Психологічка• 30 мая в 20:46

Дівчатка з Дніпра та околиць Дніпра

Дівчатка з Дніпра та околиць Дніпра Підскажіть де зараз гарно цвітуть макові поляни? Хочу дитину пофотографувати в маках
ВсеЧетко• 30 мая в 20:48
прям полян не видела, везде небольшие участки, и уже отцветают
автор Психологічка • 30 мая в 20:53
Ответ дляВсеЧетко
Побачила в Тік тоці фотограф говорив про фотосесії що зараз фотографує залиснула і тепер не можу знайти
ВсеЧетко• 30 мая в 20:54
Ответ дляПсихологічка
это явно где-то за городом
Frosya32• 30 мая в 22:50
На дилмасиві Північний в тупіку у лісі там де колія поїзда їздять над горбкові ростуть