Пишу каліграфічно• Изменено 30 мая 2025
Автобусний тур до Румунії
Доброго ранку. Вперше хочемо з дитиною поїхати закордон хоч спочатку десь недалеко. Вирішили поїхати на 3 дні туром до Румунії з Одеси. Вартість туру на двох 12800 грн. У вартість входять декілька екскурсій , сніданки,проживання в готелі.
Чи нормальна ціна за ці 3 дні, з вхідними даними? Якщо хтось був чи дорого там харчування, бо у вартість входить тільки сніданки? Та й взагалі на що звернути увагу при першій подорожі? Скільки з собою коштів потрібно ще взяти щоб вистачило?Якщо хтось був там поділіться своїми враженнями про подорож. Дякую.
Телячі ніжноСті• 30 мая 2025
я не їздила ще, але рахувала, бо теж хочу саме у Румунію.Зрозуміла що вартість туру треба множити ще приблизно на 2, тому зо чатсина екскурсій оплачуються окремо, плюс харчування, ну і сувеніри..як без них
Телячі ніжноСті• 30 мая 2025
Ответ дляЗолота орда
Нормально. Куди саме везуть?
Ми в несезон втрьох зняли готель біля Брашова зі сніданками за 70 євро, погуляли, замки подивилися. Дуже сподобалося. Так ще ми своєю машиною. В вас типу 90+ євро з автобусом та вже сезон починається - гарна вартість. Ціни на продукти в Румунії трохи нижче за Україну. Але якщо будете в Турист місцях - відповідно будуть і ціни. В кафе поїсти на 2х - мінімум 600-1000 грн. Стакан кави в кафе (5toGo гарна мережа і ціни норм) - 10 лейї/100 грн, десерт - так само.
Румунія - дуже гарна країна, є що подивитися. Живемо в Сібіу. Одне місто чого варте і гори поруч
скажіть будь ласка, якщо їхати без машини реально замки подивитись? Чи є громадський транспорт? І де тоді краще селитись?
Телячі ніжноСті• 30 мая 2025
Ответ дляПишу каліграфічно
Та мені вже теж під 40, дитині 14, їй хочеться хоч кудись закордон, на більше поки немає грошей.
моїй 11, я не ризикую туром їхати. Бо розумію що це дуже велика інтенсивність, за день 3 замки, плюс місто. Вже півроку планую як поїхати без туру і без машини :))
Залізний занавіс• 30 мая 2025
Автор, чудовий варіант бюджетно познайомитись з країною і, заодно, зрозуміти, чи автобусні тури - це ваше.
Розраховуйтесь скрізь українською карткою. Ну, може трошки поміняйте місцевої валюти на початку, на випадок, якщо в якійсь лавці не буде терміналу або для платних туалетів. Але не більше 10-15 євро. Вам просто потім ці гроші нікуди буде пристроїти.
Не слухайте ’експертів’, які далі райцентру не виїжджали, але розповідають, яка Румунія не цікава.
Будь-яка нова країна - це приємна пригода!
Золота орда• 30 мая 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Без машины не подскажу. Нужны туры или поиск каких-то автобусов
Мы селились в селе рядом с замком Бран
Гладиолус• 30 мая 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
А ви не багато брали с собою грошей? Крізь карткою розраховувались?
Залізний занавіс• 30 мая 2025
Ответ дляГладиолус
Я вже років 10 як мінімум беру із собою готівку тільки чисто символічно. Дрібні купюри для чайових в готелях та ресторанах, дрібні євро для платних туалетів. А навіщо готівка може зараз знадобитися в цивілізованій країні?
Гладиолус• 30 мая 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
Дякую. Ні разу ніде не була, теж планую.
І оці всі - берить гроші, кожен раз думаю, на шо?
а карткою шо не можна?
Залізний занавіс• 30 мая 2025
Ответ дляГладиолус
а карткою шо не можна?
Головне - не забувайте про медичне туристичне страхування.
250 гривень можуть зекономити вам тисячі євро.
Телячі ніжноСті• 30 мая 2025
Ответ дляГладиолус
а карткою шо не можна?
можуть в сувенірних лавках не бути терміналів. також як не дивно в деяких готелях просять розрахунок готівкою. Плюс на туалети краще дрібні. Взагалі залежить від величини міста в першу чергу. Ну і в автобусі вже в Україну за білети беруть тільки готівку
Залізний занавіс• 30 мая 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
В яких автобусах в Україну беруть тільки готівку? Групові тури оплачуються заздалегідь. В обидва боки.
Телячі ніжноСті• 30 мая 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
я не про групові тури, а про самостійні поїздки
Кучерявочка• 30 мая 2025
Ответ дляЗалізний занавіс
В Одессе, например, румынские леи принимают в обменниках.
Ну и туалеты, почти везде бесплатные.
А так всё верно.
Новые впечатления это прекрасно.
И очень важен положительный настрой
Ну и туалеты, почти везде бесплатные.
А так всё верно.
Новые впечатления это прекрасно.
И очень важен положительный настрой