Коренная киевлянка• 01 июня 2025
Як обійти ці нововведення Нової пошти?
Вітаю ! Не кадайте тапками !
Я мама- в декреті , маю маленький бізнес ( НЕ продаж дитячих речей) . Прибуток невеликий ( десь до 10 тис грн в місяць) , але мені і цього вистачало, бо хоч якось бцла незалежна від фінансів чоловіка.
Відправляю накладеним платежем більше 5 посилок в місяць.
Чи можна якось обійти ці нововведення? Чи вже всьо? Прикривати свій багатомільйонний бізнес ?)
Пушап Мі мі• 01 июня 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Ви про що? Легалізація якраз і має економічний сенс для бюджету.
Странно. А помню говорили та сколько там те ФОПы платят налога- мизер
Прагматик флегма• 01 июня 2025
Ответ дляСветка-пипетка
так еще отчетность. У нас есть бухгалтер и + его ЗП.
З доходом 10 тис на 2 групі самому вести ніяких проблем немає
Светка-пипетка• 01 июня 2025
Ответ дляПрагматик флегма
надо разбираться и не делать ошибки в новой работе бухгалтером - это не просто для непосвященного человека.
Прагматик флегма• 01 июня 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Легалізується декілька сотень тисяч і вже буде сенс.
Мамин тріль• 01 июня 2025
Ответ дляКолгоспниця
Про ФОП особенно смешно читать комментарии,открыть фоп чтоб из 10000грн отдавать 5000грн на налоги.
а ще чекати,що з-за нарушення якоїсь документалки прилетить штраф.. як там,від 17т?
Прагматик флегма• 01 июня 2025
Ответ дляСветка-пипетка
При бажанні все можна освоїти, інформація в легкому доступі, безкоштовно.
Але легше нити.
МУСЯкомарова• 01 июня 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Угу, плюс рро вести
Колгоспниця• 01 июня 2025
Ответ дляЕдимнаморе
Смішно читати людей які не розбираються , але мають свою думку на все, по астрономії чи мат матану ви також висловлюєтесь?
Почитайте про податки фопів, пошепки 3 група цей есв із мінімалки, якщо ніде не працюєш +1% і 5%, друга група взагалі есв і 20% іх мінімалки
Вы очень разбираетесь, прям видно,про военный сбор не забывайте
МУСЯкомарова• 01 июня 2025
Ответ дляСветка-пипетка
Ще й з такими штрафами
Мамин тріль• 01 июня 2025
Ответ дляЧумачечая Весна
Почему 5000? 1760грн и 6% с дохода
податок+ЄСВ+ ВЗ.
Прагматик флегма• 01 июня 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Угу, плюс рро вести
Ну тоді не потрібно ні чим займатися і нічого не вести. В чому проблема?
Кудесница_с_пургеном• 01 июня 2025
Ответ дляПрагматик флегма
С доходом 10 тысяч нужно просто закрываться. Потому что 3500 налоги, возможно, оплата ПРРО, скорее всего, проблема с первичкой, возможно, лишение льготы по налогу на недвижимость. если в своей квартире зарегистрирован. И хорошие шансы то тут, то там штраф заработать.
МУСЯкомарова• 01 июня 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Це не складно
Нескладно, якщо вмієш, а якщо ти мама в декреті і ризикуєш отримати штраф, що у кілька разів перевищує твій місячний прибуток, то це не має ніякого сенсу. Ну і це теж не безкоштовно
Кров з молоком• 01 июня 2025
Ответ дляКапитошечка
на обычной работе вы штаны протираете. И платят вам за то, что вы пришли на работу, и больничные , и все. А ей нужно закупить за свои копейки, продать, оплатить дань площадке, на которой торгует, отправить. И еще остаться с остатками товара на руках.
Зато можно дома сидеть
Кудесница_с_пургеном• 01 июня 2025
Ответ дляПрагматик флегма
гетманцев, ты?
Божий одуванчик• 01 июня 2025
Правильно, податки ніхто платити не хоче, користуватися тим що оплачується за ці податки хочуть всі. Головне якомога голосніше покричати що тобі всі винні, а ти не лох щоб платити за це і все налагодиться.
Светка-пипетка• 01 июня 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Але легше нити.
кто то понимает, кто то не понимает и осуждает.
Осуждайте.
Еще посоветуйте другой бизнес - вон народ миллионы зарабатывает!
А автор 10 тыс и все.
Осуждайте.
А автор 10 тыс и все.
Perfect look• 01 июня 2025
Ответ дляБолеИменее
Фоп откройте
И что ей останется после этого ? 5 тыс ?
Прагматик флегма• 01 июня 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
200 грн/міс. Це багато? Мама в декреті це діагноз? Ви працювали з пРРО? Там все максимально просто, потрібно просто розібратись. Блін, позиція мені всі винні.
Светка-пипетка• 01 июня 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
т.е. не открываться.
МУСЯкомарова• 01 июня 2025
Ответ дляПрагматик флегма
Ну може в тому, що люди це роблять не від хорошого життя?
Прагматик флегма• 01 июня 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Що означає, якщо вмієш?
Для цього просто потрібно вміти читати. Не потрібно якусь спеціальну освіту.
Пригощаю кашею• 01 июня 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Да, отдавать.
В чем проблема открыть фоп нормально
В том, что может не быть прибыли, или маленькая прибыль.
Работать в 0 или минус нет смысла.
Поэтому люди вот так и торгуют.
Работать в 0 или минус нет смысла.
Поэтому люди вот так и торгуют.
Прагматик флегма• 01 июня 2025
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Якщо обирати прибуток 10 тис. мінус податки і прибуток 0 , але без реєстрації. То все рівно краще прибуток 10 тис. + податки
Божий одуванчик• 01 июня 2025
Ответ дляКапитошечка
Круто, не знала що на роботі платять за те що штани протираєш, думала там працювати потрібно. То що автору заважає вийти на роботу і звідти вести продаж речей? Буде мати зарплату за те що просто сидить на робочому місці і плюс подавати речі, зможе оплатити ФОП ще й залишиться
Пригощаю кашею• 01 июня 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Так не понятно. Человек же эти свои заработанные деньги понесёт в магазин и далее в экономику, задонатит на крайний случай. А так государство хочет, что люди меньше зарабатывали. Оч странно
Причем люди годами, десятилетиями так работали.
А сейчас, во время войны надо всех нагнуть.
Как выживать - им пох.