Бандитка Сью• 28 мая в 15:25
Потяг Хелм Варшава
Чи можна придбати квитки на Укр залізниці? Якщо так, то за скільки зявляються квитки? І яка зазвичай на них ціна?
і скільки часу пересадки на цьому потязі?
Все буде Україна• 28 мая в 15:28
Ви можете придбати до хелму, а з хелму на Варшаві на польському сайті
Робот Вертер• 28 мая в 15:43
За місяць. Колео або польський інтерсіті. Взяти взагалі без проблем. Принаймні ось нещодавно брала Хелм-Варшава і Варшава - Хелм.
І минулого року теж на червень без проблем.
Бандитка Сью
• 28 мая в 15:50
Ответ дляРобот Вертер
а затримок потягу з української сторони немає? не знаєте?
Ваша прЭлесть• 28 мая в 16:02
Ответ дляБандитка Сью
Нет. И поезд на Варшаву ждет поезд из Украины. Стоимость билета примерно 62 злотых.
Бандитка Сью
• 28 мая в 16:02
Ответ дляВаша прЭлесть
дуже дякую!!!!
Робот Вертер• 29 мая в 09:26
Ответ дляБандитка Сью
Коли Ви зайдете в додаток польський, то поруч з направленням в дужках буде зазначено ( Kyiv express), тобто буде чекати на потяг з Києва.