язззззь!!!• 30 мая в 11:29

А вы сейчас отправляете

А вы сейчас отправляете о.х доставкой и безпечной от шафа?
Просто покупала недавно вещи бу ребенку. Все отправляют как ни в чем не бывало ....
Галябалована• 30 мая в 12:19
Ответ дляДлинноНожка
Вот думаю сейчас, как в 1000+ объявлений внести правку, что не отправляю наложкой 😕.
И поднять наложку больше 200 грн не дают.

Вручную долго очень(
Готова сворачивать лавочку совсем, но куда деть остатки не представляю.
У вас 1000 оголошення і нема фоп? Якщо є фоп то для чого прибирати післясплату?
автор язззззь!!! • 30 мая в 12:27
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Якби цього було достатньо, то кожна людина, яка продала, починаючи з березня, отримала б листа, а так їх відносно небагато, навіть тут серед продавців
Ну податкова в себе га сайті відзвітувала що ща 3 тижні березня 3000 лтстів надіслали....
Підмітайло• 30 мая в 12:32
Ответ дляпалка-копалка
я бы отправляла, дак не покупают
тоже так) продала в начале мая на 98 грн (после вычета олкс комиссии)
автор язззззь!!! • 30 мая в 12:33
Ответ дляГалябалована
А ви вважаєте що не може бути 1000 оголошень ріщних своїх бу речей? Деякі люди виставляють на продаж взвгвлі все. Нічогоине викидують.... Тобто навіть якісь доібнички вартістю 50;грн.... Ну і з часом все продається. Якщо є иісце детзберігати свій непотріб то чому б ні. І якщо багато обяв то дійсно і пподажів багато буде. Але ж це свої власні речі. Наприклад у нас дуже багато одягу і в мене і у дітей. І нове ккплене і в секонді. Ось на літо в доньки 7 купальників. Штук 20 футболок.....ну це для прикладу. І інших речей теж багато. В наступному році аоно маленьке буде. Буду продаватии. А в декого замість 20 футболок всього 2....
Буває часто купую в інтернеті одяг коли великі акції. І не впевнена з приводу розміру. То я купую 2-3 рощміри. Міряю який підзодить і зайве пподаю ща тією ж ціною зі знижкою швидко купують, бо недорого...
Ласунка• 30 мая в 12:37
Ответ дляязззззь!!!
Давно припинили?. Я тіль и нещодавно ппо ці всі нюанст дізналась((( виявилось що це ще з березня....
А что случилось?
ДлинноНожка• 30 мая в 12:41
Ответ дляГалябалована
Нету. Торговля заглохла практически в начале 2024 года. Нет смысла открывать фоп. С удовольствием бы просто сбагрила всё и забыла. Есть сезонный товар, но на него не откроешь фоп на 3-4 месяца

И из этих тысячи реально большая часть в повторах выставлена.
Галябалована• 30 мая в 12:42
Ответ дляязззззь!!!
Коли я на порадниці написала що в мене 10 продажів в місяць моїх власних речей то всі почали писати що то огого і я повинна фоп оформити бо отримую дохід. Того і запитую.
Галябалована• 30 мая в 12:52
Ответ дляДлинноНожка

Коли я на порадниці написала що в мене 10 продажів в місяць моїх власних речей то всі накинулись і почали писати що то огого і я повинна фоп оформити бо отримую дохід. Кожен другий писав що то дуже багато, що свої власні речі всі в більшості проають по 1-3 штуки в місяць, а не такими прям обємами. Хоча в мене є і б/у і нове з сейлів що я теж замовляю по декілька штук і обираю розмір, а решту продаю.
Брюнетка в Мармеладе• 30 мая в 12:53
Ответ дляязззззь!!!
Гадаю, продають мільйони, а тут 3000
Галябалована• 30 мая в 13:04
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Гадаю, продають мільйони, а тут 3000
Так воно і є. І ще й продають об´ємами по 20-50 посилок за одну відправку, і без фопів. Я навіть знаю підприємця який післясплати оформляє на родичів, друзів, і з ними приходить забирати готівку по 30-50 тис. От мені цікаво, тим людям які отримували на себе його післясплати теж поприходили листи?
Ниф_ниф• 30 мая в 13:18
Ответ дляязззззь!!!
Звичайно вірю, що людина зі своїми б/в речами оплачує 1000 оголошень😂
Підмітайло• 30 мая в 13:52
Ответ дляГалябалована
я Вас помню, что в итоге с вызовом в налоговую?
Галябалована• 30 мая в 13:56
Ответ дляПідмітайло
Нічого. Юрист сказав куй покласти на них .
автор язззззь!!! • 30 мая в 18:18
Ответ дляГалябалована
Так то люди оазный хлам просто пполают или дорого.... А если зопошиеизодовые вещи и по адекватной цене в первый же день как выставишь обьявление покупают)))
Мафиозная• 30 мая в 18:25
Ответ дляНиф_ниф
У меня тоже больше 1000 вещей выставлены. И что? Не на олх, конечно, если и плачу комиссию на маркетплейсе, только за проданную вещь.
Галябалована• 30 мая в 20:40
Ответ дляязззззь!!!
Це де таке? Це що таке в дефіциті що не встигнеш виставити і забирають? Таке як меблі за три копійки, побутову техніку, то звичайно забирають в перший день. А одягу, взутя на шафі, олх, валом. Велике щастя виставити і продати в перший день, або хоча б в перший тиждень. Нема в країні дифіциту одягу та взуття, щоб його гребли.
автор язззззь!!! • 30 мая в 21:03
Ответ дляНиф_ниф
В я ому сенсі оплачує? Натолх в однц обяву можно розмістити кілька речей. Можна мати кілька акаунтів.... Тоді вс безкоштовно))) на шафі взагалі ск.ільки завгодно оголошень. Ви як з луни
автор язззззь!!! • 30 мая в 21:05
Ответ дляГалябалована
Ну чому. Босоніжки скечерс наприклад) тільки виставила обяву. І в один день 10 покупців написало. Ну багато прикладів навести можу. Є круті модні речі. І ща помірною ціною їх швидко купують. Якщо вони в ідеалі
автор язззззь!!! • 30 мая в 22:55
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Гадаю, продають мільйони, а тут 3000
Ну це 3 тис за 3 тижні перевірок. Я так щрозуміла що наложки ілох доставки постійно тепер на пеевірці....І інфа про продажі підтягується за індефікаційним кодом.... Це дуже легко все автоматизувати. Це ж не вручну перевіряється....
автор язззззь!!! • 30 мая в 22:58
Ответ дляГалябалована
Ой, я нещодавно тут тему читала що дівчині прийшов лист з податкової і вона думала чи їхати чи ні, бо їй далеко їхати було . Це Ви? Чи це якась інша історія? Із різних пояснювальних відео про листи з податкової. Прочитала що їх не можна ігнорувати ні в якому разі там за це штрафи нараховують і за це. А що у Вас ща ситуація була? Вам порадили не звкртати уваги на лист з податкової?
Брюнетка в Мармеладе• 30 мая в 23:43
Ответ дляязззззь!!!
Перевірити чи листа надіслати - це може і автоматично. А притягти людину до відповідальності чи до суду подати - це вже справа інспектора, і таких ресурсів немає
Галябалована• 31 мая в 03:16
Ответ дляязззззь!!!
Ой, а всі такі хитрозроблені) Сотні продавців на форумі, і всі як криси сидять і чекають коли хтось дурний їм інструкцію напише що і як робити)