Пишу каліграфічно• Изменено 30 мая в 08:12
Автобусний тур до Румунії
Доброго ранку. Вперше хочемо з дитиною поїхати закордон хоч спочатку десь недалеко. Вирішили поїхати на 3 дні туром до Румунії з Одеси. Вартість туру на двох 12800 грн. У вартість входять декілька екскурсій , сніданки,проживання в готелі.
Чи нормальна ціна за ці 3 дні, з вхідними даними? Якщо хтось був чи дорого там харчування, бо у вартість входить тільки сніданки? Та й взагалі на що звернути увагу при першій подорожі? Скільки з собою коштів потрібно ще взяти щоб вистачило?Якщо хтось був там поділіться своїми враженнями про подорож. Дякую.
Телячі ніжноСті• 30 мая в 09:53
я не їздила ще, але рахувала, бо теж хочу саме у Румунію.Зрозуміла що вартість туру треба множити ще приблизно на 2, тому зо чатсина екскурсій оплачуються окремо, плюс харчування, ну і сувеніри..як без них
Телячі ніжноСті• 30 мая в 09:54
Ответ дляЗолота орда
Нормально. Куди саме везуть?
Ми в несезон втрьох зняли готель біля Брашова зі сніданками за 70 євро, погуляли, замки подивилися. Дуже сподобалося. Так ще ми своєю машиною. В вас типу 90+ євро з автобусом та вже сезон починається - гарна вартість. Ціни на продукти в Румунії трохи нижче за Україну. Але якщо будете в Турист місцях - відповідно будуть і ціни. В кафе поїсти на 2х - мінімум 600-1000 грн. Стакан кави в кафе (5toGo гарна мережа і ціни норм) - 10 лейї/100 грн, десерт - так само.
Румунія - дуже гарна країна, є що подивитися. Живемо в Сібіу. Одне місто чого варте і гори поруч
скажіть будь ласка, якщо їхати без машини реально замки подивитись? Чи є громадський транспорт? І де тоді краще селитись?
Телячі ніжноСті• 30 мая в 09:57
Ответ дляПишу каліграфічно
Та мені вже теж під 40, дитині 14, їй хочеться хоч кудись закордон, на більше поки немає грошей.
моїй 11, я не ризикую туром їхати. Бо розумію що це дуже велика інтенсивність, за день 3 замки, плюс місто. Вже півроку планую як поїхати без туру і без машини :))
Залізний занавіс• 30 мая в 09:59
Автор, чудовий варіант бюджетно познайомитись з країною і, заодно, зрозуміти, чи автобусні тури - це ваше.
Розраховуйтесь скрізь українською карткою. Ну, може трошки поміняйте місцевої валюти на початку, на випадок, якщо в якійсь лавці не буде терміналу або для платних туалетів. Але не більше 10-15 євро. Вам просто потім ці гроші нікуди буде пристроїти.
Не слухайте ’експертів’, які далі райцентру не виїжджали, але розповідають, яка Румунія не цікава.
Будь-яка нова країна - це приємна пригода!
Золота орда• 30 мая в 10:15
Ответ дляТелячі ніжноСті
Без машины не подскажу. Нужны туры или поиск каких-то автобусов
Мы селились в селе рядом с замком Бран
Гладиолус• 30 мая в 10:17
Ответ дляЗалізний занавіс
А ви не багато брали с собою грошей? Крізь карткою розраховувались?
Залізний занавіс• 30 мая в 10:28
Ответ дляГладиолус
Я вже років 10 як мінімум беру із собою готівку тільки чисто символічно. Дрібні купюри для чайових в готелях та ресторанах, дрібні євро для платних туалетів. А навіщо готівка може зараз знадобитися в цивілізованій країні?
Гладиолус• 30 мая в 10:32
Ответ дляЗалізний занавіс
Дякую. Ні разу ніде не була, теж планую.
І оці всі - берить гроші, кожен раз думаю, на шо?
а карткою шо не можна?
Залізний занавіс• 30 мая в 10:36
Ответ дляГладиолус
а карткою шо не можна?
Головне - не забувайте про медичне туристичне страхування.
250 гривень можуть зекономити вам тисячі євро.
Телячі ніжноСті• 30 мая в 10:36
Ответ дляГладиолус
а карткою шо не можна?
можуть в сувенірних лавках не бути терміналів. також як не дивно в деяких готелях просять розрахунок готівкою. Плюс на туалети краще дрібні. Взагалі залежить від величини міста в першу чергу. Ну і в автобусі вже в Україну за білети беруть тільки готівку
Залізний занавіс• 30 мая в 11:03
Ответ дляТелячі ніжноСті
В яких автобусах в Україну беруть тільки готівку? Групові тури оплачуються заздалегідь. В обидва боки.
Телячі ніжноСті• 30 мая в 11:22
Ответ дляЗалізний занавіс
я не про групові тури, а про самостійні поїздки
Кучерявочка• 30 мая в 16:26
Ответ дляЗалізний занавіс
В Одессе, например, румынские леи принимают в обменниках.
Ну и туалеты, почти везде бесплатные.
А так всё верно.
Новые впечатления это прекрасно.
И очень важен положительный настрой
Ну и туалеты, почти везде бесплатные.
А так всё верно.
Новые впечатления это прекрасно.
И очень важен положительный настрой