КучМала• 01 июня 2025

После смерти конец или не конец….

После смерти — не конец.

Как не бояться, если мы не знаем точно?
Нет доказательств. Но есть странное внутреннее знание.
В минуты большой любви, в моменты, когда время будто замирает, когда смотришь в глаза родному человеку, — ты чувствуешь: это больше, чем просто материя. Это что-то, что не может исчезнуть….
Аноним ФЕЯ• 01 июня 2025
Ответ дляАдминко
Вони так кажуть щоб люди чогось боялись в житті і не грішили. Я теж була нещодавно на похороні, розповідав священник що при житті треба думати за душу а не за матеріальне, що навколо соблазни, що ми грішимо навіть думками. А в самого добудований нещодавно величезний будинок 2 поверхи і два авто спрінтер і мінівен. І він не 10 дітей з дитбунку взяв та й йому потрібна хата на 200 кВ.м, а живе з дружиною тільки,дочка вже доросла, жживе окремо.
В будь якій релігії все про душу, а не про фізичне і матеріальне. Але церква про матеріальне не забуває
Ух яка ж Я• 01 июня 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Я не думаю, что сейчас мы проживаем свою единственную жизнь. Это было бы нелогично, учитывая то, сколько знаний и опыта человек получает за жизнь. А потом умер - и все исчезло бесследно? Тогда зачем это все, страдания и тд.
а прикиньте только для того чтобы передать следующему поколению. И все
Ух яка ж Я• 01 июня 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Якби знати що там ми зустрінемося з рідними і близькими, то може, не було б страху смерті...
Не все желают такой встречи
Аноним ФЕЯ• 01 июня 2025
Ответ дляПусин Кукин
Идея что жизнь на земле это миг а потом вечность в раю/аду мне не нравится вообще совсем, и ты типа страданиями должен заслужить себе вечную радость - вообще не логично
Что души реинкарнируются еще куда ни шло, но как-то не продумано, откуда новые души берутся, население то растет
Склоняюсь что просто умер, свет выключили и все, конец
От це тіпа стаданіями, обмеженнями в задоволенні, відмова від матеріальних благ є турбота за потойбічне гарне життя. Це я читала в кришнаїцькій книжці. Продумали вони і момент про збільшення населення. В них душа може переселитися не лише в людину, але в будь яку форму життя на Землі (тварина, дерево).
Ух яка ж Я• 01 июня 2025
Ответ дляЛюблю Украину
Будете сміятися, але мені з самого дитинства здається, що саме після смерті ми дізнаємось тайну Всесвіту, про те як все розпочалося, звідти взялися планети, зірки, та все інше.. Все пов´язано з нами і ми будемо знати, але після земного життя.
От же у человечества самомнение зашкаливает - с остальным живым несвязано, а с человеком связано. Который развязывает войны, убивает все живое. Вот откуда у нвс такое самомнение?
Ух яка ж Я• 01 июня 2025
Ответ дляПушАпница
От і у мене виникає питання, а чого саме через страждання, нещастя, бідність? Чому саме так ми повинні здобувати собі, щось десь там, про що явно ніхто незнає? Чому вся,віра вчить нас мучитися та страждати? Чого не через щастя, радість, достаток, не через те що ти в гармонії з самим собою.
чтобы плебеи знали, что страдать можно нужно и почетно
Ух яка ж Я• 01 июня 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Вспомним Ватикан
Аноним ФЕЯ• 01 июня 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Вспомним Ватикан
Та не лише Ватикан. От в цьому для мене загадка: всі говорять про зречення від матеріального в житті, що душі матеріальне не треба, душа буде жити добре після фізичної смерті, якщо жити у відповідних обмеженнях, але живуть серйозні , впливові духовники в багатстві і з міліардами на рахунках. І ті секти і церкви що найбільше кричать за духовне життя у відреченні від матеріального, найчастіше від багатства головних гуру аж тріщать
Аноним ФЕЯ• 01 июня 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Вспомним Ватикан
І пояснення: ти багатий, бо в минулій реінкарнації, твоя душа виконала завдання. Чим більше донатів, тим ближче духовний світ після смерті не зразу в рай.
Ух яка ж Я• 01 июня 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
так все эти правила страшно напоминают хитросракие законы наши которые не для всех. Придумали их люди. Эх, извратили все хорошее светлое и доброе. Церковь в средневековье продавала отпущение грехов и пропуск в рай. А сколько убийств и войн на почве пелигии? Да что там говорить.
Ух яка ж Я• 01 июня 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Вот я встаю в очереди за молоком. Очередь большая (рынок). Подходит матушка и ее надо без очереди обслужить. И за что то денег не взять. Это же ’матушка’.И 10 человек стоят, ждут пока матушка неспешно выберет что ей надо. Все равны но кто то ровнее
