страниц накатали ни о чем.
VivaForever• 28 мая 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
посмотрите, в условиях мирного соглашения оставят русский язык. никуда мы не денемся от этого. просто надо помнить кто наш враг. проклинаю кацапов на русском языке
klaraneill• 28 мая 2025
Ответ дляAsteroidea
Будем честны, рашка не нападает на страны Балтии, потому что те вовремя вступили в НАТО, а эскалировать все же не рисковали. И уж никак не потому, что они боялись латышей, это все пустой пафос. Но глядя на пассивность и слабость НАТО, могут и напасть..
Алиса Куклачёва• 28 мая 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Удалено администрацией...
Аноним ФЕЯ• 28 мая 2025
Ответ дляАлиса Куклачёва
Удалено администрацией...
Скопіювала тутешній анонім.
Ответ дляАвокада
пропоную не лізти на голову людям зі своїми вподобаннями і лагідною українізацією та мовними патрулями.
😂 лізти на голову можна лише якщо та голова є (хто зрозумів, той зрозумів)
До речі, а смердючим кацапам зі своїми вимогами щодо їх мови на нашій українській землі на голови украінцям лізти можна? На їх пропозиції треба погодитись?
Asteroidea• 28 мая 2025
Ответ дляklaraneill
А чому НАТО їх прийняли? Що таке НАТО і чому для РФ це така болюча тема ви розумієте? Взагалі чому виникла ця організація і з якого часу (підказую, з 1949 року) РФ, на той час СРСР, проти НАТО?
vasilisa-l• 28 мая 2025
Ответ дляDumky
Так. Бо під цим замісом зараз знайшли привід для війни
Ви Конституцію України відкривали хоч раз в житті?
Ответ дляAsteroidea
Директорку одного із українських закладів освіти звільнили за спілкування російською. Як повідомила освітня омбудсменка Надія Лещик, спершу батьки надали відеодокази, а згодом керівниця освітнього закладу не підтвердила рівень володіння державною мовою і була звільнена, передає УНН.
УНН це кацапське ІПСО?
Кацапи завжди утискали українську і продовжують це робити. Вони викорінюють все, що ідентифікує українців.
В офіційних заявах, медіа та освітніх програмах українську мову висміюють або називають “штучною”, “вигаданою”, “селючою”.
• Українців часто називають “хохлами”, применшують їхню ідентичність.
• Жодної української школи в Росії не залишилося.
• Навіть в місцях з великою українською діаспорою (Кубань, Бєлгородщина) українську не викладають, навіть як факультатив.
• Дітей українського походження повністю переводять на російську освіту.
• Українські культурні центри закривають або піддають тиску.
• Будь-які спроби організувати українські заходи, концерти, літературні читання — блокуються.
• Українським громадам відмовляють у підтримці, а іноді й переслідують за “екстремізм”.
• Книги українською мовою забороняють або не допускають до обігу.
Ответ дляAnnaDP
нет, не нужно. Но и свои своих сейчас заклевуют на пустом месте. Меня вчера один дед унизил в ФБ за то, что ФИ написано по-русски, хотя всегда там на мове общаюсь. Я к тому, что всегда что-то будет не так и найдут придраться. Исправишь имя, начнут в паспорт заглядывать. А там у меня место рождения рф, хотя это раньше было ссср, а если вообще смотреть в корень, то это бывший украинский городок..
Anzhelika_lika_1• 28 мая 2025
Ответ дляSeehund
Я считаю, что ради спасения жизни людей, можно на время и поступиться языковыми принципами.
ти знаєш що буде потім? а потім з мовою і зникне держава, а потім ваш чоловік піде воювати за росію проти польщі і нато. зв´язок не бачите? якщо ні, то це печаль