Помидорина• 02 июня 2025

Чи нормально є такі скачки температури в дитини

В п´ятницю суботу був легкий ротавірус - рвота, понос, температрура двічі до 38. В неділю все було ок, навіть температури не було, на вечір 37,4.
Сьогодні цілий день також все добре, але зараз знов 37,4.
Самопочуття нормальне, апетит, дитина активна, температури не відчуває такої. Мені просто на дотик дитина тепліша ніж звичайно і поміряла.
Кондуктор троллейбуса• 02 июня 2025
А де тут скачки? Скачки - це коли 38-39, а потім 35.
автор Помидорина • 02 июня 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
36,6 і 37,4 тоже думаю не ок?
ЧукИГеки• 02 июня 2025
Це зараз скрізь ротавірус? Чомусь в оточенні відсотків 60 дітей хворі саме зараз цим вірусом…
Кондуктор троллейбуса• 02 июня 2025
Ответ дляПомидорина
36,6 і 37,4 тоже думаю не ок?
У вас дитина вперше хворіє? Тут скачків ніяких немає. Випийте заспокійливого і відчепіться і від дитини, і від порадниць.
автор Помидорина • 02 июня 2025
Ответ дляЧукИГеки
В цей час завжди так, скільки памятаю
автор Помидорина • 02 июня 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ну 37,4 то ж не ок.
Chaterbox• 02 июня 2025
Ответ дляПомидорина
Ну 37,4 то ж не ок.
Педиатры считают что это ок. Сдайте анализы. Почему вы вообще решили что это ротовирус? Кишечных вирусов огромное количество
Кондуктор троллейбуса• 02 июня 2025
Ответ дляChaterbox
Причому не просто ротавірус, а ще й ’легкий’
Chaterbox• 02 июня 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Та банально ребенок мог съесть что-то несвежее 🤷🏼‍♀️
автор Помидорина • 02 июня 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Так я маю на увазі легкий, бо температури немає, і загальне самопочуття покращилось дуже швидко.
А я с Рио-де-Житомира!• 02 июня 2025
Температура свідчить про те, що дитина ще хворіє. Є вірусна нагрузка, або запалення ще не пройшло
автор Помидорина • 02 июня 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Але після вірусу така температура здається є нормальною, нє?
А я с Рио-де-Житомира!• 02 июня 2025
Мені здається вірус у вас ще є. Просто не такі гострі симптоми
А я с Рио-де-Житомира!• 02 июня 2025
Насправді, ротовіруси досить підступні. Вони сильно вражають жкт і хоч за декілька днів ситуаці нормалізується, але запалення може триматися ще довго.
автор Помидорина • 02 июня 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Ну так, і що з тим робити ?
А я с Рио-де-Житомира!• 02 июня 2025
Ответ дляПомидорина
Ну так, і що з тим робити ?
Чекати, поки імунітет подолає вірус. Дотримуватися дієти, не навантажувати органи ЖКТ важкою їжею. Я б підтримала кишківник корисними бактеріями, наприклад кисломолочними
автор Помидорина • 02 июня 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Так і. Роблю, на плавання поки не пускала, хоча син дуже просив. Школа вже закінчилась. Відпочиває вдома, ще тримає трохи дієту без овочів свіжих і фруктів. Легшу їжу йому даю.
Кефір купила також.
Хотіла просто почути чи така 37,4 десь колись протягом дня температура є ок , через кілька днів після хвороби
А я с Рио-де-Житомира!• 02 июня 2025
Ответ дляПомидорина
Кефір купила також.
Віруси можуть давати такий субфібрилітет до тижня. Далі це не норма
автор Помидорина • 02 июня 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Дякую. Сьогодні другий день такої температури . Ще поспостерігаю.
Коко Шанель• 02 июня 2025
Ответ дляПомидорина
Це не після вірусу, дитина ще хворіє.
Кондуктор троллейбуса• 02 июня 2025
Ответ дляКоко Шанель
Це не після вірусу, дитина ще хворіє.
Згодна. Дитина ще хворіє, а їм уже на плавання кортить йти, щоб всі діти обісрались, а не тільки її.