Приму в дар• 02 июня в 15:37
Людину з села можна вивезти, а село з людини - ні!
Як ви ставитесь до цієї фрази?
Бутербродница• 02 июня в 15:39
Погано
Село всіх годує
І зверхньо ставитись до людей праці на землі може тільки недолюдина. Тупа і некультурна.
Село всіх годує
Сплюшка• 02 июня в 15:39
Села сейчас поменялись )я живу в пригороде ( село) , но таких людей воспитанных и образованных я в городе не видела
Elena_Kiev_Solomenskiy• 02 июня в 15:39
фраза правдивая. не так плохо быть селюком. они могут все построить и вырастить.
Перша на селі• 02 июня в 15:40
Ответ дляНе против
Три президенти України вихідці з села
А ви ким стали?
Вы знаете, в нашей стране, «козырять» тем что ты президент - это как-то моветон…от кравчука до зеленского - бандиты и воры
Не против• 02 июня в 15:40
Ответ дляПерша на селі
А ви хто?
месяцкие• 02 июня в 15:41
Підтримую, це дійсно правда. Дивлюся на свою свекруху і розумію, що ані вища освіта, а не робота інженером у великому місті на гарному заводі не змінила її базові налаштування. Вона гарна людина, але село в деяких моментах все псує
Майор Медуза• 02 июня в 15:41
Ответ длямесяцкие
Це як? В туалет на вулицю ходить?
ЛюбимаЯНЬ• 02 июня в 15:41
Ответ длямесяцкие
Так, це про менталітет
А він інший
ПАЦАНКА О• 02 июня в 15:41
Я скажу що ви пані з диркою в голові. Замість того щоб дітям сирники наректи трольні теми створюєте
Байрактара• 02 июня в 15:41
Ответ дляМайор Медуза
Це як? В туалет на вулицю ходить?
Курей на балконі тримає
месяцкие• 02 июня в 15:42
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
А можуть бухати, можуть заздрити і так,можуть бути ледачими
месяцкие• 02 июня в 15:43
Ответ дляМайор Медуза
Це як? В туалет на вулицю ходить?
Ну це на мій погляд дрібниці, хоча таке в неї теж є.
Байрактара• 02 июня в 15:43
Ответ длямесяцкие
Як ви могли вийти заміж за селюка?
Оновлена версія• 02 июня в 15:43
Ніяк, це якась фігня, у нас більшість людей то вихідці з села у якихось поколіннях, село це не щось погане.
Майор Медуза• 02 июня в 15:44
Жінка за кермом - мавпа з гранатою.
Чоловіки не плачуть.
Б´є значить любить.
Що то за кума що під кумом не була.
І ще кілометри людської ´мудрості´. Все звичайно правда і має сенс в 21 сторіччі!
Чоловіки не плачуть.
Б´є значить любить.
Що то за кума що під кумом не була.
месяцкие• 02 июня в 15:44
Ответ дляБайрактара
Курей на балконі тримає
Ні. Але огород садить, здоровʼя там гробить, але як це купити мішок картоплі, якщо самій виростити можна. І те саме з морквою, буряками, часником
Пустощі-веселощі• 02 июня в 15:44
Ответ дляПерша на селі
та то правительственные троли пишут
месяцкие• 02 июня в 15:46
Ответ дляБайрактара
Як ви могли вийти заміж за селюка?
Свекруха поїхала з села одразу після школи, фактично з 17 років вона вже більше ніколи в селі не жила. Мій чоловік народився вже в місті. Тому ваше питання трохи не туди
Байрактара• 02 июня в 15:46
Ответ длямесяцкие
Я знаю уродженців міста,які мають дачі за десятки кілометрів,їздять туди і вирощують все вами перераховане
Вапщета• 02 июня в 15:47
Так і є, помітила що селюки напористі працьовиті, лобом проб´ють цеглину, у нас всі депутати з глухих сіл.
Душка-свекрушка)))• 02 июня в 15:47
Ответ дляНе против
Три президенти України вихідці з села
А ви ким стали?
Ну тут хвалитися нема чим, ми не Швейцарія, хоч і країна була б супер, але довели до дна
Байрактара• 02 июня в 15:47
Ответ длямесяцкие
А як така селючка змогла виховати сина, якого покохала така інтелігентна пані як ви?
месяцкие• 02 июня в 15:48
Ответ дляОновлена версія
Не погане, ніхто не сперечається. В селі є гарні люди. Але рівень культури, обізнаності, освіти вцілому у мешканців села трохи менший у порівнянні з мешканцями міста. Особливо це відчувалось минулого століття
Непереможна• 02 июня в 15:48
Это обобщение.
В целом вероятно работает. Но в приложении к конкретному человеку - не факт.