Єдина Країна• 01 июня 2025
Повелася на шахраїв перевела гроші на банківські картки чи повертає банк кошти.
Знайшли мене на пошуку роботи написали мені в телеграм і запропонували переглядати сайти їх робити скріни і чи скидати вони виплачували кошти і потім було завдання на поповнення карти і вони кидали на баланс кошти і щоб забрати свої треба було виконати завдання в якому треба було теж перекинути кошти і так мене розвели на 83 тисячі. Переживала, не знаю під яким я була ефектом щоб до такого дійшла. Коли я почала їх виводити сказали що я зробила помилку і система заблокувала мої кошти. І треба заплатити 4: тисячі іще.
Я не надіялась на легкий великий заробіток, коли там були більші суми мене це збентежило
Звернулася в банки але вони я так розумію без запита поліції ні чого не роблять.
Король дивана• 01 июня 2025
Ответ дляЄдина Країна
Мабуть але не має коштів . І не думаю що він допоможе повернути кошти на карту
Забудьте про деньги, вам их никто не вернёт
Печальки.нет• 01 июня 2025
Ответ дляЄдина Країна
У мене виходить щось типу такого спочатку 350 в потім 1250я 1000 я вивела а потім на другий день були ще більші суми .і дійшло все разом 83
Я вам ооочень сочувствую , очень.
Это нужно пережить и отпустить.
Вы , главное , больше не ведитесь !
Они еще будут звонить и не раз !!!
Когда зимой всплыла немецкая история , которую я описала выше , я рассказала ее подружкам в Киеве , и еще одна девушка призналась , что наступала в такое. Умнейшая девочка. Мозг - компьютер. Работает в министерстве экономики. Ее в такие долги загнали , что она хотела в метро под поезд бросится. Сказала , что только мысли о дочке удержали. Она все кред. лимит с карт поснимала и быстрых кредитов набрала , там проценты каждый день уже капали.
Потом призналась мужу , он занял и все погасил . Я не знаю о какой сумме речь , она не захотела говорить , сказала только , что они уже 3года долги отдают и еще столько же отдавать. Что там капец какие психологи обрабатывают , и ей до сих пор раз в пол года звонят.
Поэтому , будьте осторожнее . Не верьте больше !!!
83т. - это конечно много , но пережить можно.
Удачи вам !
Это нужно пережить и отпустить.
Вы , главное , больше не ведитесь !
Они еще будут звонить и не раз !!!
Удачи вам !
Сколько_мне_лет?• 01 июня 2025
Ответ дляЄдина Країна
Чоловік те саме каже що буде мені урок. Заяву в поліцію написала в банки теж написала
Так в чём Ваша логика? Банк должен заплатить Вам свои деньги за то, что Вы поучаствовали в лохотроне и добровольно им перевели свои деньги?
Сколько_мне_лет?• 01 июня 2025
Ответ дляЄдина Країна
Я не троль пишу реально що я пережила і переживаю зараз і ще це на довго
На самом деле Вам дан урок, чтобы Вы его усвоили и пошли дальше, а не бились головой об стену и рыдали. Пока будете не спать ночами и ныть на форумах - урок не считается завершенным, будут повторы, в той или иной форме.
Єдина Країна
• 01 июня 2025
Ответ дляСколько_мне_лет?
Банк може їх повернути на свій рахунок .
Єдина Країна
• 01 июня 2025
Ответ дляПечальки.нет
Я вам ооочень сочувствую , очень.
Это нужно пережить и отпустить.
Вы , главное , больше не ведитесь !
Они еще будут звонить и не раз !!!
Удачи вам !
Это нужно пережить и отпустить.
Вы , главное , больше не ведитесь !
Они еще будут звонить и не раз !!!
Удачи вам !
Я 40 тисяч перевела з карти батька свого до якої в мене є доступ, тепер не хочу контролювати його дохід. І боюсь сказати батькам, чоловік не знає що в моно взяла іще 42+ %. Знає тільки за 40.
Сколько_мне_лет?• 01 июня 2025
Ответ дляЄдина Країна
Каким образом?
Єдина Країна
• 01 июня 2025
Ответ дляСколько_мне_лет?
Каким образом?
Заблокувати перевод в цілях безпеки,
Сколько_мне_лет?• 01 июня 2025
Ответ дляЄдина Країна
Заблокувати перевод в цілях безпеки,
Он уже давно проведен, деньги ушли в другой банк и мошенники их уже давно сняли со счета. Вы вообще не представляете, как работает система банковских переводов?
А в целях безпеки надо было мозги включать, когда Вы кредитные деньги непонятно кому переводили.
Майор Медуза• 01 июня 2025
Ответ дляЄдина Країна
Я взяла в моно кредит що вивести кошти і не вивела в
Ой, вы троль, все ясно