Наташа_32• 28 мая в 14:04

Податкова надсилає"листи щастя" on-line продавцям! Kidstaff наступний?!

Прийшов лист фізособі з´явитися в податкову з приводу систематичної незаконної фінансової діяльності на OLX та Шафа.UA.
Зробила витяг з реєстру, і по факту лише два платежі на місяць по 100 гривень, і все… Через 200 гривень – системна діяльність? Отримала вона штраф в 1560 грн! Невже Kidstaff теж увійде до списку таких платформ?
автор Наташа_32 • 28 мая в 17:40
Ответ дляТетя Фрося
Девочки, скажите куда приходят эти письма? Я не живу по адресу прописки. Где мне их искать?
Не переживайте. Вам зателефонують особисто. Ваш ідентифікаційний код поєднано з Вашими паспортними даними та номером телефона.
автор Наташа_32 • 28 мая в 17:43
Ответ дляdreamsunny
Автор, не получайте деньги через нова пей и будет вам счастье.
Я тепер буду торгувати лише з рук у руки через знайомих. Як раніше була фарца при совку. Там, ніяких податків, ні яких штрафів. І пішло воно все це напуй разом з усіма маркетплейсами! Все це пастка для лохів!
автор Наташа_32 • 28 мая в 17:47
Ответ дляTori1602
Авторіца, де ви, ау
Да тут я, тут.
Рахуємо, скільки з 2022 року потрібно буде сплатити! Якщо вже засвітився, то здеруть по повній за всі роки, а не за один.
Курви, б*яді, сволота! Нічого скоро не дадуть продати!
автор Наташа_32 • 28 мая в 17:49
Ответ дляLv1107
Я так зрозуміла, з площадки Олх чи пром, вони показали ці виплати які пройшли через них.
Ну, звичайно! Вони ж за продавців штрафи платити не схотіли. Ось і відкрились, а по суті задали своїх продавців податківцям на закусь.
А ті вже, ох відведуть душеньку. За все здеруть!
Бессмертный пони• 28 мая в 19:15
Ответ дляНаташа_32
Так что там насчет реестра , Наташа ?
Incol• 28 мая в 19:56
Ответ дляНаташа_32
Висновок - все тягнути на базар й продавати з вулиці. Немає чого зв´язуватись з маркетплейсами! Досить!
Ага, фореве готівочка. Бувально ж нещодавно з усіх кутків, що продаж б/в речей то не про дохіод, а тут прям тричі продав - все , злісний злоченець.