ЗабежАЛОЧКА• 28 мая в 13:19
Я надеюсь это фейк? Ну не может же такого быть?!
Пишут что это новая реклама КФС ....
Василина Семеніч• 28 мая в 14:27
Ответ дляПожмаковна
Яке питання до батьків? Я вже з 9 років мала черпачком кров вичерпувати з зарізаної свині
Ще окрема процедура кишки промивати.
Это нормально что вы не осознаете что с вами сделали родители(
Пожмаковна• 28 мая в 14:29
Ответ дляВасилина Семеніч
А потом эти дети взрослые спокойно выкидывают животных на улицу
Як раз таки ні.
І я і мій чоловік любимо тваринок, і відповідально відносимось до них.
Щодо тварин яких ми вбивали.
Так у сільських дітей нема іллюзій що ось ми грали кроликом, а тут він хоп! Зник! Натомість на столі смачна печеня.
Щодо тварин яких ми вбивали.
Пожмаковна• 28 мая в 14:30
Ответ дляВасилина Семеніч
Так я знаю звідки береться м´ясо в магазинах.
Василина Семеніч• 28 мая в 14:30
Ответ дляПожмаковна
Як раз таки ні.
Щодо тварин яких ми вбивали.
Есть
Есть родители, которые до определеного возраста огораживают детей от подобного зрелища
А есть те, кто заставляет кровь черпать
Это две разные планеты
А есть те, кто заставляет кровь черпать
Это две разные планеты
Пожмаковна• 28 мая в 14:31
Ответ дляВасилина Семеніч
Есть
А есть те, кто заставляет кровь черпать
Это две разные планеты
А есть те, кто заставляет кровь черпать
Это две разные планеты
В якому віці вже можна кров черпати?
Цідило правди• 28 мая в 14:37
Ответ дляВасилина Семеніч
Инибалели, да?
Та по всякому було, але срачками-ригачками ні. Зате з ліків один пектусин, гірчичники і банки, а нє, ще ноги попарити і подихати над картоплею.
Оля_с_киркою• 28 мая в 15:09
Ответ длякуркулиха
Хто насолоджується вбивством?
’Ми в селі кроликами грались, а потім дивились як смішно в них очі з орбіт випадали коли їх забивали, а потім того ж кролика в сметані’
’Згадала як в дитинстві в селі у бабусі моїм улюбленим заняттям було дивитися, як заколюють і розділують свиню. Мені ще дідусь хвоста свинячого підсмалював і давав їсти.’
куркулиха• 28 мая в 15:11
Ответ дляОля_с_киркою
Ну в селах розваг в принципі мало
Оля_с_киркою• 28 мая в 15:16
Ответ длякуркулиха
Ну в селах розваг в принципі мало
Та предостатньо, я свого часу багато проводила часу в селі, але так ніколи не розважалась, бо вбивство це не розвага