Прийшов лист фізособі з´явитися в податкову з приводу систематичної незаконної фінансової діяльності на OLX та Шафа.UA.
Зробила витяг з реєстру, і по факту лише два платежі на місяць по 100 гривень, і все… Через 200 гривень – системна діяльність? Отримала вона штраф в 1560 грн! Невже Kidstaff теж увійде до списку таких платформ?
Ответ дляdreamsunny
Автор, не получайте деньги через нова пей и будет вам счастье.
Я тепер буду торгувати лише з рук у руки через знайомих. Як раніше була фарца при совку. Там, ніяких податків, ні яких штрафів. І пішло воно все це напуй разом з усіма маркетплейсами! Все це пастка для лохів!
Ответ дляLv1107
Я так зрозуміла, з площадки Олх чи пром, вони показали ці виплати які пройшли через них.
Ну, звичайно! Вони ж за продавців штрафи платити не схотіли. Ось і відкрились, а по суті задали своїх продавців податківцям на закусь.
А ті вже, ох відведуть душеньку. За все здеруть!
Бессмертный пони• 28 мая в 19:15
Ответ дляНаташа_32
Так что там насчет реестра , Наташа ?