Садоводница• 29 мая в 09:39

Болгарія

Забронювала на кінець червня відпочинок в Болгарії, хороший готель,все включено,їду з дитиною 7 років,до того жодного разу не були в цій країні,порадьте скільки грошей потрібно брати з собою на екскурсії і покупки,яку валюту ,чи можна обміняти долар на місцеву,їдемо на 10 днів
Благоуханочка• 29 мая в 09:42
У вас є гривнева картка? Нею й користуватиметеся кругом. За потреби поміняєте долари на леви
Секретница• 29 мая в 09:43
Доллары поменяете, гривны нет смысла брать там их не поменять даже.
автор Садоводница • 29 мая в 09:46
Ответ дляБлагоуханочка
Дякую
Нафаня Маня• 29 мая в 09:53
У великих магазинах спокійно можна розрахуватися карткою.
Готівка потрібна для оплати проїзду у автобусі, таксі, для покупок у дрібних магазинах.
Обмінні пункти досить часто зустрічаються, тільки працюють не з самого ранку.
Якщо є можливість, можна в Україні трохи левів купити. Якщо ні, то обміняєте там.
У деяких магазинах євро приймають. Долари ні, лише на обмін.
Да_Я_ТакаЯ_• 29 мая в 10:21
Тапсани, зонти платні?
автор Садоводница • 29 мая в 11:10
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Тапсани, зонти платні?
Ні,готель має свій пляж і лежаки
Ms. Iphone• 29 мая в 11:22
Ответ дляСадоводница
Ні,готель має свій пляж і лежаки
в Болгарії всі пляжі - муніціпальні
Чемна панночка• 29 мая в 11:39
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Тапсани, зонти платні?
Да. 8 лв -лежак, 8 лв -зонт.
Но можно купить свой зонт и маленькое кресло.
Чемна панночка• 29 мая в 11:44
В Болгарии вы в 99% магазинов рассчитаетесь картой, и на раскладках фруктов тоже.
Единственное есть нюанс, что карту могут не принимать если сумма меньше 5 лв, например. Это к примеру вы захотели купить бутылку воды за 1 лв, то тогда нужна наличка.
Автобусы, такси это тоже наличка.
Курс в обменниках очень низкий. Выгодно расплачиваться картой.
автор Садоводница • 29 мая в 12:04
Ответ дляMs. Iphone
в Болгарії всі пляжі - муніціпальні
Ні,є деякі готелі з безкоштовними лежаками і власним пляжем
НашлаПерепискуМужа• 07 июня в 23:45
Ответ дляСадоводница
Дякую
Але з євро міняти курс буде кращим для вас.
НашлаПерепискуМужа• 07 июня в 23:47
Ответ дляСадоводница
Ні,готель має свій пляж і лежаки
А де забронювали, що саме, і яка ціна без проїзду? Я зараз в пошуку, теж хочу з донечкою поїхати.