Аноним ФЕЯ• 01 июня 2025
Ответ дляУх яка ж Я
То що матушка без черги, це просто невихована людина.
Ух яка ж Я• 01 июня 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Я много читала проекты и про гуру. Это рабство, бесплатная работа, донаты в виде квартиры в пользу секты. Один Джонстаун чего стоит. А таких случаев не один.
Ух яка ж Я• 01 июня 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ну это мелочь. Просто из таких мелочей и складывается общая картина.
Аноним ФЕЯ• 01 июня 2025
Ответ дляУх яка ж Я
от не дуже була за православя. Релокувалася по роботі, а тут поряд такий прекрасний молодий батюшка з матушкою(троє малих діточок), приміщення церкви орендують(за церквою в сараї тримали курей), мені так приємно, легко ходити на вечірні. Не скажу, що віруюча, але от приємні мені ці люди вперше таке враження склали церковники
Аноним ФЕЯ• 01 июня 2025
Ответ дляУх яка ж Я
В мене ж правило: книжки,які самі мені потрапляють в руки, перечитувати. Якось кришнаїтська книжка потрапила...почитала я про душу, тіло, обмеження....ох і маячня. І чорним по білому: гуру нічого не треба, але гуру треба все, О він є копія бога, але він не бог, але все йому треба
Ух яка ж Я• 01 июня 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Как и в любой работе есть хорощие работники а есть не очень. Вам поезло. Для меня священик - это психолог. Есть хорошие психологи, есть не очень хорошие. Кто то делает наботу на от..сь, а кто то старается.
Я верю в Бога. Но он ничего общего не имеет ни с библией ни с церковью.
Аноним ФЕЯ• 01 июня 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Моя свекруха з родини священників(батько, дяді, діди, від Святогорсьеої лаври до Волині і Букоавини служили церкві), при тому високого сану. Так от ні вона, ні її сини не
є глибокими віруючими.
Аноним ФЕЯ• 01 июня 2025
Ответ дляУх яка ж Я
То Ви ще кришнаїтську літературу не читали про душу і реінкаргацію, Біблія дуже просто , порівняно з вченнями індуізму
Ух яка ж Я• 01 июня 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Пыталась. Нет, не мое это.
Аноним ФЕЯ• 01 июня 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Пыталась. Нет, не мое это.
Я пообіцяла прочитати. Читаю, коли треба пеключитися, колись дочитаю. Це просто з ніг на голову перевернуте все, що я знала про душу, фізичне тіло. І головне вони свою маячню логічно пояснюють.
Аноним ФЕЯ• 01 июня 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Пыталась. Нет, не мое это.
Ще маю книжку’семиярусна гора,’ потроху читаю зараз про католика, що прийшов в монахи ордену траппістів, читаю після кришнаїтської це бальзам на рани.
Мая твая не панимать• 01 июня 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
А я смотрела раньше канал Серафима и там общаются люди разных конфессий, очень интересно было послушать.
Аноним ФЕЯ• 01 июня 2025
Ответ дляМая твая не панимать
Ну от.
В пошуку власного світосприйняття, людина аналізує отриману інформацію. Добре, що в теперішній час ми маємо різні джерела інформації . Кому що заходить.
Колупалочка• 01 июня 2025
Я думаю, что конец. Мы такая же часть природы как растения, как животные…, но почему то считаем и хотим верить что мы какая то особенная, ценная и вечная форма жизни
Цикавенная• 01 июня 2025
Ответ дляКолупалочка
Так-то так. Но кое-то каждого из нас отличает от травинки и пролетающего мимо голубя. Как минимум - осознание того, что ты - это ты )
Колупалочка• 01 июня 2025
Ответ дляЦикавенная
У обезьян сознание тоже есть.
А во вторые возможно наш мозг и развит немного больше, но это не значит мы бессмертные.

И вообще человек о себе слишком большого мнения- но если объективно мы разрушаем и уничтожаем природу и землю, люди паразиты на земле.
Цикавенная• 01 июня 2025
Ответ дляКолупалочка
У обезьян сознание тоже есть.

Есть, да. И у растений есть некоторые признаки сознания - серьезно.
А так - все живые существа это паразиты по сути. И у природы нет ’плохих’ и ’хороших’. Все существа - корм для других. Но человека все кое-то отличает )
И да - я не о сознании, а о самознании
Аноним ФЕЯ• 01 июня 2025
Ответ дляКолупалочка
У обезьян сознание тоже есть.

Різні релігійні вчення інтерпретують безсмертя душі кожен на свій лад.
І релігія була ще задовго до християнства, люди поклонялися різним релігійним культам тисячоліття назад( Египет, Трипілля, скіфи, греки і т д.)
Вишня на торті• 01 июня 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
А какие знания получают большинство? Как кушать и какать? Многие придумали велосипед?